Auto elektryczne EV6 - Zwycięzca Konkursu CAR OF THE YEAR 2022

od 1500 do 1501 zł
Białystok, podlaskie
E-firma videospotkanie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Samochód:

  • Marka: Kia
  • Kolor: zielony

O nas

Zawarcie przysięgi małżeńskiej to prawdopodobnie jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Pierwsza podróż Waszego wspólnego życia powinna być wyjątkowa ! Dlatego tak ważne jest, aby wszystko odpowiednio zaplanować.

Auto do ślubu jest dla wielu osób niczym przysłowiowa "wisienka na torcie".

Dlatego prezentujemy Państwu przyszłość - samochód elektryczny EV6 w kolorze eleganckiej butelkowej zieleni rewelacyjnie komponującej się z jasno wykończonym nowoczesnym środkiem. Tapicerka jasna ze skóry wegańskiej.

Model wyposażony we wszystkie dostępne pakiety, z napędem 4x4 z przyśpieszeniem ok. 5 sek. do 100 km/h. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie współczesną modę i razem ze swoją drugą połówką planujecie wesele w duchu nowoczesności, prezentowany model spełni wszystkie Wasze oczekiwania i zapewni wymarzoną przejażdżkę. Auto wewnątrz jest bardzo przestronne co pozwoli na swobodne podróżowanie w trakcie całej ceremonii zaślubin. Pięknie grające nagłośnienie wprowadzi Państwa Młodych w ich ulubiony klimat muzyczny i dobry nastrój. Samochód jest nowy, niedawno odebrany z salonu i wyposażony we wszelkich asystentów jazdy dlatego zapewni wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży. Auto zdecydowanie inne niż wszystkie, bardzo ładnie się prezentuje i wzbudza zachwyt.

W ramach usługi zawierają się:
1. Doświadczony, kulturalny odpowiednio ubrany kierowca
2. Przejazd do Pana Młodego
3. Przejazd do Pani Młodej
4. Przejazd do Kościoła
5. Przejazd na salę
6. Ozdobiony samochód - do uzgodnienia.
Więcej informacji udzielę pod numerem telefonu podanym do kontaktu. Proszę dzwonić po godz. 15:00. Do usłyszenia :)

liczba odwiedzin: 466

Wyjątkowe sale weselne w mieście Białystok

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy