Pokaz Taniec Brzucha! Zrób prezent na weselu, dla jubilata - LEYLA id:24225

Włocławek, kujawsko-pomorskie
(1)
Dodaj opinię

O nas

Odkryj magię i czar tańca orientalnego (tańca brzucha)!

Przepiękne kolorowe stroje, pełne kryształków Swarovskiego, jedwabne woale, brokat i egzotyczna muzyka pozostanie w pamięci każdego Widza i uczestnika orientalnego spektaklu!

Niezwykle barwny i elegancki pokaz belly dance w wykonaniu tancerki o egzotycznym imieniu LEYLA uatrakcyjni Państwa:
- wesele,
- imprezę okolicznościową, np okrągłą rocznicę urodzin,
- firmowy event,
- rodzinne wydarzenie,
- wieczorek kulturalny i taneczny,
- piknik,
- czy jubileusz.
Taniec orientalny będzie niezapomnianym i magicznym akcentem Państwa uroczystości!

Niezwykła subtelność i klasa tancerki pozwala zaprezentować taniec w gronie gości w dowolnym przedziale wiekowym, również DZIECI, dla których kolorowe i błyszczące stroje, baśniowe rekwizyty sa bajkowym przeżyciem!

Program i charakter pokazu może być dostosowany do rodzaju imprezy okolicznościowej oraz oczekiwań Klienta, gdyż w repertuarze Leyli znajdują się:
-pokazy z gatunku fantasy belly dance, czyli taneczne show z rekwizytami: skrzydłami Izydy, woalem, wachlarzami,
- nowczesny pop,
- zmysłowa klasyka,
- radosny folklor do wesołej muzyki.

Na zakończenie pokazu proponujemy wspólną zabawę z Gośćmi przy dźwiękach znanych piosenek Shakiry, Tarkana, czy Arasha.
Nauka podstawowych ruchów belly dance rozweseli nawet najmniej roztańczonych Gości!
Cena uzależniona od ilości wejść: od 250 zł - 500 zł - 650 zł plus koszt dojazdu z Włocławka
ZAPRASZAM!

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Pokaz Taniec Brzucha! Zrób prezent na weselu, dla jubilata - LEYLA id:24225
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2016
Płock
Data dodania: 01-02-2017
Pokaz orientany był dla mnie prezentem- niespodzianką, który otrzymałam od córki. Nikt z gości nie zauważył że w pewnej chwili na parkiecie wyrósł wielki złoty kokon. Rozległy się dźwięki pięknej muzyki i wyłoniła się z niego dziewczyna w ślicznym bajkowym stroju z ogromnymi złotymi srzydłami, zaczęła tańczyć, skrzydła wirowały w okół niej, Zobaczyliśmy wykonany profesjonalnie piękny taniec, wszyscy goście patrzyli z podziwem. Po skończonym pokazie nawet oporni panowie ruszyli na parkiet, żeby pouczyć się tańca brzucha, mieliśmy wspaniałą zabawę. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i dziękowali za wspaniałą niespodziankę. I ja również tą drogą chciałabym podziękować pięknej Leyli za wspaniały taniec.:)

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Wszystkie firmy w mieście Włocławek

Zobacz wszystkie kategorie