BIERNACCY PICTURES - więcej niż fotografia id:26136

2200 zł / całość
Wrocław, dolnośląskie
(5)
Dodaj opinię
607-419...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Pracuję z pasją, widzę kadrami, a duże doświadczenie i nieprzeciętną jakość mojej pracy można zobaczyć w efekcie końcowym. Oferuję profesjonalne i oryginalne reportaże ślubne oraz sesje plenerowe na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.
Fotografia ślubna nadal jest olbrzymim narzędziem do opowiadania historii... więc zapewne oczekujecie, że będzie wykonana profesjonalnie, bez tandety i nudy.
Mając wyobraźnię i doświadczenie oferuję Wam fotografię najwyższej jakości, unikalną, a przede wszystkim ponadczasową. Podczas każdej sesji zdjęciowej dokładam wszelkich starań, aby sprostać Waszym wymaganiom oraz indywidualnym potrzebom.
Dzień ślubu mija niesamowicie szybko i jednocześnie jest to dla mnie czas wytężania zmysłów. Plener w innym dniu jest dopełnieniem opowieści weselnej... daje wachlarz nieprzeciętnych kadrów w nietypowych miejscach. Wspólnie z Wami tworzę obrazy, których forma na lini czasu jest wciąż artystyczna i w nieskończoność aktualna.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, możemy wspólnie dopasować pakiet fotografii ślubnej do waszych oczekiwań oraz zaplanowanego budżetu.

Kategoria:

Fotograf ślubny Wrocław

Oferta

Pakiet BP1
2200 / całość
W CENIE:
⦁ Dyskretna fotografia reporterska od błogosławieństwa do oczepin.
⦁ W postaci cyfrowej dostajecie zapisane na pendrive od 500 fotografi po obróbce oraz w tym 100 fotografii z pełnym retuszem, w różnych tonacjach barwnych - retro, monochrom, vivid, sepia, czarno-biały itp. ( ilość fotografii zależy od wydarzeń podzas dnia ślubu : konkursy, zabawy, inne atrakcje weselne).
⦁ W postaci papierowej dostajecie 50 szt. 23x15 cm w eleganckim pudełku.
⦁ Dojazd w cenie do 100 km z Wrocławia.
Pakiet BP2
2700 / całość
⦁ Przygotowania
⦁ Błogosławieństwo
⦁ Ceremonia w kościele lub USC
⦁ Zabawa do 1:00
⦁ Pendrive USB w eleganckim etui – fotografie zapisane cyfrowo, ilość fotografii zależy od wydarzeń podzas dnia ślubu (konkursy, zabawy, inne atrakcje weselne) – 500 fotografii obrobionych (w tym 100 fotografii z pełnym retuszem)
⦁ 50 odbitek formatu A5 (23x15 cm) w eleganckim pudełku
⦁ Wysokiej jakości album 25x25cm wykonany z eko-skóry lub tkaniny. Na okładce albumu znajduje się Wasze zdjęcie za szkłem lub inna forma graficznanp.: imiona i data ślubu. Karty albumu wykonane są na jedwabistym papierze fotograficznym najwyższej jakości.
⦁ Dojazd w cenie do 100 km z Wrocławia.
Pakiet BP3
3200 / całość
⦁ Przygotowania
⦁ Błogosławieństwo
⦁ Ceremonia w kościele lub USC
⦁ Zabawa do 1:00
⦁ Pendrive USB w eleganckim etui – fotografie zapisane cyfrowo, ilość fotografii zależy od wydarzeń podzas dnia ślubu (konkursy, zabawy, inne atrakcje weselne) – 500 fotografii obrobionych (w tym 100 fotografii z pełnym retuszem)
⦁ 50 odbitek formatu A5 (23x15 cm)
⦁ Wysokiej jakości album 25x25cm wykonany z eko-skóry lub tkaniny. Na okładce albumu znajduje się Wasze zdjęcie za szkłem lub inna forma graficznanp.: imiona i data ślubu. Karty albumu wykonane są na jedwabistym papierze fotograficznym najwyższej jakości.
⦁ 2 x fotoalbum dla rodziców 20x20 cm z eko-skóry lub tkaniny. Na okładce albumów znajdują się Wasze zdjęcia za szkłem lub inna forma graficzna np.: imiona i data ślubu. Karty albumu wykonane są na jedwabistym papierze fotograficznym najwyższej jakości
⦁ Galeria internetowa
⦁ Dojazd w cenie do 100 km z Wrocławia.

Opinie (5)

Dodaj opinię
Sprawdź pięć kluczowych zasad dodawania opinii w naszym Serwisie. Sprawdź tutaj
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: BIERNACCY PICTURES - więcej niż fotografia id:26136
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
K
Klaudia
5
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Chorzów
Data dodania: 25-11-2018
Współpraca z Mirosławem zaczęła się od spotkania na targach ślubnych w Wrocławiu. Rzeczowo i konkretnie przedstawił nam swoje dotychczasowe fotografie, dlatego poprosiliśmy o sprawdzenie terminu. Następnego dnia informacja o wolnym terminie i współpracy była już na mailu.
Mirek wykonywał dla nas zdjęcia w dniu ślubu i (już z Martą) sesję " po ślubną". Po pierwsze był to czas spędzony w miłej, swobodnej i sympatycznej atmosferze, po drugie to najlepsza para Fotografów jaką mogliśmy poznać ( przy wykonywaniu swojej pracy). Wszystkie albumy, pen drive zostały nam dostarczone przed planowanym terminem, a afekt pracy jest oszałamiający. Zdjęcia, jak i albumy zostały wykonane z dbałością o najmniejszy ich element, po prostu zachwycają !
A rodzina i znajomi oniemieli z wrażenia :) Z całą pewnością możemy polecić ich każdemu !
Marto i Mirku serdecznie dziękujemy za tak mistrzowskie ( jedyne, piękne i niepowtarzalne ) fotografie ! :)
Mirek
28-11-2018
Dziękujemy za słowa, które dają nam chęć rozwijać się i doskonalić. Kochamy to co robimy , do zobaczenia :) !!!
P
Przemysław i Jagoda
5
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Kępno
Data dodania: 07-11-2018
Pasja, profesjonalizm i świadomość własnych umiejętności to cechy, które bez wątpienia odzwierciedlają pracę Mirka.
Zdając sobie sprawę, jak ważna w dniu ślubu jest oprawa fotograficzna, odbyliśmy wiele rozmów z potencjalnymi usługodawcami, mającymi stworzyć dla nas pamiątkę na resztę życia. Mirka poznaliśmy na targach ślubnych. Po pierwszej rozmowie, jeszcze nieświadomi potencjału Jego pracy, zostaliśmy oczarowani Jego osobowością. Stwierdziliśmy, że to będzie strzał w dziesiątkę - i był.
Mieliśmy okazję współpracować z nim trzykrotnie: na sesji narzeczeńskiej, w dniu ślubu i na sesji małżeńskiej. Z całego serca polecamy zrobienie sesji narzeczeńskiej, zwłaszcza osobom, dla których spontaniczność przed kadrem to totalny oksymoron. Mirek swoim profesjonalizmem i miłym usposobieniem buduje atmosferę sprzyjającą poznawaniu własnych możliwości. Udziela bardzo dużo wskazówek, przez co można czuć się zaopiekowanym przed aparatem. Na weselu goście Go pokochali, a my, jako zabiegana para młoda dostrzegliśmy ogrom Jego pracy w pełni, gdy wręczył nam przepiękne, bardzo dobre jakościowo albumy. Podczas górskiej sesji poślubnej ujawniła się ostania cecha Mirka, którą warto opisać - determinacja. Można powiedzieć, że Jego determinacja rosła wprost proporcjonalnie do naszego załamania związanego z obserwowaną mglisto-deszczową pogodą.
Reasumując - jeżeli ktoś ma ochotę zachwycić się patrząc na własne zdjęcia i mieć solidnie wykonany powrót do wspomnień - POLECAMY :)
Mirek
10-11-2018
Dziękuję za taaak obszerną i szczerą opinię . Fakt, podczas sesji plenerowej były momenty gdzie cierpliwość i znajomość własnych możliwości (po obydwu stronach) na pewno pomogły, co widać na fotografiach. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :)
P
Patrycja
5
 / 5
Data ślubu: 23-09-2018
Wrocław
Data dodania: 27-10-2018
Współpraca z Mirkiem i Martą była dla nas czystą przyjemnością :)
Zdjęcia reportażowe ze ślubu - piękne i profesjonalne - w pełni oddają momenty radości i wzruszenia. Zdjęcia z sesji poślubnej to nie tylko zdjęcia, lecz forma sztuki. Jest tak, ponieważ Mirek to nie tylko fotograf, ale artysta, który daje z siebie 100% i nigdy nie idzie na skróty. Zaraża optymizmem i dobrym humorem, niweluje dystans przez co emocje pokazane na zdjęciach są autentyczne i naturalne.
Jeśli cenicie sobie pełen profesjonalizm oraz chcecie żeby wasze zdjęcia wyglądały niesamowicie to serdecznie polecamy Mirka - na pewno nie będziecie żałować.
Dziękujemy! :)
Patrycja i Grzegorz
Mirek
29-10-2018
Bardzo dziękuję i cieszy mnie fakt, że zrobiłem dla Was oraz najbliższych pamiątkę na całe życie. Pozdrawiam i do zobaczenia :)
M
Magda
5
 / 5
Data ślubu: 26-05-2018
Stronie Śląskie
Data dodania: 06-07-2018
Współpraca z Mirkiem to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Zdjęcia piękne. Uwieczniona każda chwila oraz każda najważniejsza emocja tego najpiękniejszego dnia w życiu. Zdjęcia niebanalne. Każde inne, ciekawe, piękne. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi, że spośród miliona forografów wybraliśmy właśnie Ciebie :) Dziękujemy. Magda i Robert
Mirek
26-10-2018
Dziękuję za miłe i prawdziwe słowa. Współpraca z Wami to była również czysta przyjemność i dziękuję za wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia :)
K
Karolina
5
 / 5
Data ślubu: 30-06-2017
Wałbrzych
Data dodania: 27-06-2018
Z Mirkiem i Martą współpracowaliśmy wielokrotnie zarówno przed jak i po ślubie. Nasze wesele zostało uwiecznione wprost cudownie. Miło nam się wraca do tych momentów. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecamy gorąco!
Mirek
26-10-2018
Dziękuję za polecenie oraz za ciepłe słowa. Wasze profesjonalne podejście do tematu oraz poczucie humoru miały duży wpływ na efekt końcowy, za co serdecznie dziękuję. Do zobaczenia :)
Mirek
(5)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Mirek Biernacki
Adres:Wrocław
woj. dolnośląskie
607-419...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 09-04-2017, liczba odwiedzin: 1259
Telefon
607-419...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie