Oprawa ślubów Re Violin

750 zł
Września, wielkopolskie
(32)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
781-880...

Instrumenty:

  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

O nas

Oferuję oprawę muzyczną (skrzypce / skrzypce ze śpiewem) ślubów i wszelkiego typu eventów, do akompaniamentu organisty w kościele lub z własnym akompaniamentem.
Dodatkowe usługi to akompaniament podczas składania życzeń młodej parze, np. pod kościołem, w ogrodzie po ślubie itp., a także muzyka skrzypcowa do uroczystego weselnego obiadu (przeboje światowe, smooth jazz, delikatne ballady, lekkie utwory klasyczne). Jest także możliwość występu podczas wesela np. podczas krojenia tortu, do pierwszego tańca, jako podziękowanie dla rodziców.

Jestem skrzypkiem z wykształcenia a muzykiem ślubnym z przypadku, który okazał się być moim powołaniem. Od 12 lat pracuję także na weselach, wiem więc dokładnie, jak ważna jest dobra usługa w tym Jednym, Wymarzonym Dniu. Jestem profesjonalistką a moje doświadczenie w tej branży nauczyło mnie, że spoczywa na mnie największa odpowiedzialność z możliwych, prócz przepięknej muzyki: zapewnienie Młodej Parze spokoju umysłu, że zatrudniło się właściwą osobę na właściwe miejsce.

Do każdego ślubu podchodzę indywidualnie. Na życzenie przygotowuję także utwory spoza mojego repertuaru, ale podczas ślubu kościelnego na utwory spoza tzw. listy utworów dozwolonych, konieczna jest zgoda księdza i organisty.

Na ślubie kościelnym oferuję także pełną oprawę mszy, wraz z częściami stałymi, wtedy gdy nie planujecie obecności organisty. Części stałe są wykonywane z własnym akompaniamentem i nagłośnieniem, do nastrojowych podkładów. Ślub kościelny w plenerze - to także jest do zrobienia!

Na każde zlecenie zabieram własne nagłośnienie: na ślubie cywilnym w urzędzie czy w plenerze dyskretny głośnik i okablowanie wizualnie nie przeszkodzą w pięknych zdjęciach czy bezpiecznym poruszaniu się, a zapewnią odpowiednią oprawę dla nastrojowej muzyki i umożliwią odtworzenie podkładów muzycznych, niezbędnych aby skrzypce mogły pokazać się z jak najlepszej strony. Dzięki nagłośnieniu z wbudowanym akumulatorem, możliwa jest także oprawa w środku lasu, na szczycie góry, na plaży i wszędzie tam, gdzie gniazdko elektryczne jest towarem deficytowym. Mogę udostępnić również mikrofon ze statywem dla urzędnika udzielającego ślubu, aby był dobrze słyszalny podczas całej ceremonii.

Pełne nagłośnienie zawsze zabieram też ze sobą na ślub kościelny: jest to plan B w razie, gdy z losowych przyczyn zawiedzie nagłośnienie zapewniane w kościele.

Po zakończonej ceremonii, oferuję grę skrzypcową do życzeń przed kościołem, w ogrodzie, w urzędzie: znowu, muzyka ma być dyskretnym tłem dla tego wzruszającego momentu, nie nachalną czy kiczowatą prezentacją artysty.

Podczas obiadu weselnego utwory z gatunku klasyki, jazzu, smooth jazzu, evergreeny oraz wszelkie piosenki o miłości, zagłuszą szczęk sztućców ale nie przeszkodzą gościom w rozmowie.

Prócz skrzypiec klasycznych, w ofercie są także do wyboru skrzypce elektryczne: niekoniecznie polecane do kościoła - ale już na przyjęciu, bankiecie, podczas składania życzeń czy jako muzyczna niespodzianka na dowolną okazję sprawdzą się wyśmienicie.

W mojej pracy dbam o detale i wyznaję zasadę, że mniej znaczy więcej: pilnuję jakości wykonania, stawiam na dobrą muzykę, nagłośnienie dopasowane do rozmiarów pomieszczenia, repertuar dostosowany do życzeń klienta. Jeśli gram do gotowych podkładów muzycznych, jest to akompaniament najwyższej jakości, zwykle z instrumentami takimi jak fortepian, harfa, gitara, instrumenty smyczkowe. Taka uroczystość, jaką jest ślub, zwykle wymusza stonowany repertuar - ale na specjalne życzenie mogę też przygotować mocniejsze uderzenia i opracowania rockowe czy heavy-metalowe: ogranicza nas tylko Wasza wyobraźnia. Metallica, Vivaldi, Harry Potter, Marek Grechuta, Zenek, Bella Ciao, czy może jednak Szła dzieweczka? - to Wy decydujecie. Nie dzielę muzyki na lepszą i gorszą - każdą staram się wykonać na najwyższym poziomie i ze smakiem.

