Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Piotr Koper Fotografia id:21501

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Płońsk, mazowieckie
Data dodania: 15-06-2016
Liczba odwiedzin: 260

Oferta

Zadbajcie o profesjonalną obsługę Waszej uroczystości. W Tym najważniejszym jak dotąd dla Was dniu potrzebujecie kogoś, komu będziecie mogli zaufać otrzymując w zamian niezapomnianą pamiątkę w formie wspaniałego albumu, opowiadającego historię tego jedynego dnia. Lata doświadczeń, dziesiątki zadowolonych par pozwalają mi z całą odpowiedzialnością zaproponować Wam soje usługi.

Fotografia reporterska pozwala mi być postronnym obserwatorem. Staram się nie ingerować w przebieg wydarzenia. Pojawiam się w centrum wydarzeń, a jednocześnie staram się wtopić w otocznie. Fotografowanie pozwala ćwiczyć zmysł obserwacji. Właściwy kadr, ekspozycja, minimalne użycie lampy błyskowej gwarantują doskonały efekt końcowy.

Fotografiką pasjonuję się od wielu lat. Kiedyś mechaniczna lustrzanka, czarno biała klisza, ciemnia, powiększalnik… Magia fotografii, rejestracji tego co ulotne pozostała we mnie do dziś. I mimo ogromnych zmian w technologii – jedno pozostaje niezmienne – oddać na papierze to co nieuchwytne, przekazać innym obraz tej jedynej niepowtarzalnej chwili.

Jestem do Waszej dyspozycji w zależności od Waszych potrzeb i pomysłu. Sesje plenerowe (ślubną, narzeczeńską) realizujemy w dowolnym terminie i miejscu. Budżet każdorazowo ustalamy indywidualnie w zależności od zakresu prac

Zapraszam.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Piotr Koper Fotografia
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Płońsk
Kod:09-100

Nowe ogłoszenia