Zobacz zdjęcia (5)
Porsche Panamera Turbo wersja Black Edition UNIKATOWY EGZEMPLARZ VIP, Wrocław - zdjęcie 1
Porsche Panamera Turbo wersja Black Edition UNIKATOWY EGZEMPLARZ VIP, Wrocław - zdjęcie 2 Porsche Panamera Turbo wersja Black Edition UNIKATOWY EGZEMPLARZ VIP, Wrocław - zdjęcie 3 Porsche Panamera Turbo wersja Black Edition UNIKATOWY EGZEMPLARZ VIP, Wrocław - zdjęcie 4 Porsche Panamera Turbo wersja Black Edition UNIKATOWY EGZEMPLARZ VIP, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Porsche Panamera Turbo wersja Black Edition UNIKATOWY EGZEMPLARZ VIP id:42672

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Porsche
  • Kolor: czarny

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani Porsche Panamera i chcecie, by to właśnie ten majestatyczny, a jednocześnie sportowy samochód zawiózł Państwa na ślubny kobierzec, to musicie poznać kilka faktów, które przekonają Państwa o wyjątkowości Porsche Panamera.

Porsche Panamera to unikatowa sportowa limuzyna. Produkowana w kilku wersjach, spośród których najbardziej wyjątkową jest „TURBO” z jednostką napędową o mocy 500 KM. Jednak w Państwa niepowtarzalnym dniu to nie moc jest najważniejsza, a luksusowe wnętrze i wyróżniające się elementy zewnętrzne. Każdy przejazd naszym Porsche przykuwa uwagę przechodnich i podziw gości weselnych dla trafnego wyboru limuzyny wiozącej Młodą Parę.

Nasze Porsche Panamera w wersji TURBO (rzadko spotykanej w Polsce) wyróżnia się bardziej usportowioną linią nadwozia (tylne i przednie zderzaki) oraz reflektorami świecącymi 4 diodami, co od razu pozwala rozpoznać bogatą wersję limuzyny Porsche Panamera.

Sportowy wygląd i potężna moc samochodu dopełniona jest aktywnym tłumikiem dającym możliwość usłyszenia symfonii brzmienia 500 konnej bestii, dzięki czemu limuzyna działa na nasze wszystkie zmysły. Aktywny tłumik daje nam możliwość również wyłączenia trybu głośnego i wyciszenie działania silnik z jednoczesnym zachowaniem jego sportowego i i dynamicznego charakteru. Porsche Panamera wyposażona jest w 2-stopniowe gwintowane zawieszenie, co daje możliwość obniżenia zawieszenia auta, co w połączeniu z 20-to calowymi oponami dostarcza nam najwyższy komfort jazdy i piękny wygląd auta w ruchu.

Oferowana wersja Porsche Panamery Turbo to dodatkowo limitowana wersja Bleck Ediotion – prawdziwy unikat wśród Porsche Panamer zarejestrowanych na terenie naszego kraju. Klosze przednich reflektorów i tylnych lamp zostały fabrycznie przyciemnione w fabryce PORSCHE. Wszystkie elementy Turbo w połączeniu z dodatkami Black Edition wyglądają po prostu obłędnie.
To Porsche Panamera Turbo Black Edition rodem z piekła – zadziwia, zachwyca i wywołuje dreszce emocji.

Prezentowana cena nie należy do najniższych na rynku, ale mają Państwo do wyboru Panamery w zwykłych wersjach (4 ,4s, itp.), jednak oferowana przez nas Porsche Panamera Turbo Black Edition jest jedynym samochodem o takich paramentrach oferowanych na wynajem w Polsce.

W cenie pakietu zawiera się także indywidualna przejażdżka Pana Młodego i Pani Młodej za sterami naszej sportowej Panamery (oczywiście, jeśli tego niepowtarzalnego dnia chcą zaznać dodatkowych emocji). Na uwagę zasługuje dyskretnie umieszczony wideo-rejestrator, dzięki czemu cały przejazd może być nagrany wideo i być kolejna świetną pamiątką z dnia zaślubin.

Cena pakietu to 1.200 zł w wersji podstawowej zawiera:
• jeden z trzech wariantów przybrania samochodu;
• ozdobne, tematyczne tablice rejestracyjne;
• transport Pana Młodego;
• transport Pani Młodej;
• przejazd do kościoła/Urzędu Stanu Cywilnego;
• przejazd na salę weselną;
• przejazdy do 50 km;
• udostepnienie auta do sesji fotograficznej
Dla najbardziej wymagających z Państwa przygotowaliśmy możliwość rozszerzenia o pakiet VIP
Pakiet VIP TAXI
Wesele to najpiękniejszy dzień w życiu każdego z małżonków, dla wielu z nas jest dniem spełnienia się marzeń. Dlatego chcemy, by był wyjątkowy, jednak nie może być on jak z amerykańskiego filmu z prozaicznego powodu – finansów! Coraz większą popularnością w Polsce cieszy się usługa VIP TAXI dla gości weselnych, co sprawi, że szczególnie zapamiętają Państwa ślub. Moda zza oceanu przywędrowała do nas i świetnie prezentuje się cenowo, jak na polskie realia.
Do dyspozycji Państwa gości weselnych (także w dniu poprawin) będzie luksusowy samochód bądź samochody z oznaczeniem na drzwiach „VIP TAXI – do bezpłatnej dyspozycji gości Państwa Młodych”, prowadzony przez nienagannie ubranego, szarmanckiego kierowcę.
Czy spotkaliście Państwo się już z taką formą podziękowania gościom weselnym za przybycie i wszystkie prezenty? Być może tak, jednak wciąż jest to nowość, która pozwala Państwu Młodym sprawić wszystkim gościom miłą niespodziankę i uczynić swój ślub i wesele wyjątkowymi.
Cena Pakietu VIP TAXI ustalana jest indywidualnie. Orientacyjnie koszt wynosić może około 1.000 zł plus koszt paliwa. Istnieje możliwość przekazania do dyspozycji Państwa gości większej liczby samochodów, w tym także 9-osobowej limuzyny.
Oferujemy wynajem następujących luksusowych samochodów: Mercedes C klasa Wersja AMG, Lexus GS300h , JEEP Grand Cherokee , Limuzyna Lincoln Town wersja long 9-osobowa oraz inne
Cały przebieg realizowania usługi VIP TAXI jest indywidualnie ustalany z Młodą Parą, goście mogą być przewożeni na przyjęcie weselne i z niego, a także obsługiwać przejazdy gości w dniu poprawin. Prestiżu usłudze nadaje przeszkolony personel, który czeka na gości weselnych tuż przy wejściu/wyjściu z miejsca odbywania się uroczystości i dba w każdym momencie o ich komfort i dobre

liczba odwiedzin: 2038

Popularne miasta w okolicy