Pokaz sztucznych ogni , fajerwerki na wesele id:13916

Oferta
Dodaj do plannera

Firma "Pokazy pirotechniczne Strzelec" specjalizuje się w pokazach sztucznych ogni. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Organizujemy pokazy pirotechniczne zarówno na małych uroczystościach rodzinnych, firmowych, jak również na dużych imprezach. Zapewniamy odpowiednią oprawę wydarzeń, gwarantujemy niezapomniane wrażenia.
Jeśli i Ty chcesz podkreślić wyjątkowość organizowanej przez Ciebie imprezy, skontaktuj się z nami i zapoznaj się z ofertą.
Obsługa techniczna: Pirotechnik Team zapewnia wszelką pomoc przy organizacji danego pokazu pirotechnicznego. W miejscu gdzie będzie odbywał się pokaz, uzgadniamy wszelkie szczegóły z właścicielami terenu, restauracjami, hotelami, a jeżeli teren pokazu nie jest nam znany, sprawdzamy czy odpowiada normom bezpieczeństwa i możliwościom technicznym.

Dodatkowe informacje

Oferta

  • dowóz do klienta
  • sprzedaż detaliczna
  • sprzedaż hurtowa
  • sprzedaż przez Internet

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / pokaz

Czas trwania pokazu ok. 3-4 min*,(pokaz pirotechniczny - możliwość zróżnicowania dynamiki pokazu, szeroka gama efektów świetlnych oraz dźwiękowych, podkład muzyczny)

Skontaktuj się

507-190...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Pokazy pirotechniczne Strzelec Sp. z o.o.
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:93-228
Adres:ul. Wedmanowej 7
Data dodania: 21-01-2015
Liczba odwiedzin: 1228

Nowe ogłoszenia