Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (51)
Zobacz zdjęcia (51)
Piotr Littak - Klasyczna Fotografia/Film, Rzeszów - zdjęcie 1
Piotr Littak - Klasyczna Fotografia/Film, Rzeszów - zdjęcie 1 Piotr Littak - Klasyczna Fotografia/Film, Rzeszów - zdjęcie 2 Piotr Littak - Klasyczna Fotografia/Film, Rzeszów - zdjęcie 3 Piotr Littak - Klasyczna Fotografia/Film, Rzeszów - zdjęcie 4 Piotr Littak - Klasyczna Fotografia/Film, Rzeszów - zdjęcie 5 Piotr Littak - Klasyczna Fotografia/Film, Rzeszów - zdjęcie 6 Piotr Littak - Klasyczna Fotografia/Film, Rzeszów - zdjęcie 7
Piotr Littak - Klasyczna Fotografia/Film, Rzeszów - zdjęcie 8
1 / 51

Piotr Littak - Klasyczna Fotografia/Film id:34249

od 2700 do 7500 zł / całość
Rzeszów, podkarpackie
(31)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
514-457...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Przyjęcie weselne to doskonała okazja, by uchwycić w kadrze ulotne chwile. W tym dniu zarówno Państwo młodzi, jak i goście chcą wyglądać i czuć się wyjątkowo.
Nic dziwnego, bo przecież wykonane zdjęcia uwiecznią każdy moment… Niezwykle istotne jest, aby fotografie i filmy ślubne były wykonane w sposób odpowiedni dla danych osób. W moim portfolio znajdują się zdjęcia oraz filmy, które cechuje minimalizm i klasyczna szkoła.

Piotr Littak - Klasyczna Fotografia/Film - film 1 Piotr Littak - Klasyczna Fotografia/Film - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Piotr Littak Fotografia

Pakiety

od 2700 do 7500zł/ całość

Ceny pakietów są uzależnione od ilości zdjęć/film oraz godzin pracy. Szczegółowe cennik (Fotografia, Fotografia+Film) prześlę na Państwa adres e-mail. Oczywiście istnieje możliwość dopasowania oferty indywidualnej.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Piotr Littak Fotografia (31)

Piotr Littak - Klasyczna Fotografia/Film id:34249
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 31 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-01-2023
Kolbuszowa
Data dodania: 08-07-2023

Na usługi Piotr zdecydowaliśmy się po weselu brata. Wtedy Piotr zaskoczył nas swoim profesjonalizmem oraz tym, że potrafił rozładowywać napięcie i sztywną atmosferę, która często towarzyszy zdjęciom grupowym. Album z odbitkami ślubnymi, który Piotr przygotował dla brata, utwierdził nas w decyzji i przekonał jeszcze bardziej do tego, że jeżeli zależy nam na uchwyceniu najpiękniejszych chwil i emocji z tego dnia, ze spokojem ducha możemy zdać się na Piotra.

Piotr i Kacper to gwarancja pięknej i szczegółowej relacji ze ślubu i wesela. Po zdjęciach i filmie widać, że nie uciekł im ani jeden moment. W trakcie ślubu Panowie starali się być niewidoczni, aby nie skupiać na sobie uwagi, ale zarazem czujni, aby uwiecznić jak najwięcej.

Profesjonalizm Piotra i indywidualne podejście do każdej pary widoczne było w trakcie całej współpracy, nie tylko w dniu wesela. Ponadto bardzo doceniamy, że Piotrowi zależy na poznaniu pary młodej i nawiązaniu więzi tak, aby obecność obiektywu i kamery w dniu ślubu była jak najmniej stresująca dla młodych.

Piotrze i Kacprze, bardzo dziękujemy za współpracę i za przepiękną relację z tego wielkie dnia, stworzyliście piękną pamiątkę, która będzie z nami na długie lata!

Piotr Littak
14-07-2023

Dziękujemy za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście, oraz za pozytywne rekomendacje. Jest to dla mnie niezwykle cenne, ponieważ to właśnie rekomendacje od zadowolonych klientów są moją najlepszą wizytówką. Mam nadzieję, że reportaż ślubny będzie dla Was piękną pamiątką, która będzie przypominać Wam o tych wyjątkowych momentach przez wiele lat. Jeszcze raz dziękuję i życzę Wam wszystkiego najlepszego na Waszej drodze życiowej.

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Harklowa
Data dodania: 05-04-2023

Serdecznie polecamy współpracę z Piotrem. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie zaowocowały przepięknymi zdjęciami, które będą dla nas pamiątką na całe życie. Jego podejście w dniu wesela sprawiło, że w ogóle nie odczuwaliśmy stresu spowodowanego obecnością aparatu.
Dziękujemy
Paulina i Damian

W
Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2022
Rzeszów
Data dodania: 10-03-2023

Piotr i Kacper to bez wątpienia najlepsi profesjonaliści w swoim fachu. Wspaniały, bezproblemowy kontakt, pełna otwartość, zaangażowanie i przede wszystkim efekt końcowy czyli wspaniałe zdjęcia i idealnie zmontowane piękne wideo, dokładnie takie jakie chcieliśmy i na jakie się umawialiśmy.
Panowie są bardzo godni polecenia, współpraca z nimi to dla najczystsza przyjemność.
Rekomendujemy z najwyższą pewnością że będziecie zadowoleni z usługi oraz efektu końcowego, w, o czym warto również wspomnieć świetnym jakościowo i pięknie prezentującym się, eleganckim albumie.

Piotr Littak
10-03-2023

Dziękuję za wspaniałą opinię :) Współpraca z taką parą jak Wy to czysta przyjemność :) Pozdrawiam i samych pomyślności życzę! :)

N
Nina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Przemyśl
Data dodania: 06-03-2023

Podczas planowania ślubu i wesela bardzo zależało nam, aby znaleźć fotografa, dzięki któremu nasz dzień ślubu zostałby uwieczniony na wyjątkowych fotografiach. Piękne zdjęcia wykonane przez Piotra spełniły w zupełności nasze oczekiwania. Piotr uchwycił nasze niepowtarzalne chwile w ciekawy i kreatywny sposób dopełniając zdjęcia profesjonalną obróbką graficzną. Mamy wspaniałą pamiątkę, która odzwierciedla nasze uczucia i emocje z tego wyjątkowego dnia, a także z bajkowej sesji w plenerze. Polecamy Piotra jako fotografa w 100 procentach. :)
Nina i Paweł

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Rymanów
Data dodania: 01-01-2023

Reportaż ze ślubu i zdjecia z sesji plenerowej, które wykonał dla nas Piotr były piekne, naturalne i pełne emocji. Profesjonalizm, ogromne doświadczenie, super atmosfera podczas sesji i oryginalny sposób tworzenia sprawiły, że mamy cudowną pamiątkę na całe życie. Dziękujemy za uwiecznienie naszego dnia i stworzenie pięknych wspomnień :) polecamy Piotra z całego serca!
Kasia i Marcin

M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2022
Komorów
Data dodania: 09-12-2022

Wybranie Piotra spośród wielu osób zajmujących się fotografią ślubną, to był strzał w dziesiątkę! To osoba bardzo otwarta i profesjonalna - na odpowiednim miejscu.
W reportażu ślubnym uwiecznił wszystko to, co chcemy zapamiętać z dnia naszego ślubu. Fotografie przedstawiają emocje i wzbudzają emocje. Zachwyciły nas czyste kolory, ciekawe i nieoklepane kadry i to, że każde z tych zdjęć jest po prostu przepiękne.
Fotografie z sesji plenerowej to po prostu cudo. Piotr zamienił zwykłą leśną ścieżkę w coś niesamowitego. Uchwycił delikatność, czułość, ale nie zabrakło zdjęć z charakterkiem ;) Każda fotografia nam się podoba. To naprawdę była sesja marzeń.
Gdybyśmy mieli możliwość wybierać ponownie, wybralibyśmy Piotra <3
Polecamy!
Marysia i Kamil

M
Marlena
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Rzeszów
Data dodania: 13-11-2022

Wspólnie z mężem obejrzeliśmy portfolio Piotra i zdecydowaliśmy, że chcemy aby to On był naszym fotografem na naszym ślubie i weselu.
Chcieliśmy mieć również film stąd poznaliśmy Kacpra. Panowie to świetny duet!
Atmosfera w dniu ślubu była miła, wręcz bardzo "luźna". Na czym też nam zależało, ponieważ już sam ślub jest stresujący, więc nie chcieliśmy jeszcze denerwować się osobami które robią nam zdjęcia lub nas nagrywają. Piotr i Kacper to profesjonaliści!
Teraz kiedy oglądamy zdjęcia oraz film dostrzegamy ile emocji towarzyszyło nam oraz naszym gościom w dniu naszego ślubu i wesela :)
Mamy to wszystko uwiecznione :)
Panowie nie mieli łatwego zadania, ponieważ nasz ślub odbył się chyba w najbardziej upalny dzień w roku! Do tego wesele miało miejsce w namiocie. Mimo to Piotr i Kacper poradzili sobie ze słońcem, a późnym popołudniem z deszczem oraz burzą!
Dziękujemy i polecamy z całego serca!
Marlena i Łukasz

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Krasne
Data dodania: 25-10-2022

Wybór fotografa na wesele nie należał do najłatwiejszych. Pani manager z sali ostrzegła nas, aby fotograf umiał zrobić dobre zdjęcia w ciemnym pomieszczeniu, jakim była stodoła. Szukając pod tym kątem trafiliśmy na Piotra, którego zdjęcia bardzo nas przekonały i nie zawiedliśmy się. Zdjęcia z zabawy w ciemnej stodole są GENIALNE. Cały etap współpracy od podpisania umowy, do realizacji reportażu ślubnego oraz później sesji przebiegł bezproblemowo. Był bardzo dobry kontakt przez cały ten czas. W dniu ślubu podczas ujęć jeszcze w domu panowała dobra atmosfera, nie było stresu ani krępacji. Sesja odbyła się również w bardzo miłej atmosferze. Zdjęcia zostały oddane terminowo. Album jaki Piotr dla nas zrobił jest przepiękny, a zdjęcia mocno oddały klimat wesela i aż łezka się w oku zakręciła. To nie są tylko zwykłe zdjęcia, widać na nich pasję. My jesteśmy bardzo zadowoleni i śmiało możemy polecić! 🙂

Pokaż więcej opinii

Kontakt Piotr Littak Fotografia

Nazwa firmy: Piotr Littak Fotografia
NIP: 8133351033
Imię i nazwisko: piotr Littak piotr Littak
Adres: Rzeszów, ul. Al. Niepodległości 5, 35-303, woj. podkarpackie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 16:00 Wt: 09:00 - 16:00 Śr: 09:00 - 16:00 Cz: 09:00 - 16:00 Pt: 09:00 - 16:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
514-457...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4891
Zadzwoń
514-457...
Napisz

Popularne miasta w okolicy