Profesjonalne filmy weselne id:6707

Olesno, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Witamy

Pierwsze filmy tworzyliśmy już w roku 90, wtedy właśnie narodziła się nasza pasja. Od tamtego czasu nabieraliśmy doświadczenia poznając nowe techniki pracy, zaawansowany sprzęt filmowy i edycyjny.

Dziś tworzymy na profesjonalnym sprzęcie HDTV Canon'a nagrania na najwyższym poziomie, zapewniające oglądającym wzruszenia i przyjemne odczucia estetyczne.

Proponujemy profesjonalne utrwalenie na filmie DVD Waszych uroczystości: ślubów, studniówek, bali. Możemy przygotować reportaż z dowolnej imprezy.
Zapraszamy do zapoznania się z przykładami naszych prac w galerii Video.
Jeśli jesteście zainteresowani naszymi usługami szczegóły znajdziecie w ofercie filmowanie Olesno, Opole, Częstochowa.
Zdecydowanych zapaszmy do kontaktu.

Naszych filmów nie odbierzesz następnego dnia po uroczystości - do każdego zlecenia podchodzimy poważnie i z pasją. Nie ma możliwości, aby na filmie z Waszego wesela tryskały bez opamiętania efekty i kiczowe animacje komputerowe.

W zestawie otrzymują państwo 3 komplety filmów bez względu na to z ilu składa się płyt. Filmy te nie będą niczym kodowane, umożliwiając państwu wielokrotne kopiowanie .

Posiadamy zezwolenia do filmowania w kościołach wystawione przez Kurię w Opolu.
Więcej informacji z przyjemnością udzielimy telefonicznie lub osobiście - kontakt

Aby zapewnić najwyższą jakość naszych produkcji zawsze wykorzystujemy sprzęt wysokiej klasy. Dysponujemy kamerami CANON w standardzie HIGH DE

liczba odwiedzin: 1666

Popularne miasta w okolicy