Cenię sobie także wizualną oprawę ceremonii oraz odpowiedni ubiór (nie mam problemu z dopasowaniem się ubiorem do koloru przewodniego wesela jeśli jest to dla Was ważne). W przypadku oprawy muzycznej przyjęć i bankietów, w ofercie jest także stylowe oświetlenie: 4x led bar, 4x led par, 2x lampa z ciepłym światłem w stylu vintage. Korzystam wyłącznie ze sprzętu wysokiej klasy: Bose, LDM, Audio-Technica, Shure, Shadow, Klotz.

OBSZAR DZIAŁANIA: jako że mieszkam jedną nogą w Małopolsce a drugą w Wielkopolsce, poruszam się na terenie tych województw oraz tych, które mam po drodze.
Dojadę również w okoliczne miejsca lub w inne, zupełnie odległe miejsce.

Współpracuję z zaufanymi muzykami: gitarzystą, pianistą, organistą lub 4-osobowym zespołem eventowym (wokal, gitara, klawisze, saksofon) - jeśli macie życzenie, by wystąpił ze mną ktoś jeszcze, proszę o wiadomość prywatną abym mogła ustalić ich dostępność. Z racji tego, że dużo podróżuję, nie oferuję żadnych stałych pakietów z innymi muzykami ponieważ trudno mi z góry zagwarantować dostępność kolegów w każdej lokalizacji.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Skrzypce i śpiew: kościół

750zł/ występ

Skrzypce i śpiew (mezzosopran) podczas mszy kościelnej, z akompaniamentem lokalnego organisty: od 750 zł
Skrzypce i śpiew (mezzosopran) podczas mszy kościelnej wraz z częściami stałymi, z własnymi podkładami i nagłośnieniem: od 1200 zł

Skrzypce: obiad weselny

600zł/ godz.

Muzyka skrzypcowa podczas obiadu weselnego:

60 min muzyki z udziałem skrzypiec - od 600 zł

Skrzypce: ślub cywilny

700zł/ występ

Skrzypce na żywo z własnym nagłośnieniem podczas ślubu cywilnego czy plenerowego: od 750 zł
- kilka utworów przed ceremonią, gdy goście się schodzą
- 3-4 utwory w trakcie ceremonii
- kilka utworów po ceremonii, gdy jest toast i składanie życzeń
- nagłośnienie, w tym mikrofon dla urzędnika

Inne usługi

200zł/ występ

- Skrzypce na żywo podczas składania życzeń pod kościołem, w urzędzie, po ceremonii ślubnej w plenerze
- Skrzypce na żywo podczas obiadu weselnego
- Skrzypce na żywo podczas pierwszego tańca
- Skrzypce na żywo podczas krojenia tortu weselnego
- Skrzypce na żywo podczas pokazu pirotechnicznego
- Skrzypce na żywo jako show na podziękowanie dla rodziców
- Skrzypce na żywo podczas błogosławieństwa Pary Młodej w domu

Występ razem z innymi muzykami:
- gitara
- organy
- fortepian
- harfa

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferuję oprawę muzyczną ślubów (na życzenie także ze śpiewem), do akompaniamentu organisty w kościele lub z własnym akompaniamentem na ceremonie niekościelne.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jestem profesjonalistką a moje doświadczenie w tej branży nauczyło mnie, że spoczywa na mnie największa odpowiedzialność z możliwych, prócz przepięknej muzyki: zapewnienie Młodej Parze spokoju umysłu, że zatrudniło się właściwą osobę na właściwe miejsce.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Jestem skrzypkiem z wykształcenia i oferuję przepiękną muzykę na najwyższym poziomie

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Profesjonalizm, punktualność, solidność, indywidualne podejście do klienta

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zmienność: każdy ślub jest inny i wyjątkowy, podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Robię to, co lubię i cieszę się, gdy widzę błysk wzruszenia w oczach gości: wtedy wiem, że 20 lat ćwiczenia na skrzypcach nie poszło na marne!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Dyplom Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku instrumentalistyka (skrzypce).

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Kilkadziesiąt zadowolonych par rocznie to najlepsze wyróżnienie :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od 15 lat, w tym 10 lat na weselach w zespole weselnym

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Większość ślubów jest nietypowa oraz jedyna w swoim rodzaju :) Obsługuję także śluby / wesela międzynarodowe jako że płynnie mówię po francusku i angielsku.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Od 1 godziny - bez ograniczeń w górę. Ślub cywilny to ok. 15 minut ceremonii + utwory przed ceremonią + po zakończeniu (toast, życzenia, szampan). Ślub kościelny to min. 1,5 godziny - muzyka przed ceremonią oraz msza.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład jednoosobowy: one (wo)man show, śpiew i skrzypce realizuje jedna osoba

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Skrzypce lutnicze z 1910 roku, z pracowni lutniczej Anatolija Lhemana z Rosji.
Mikrofony - Shure.
Nagłośnienie - LDM system.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Francuski - biegle (doktorat), angielski - bardzo dobrze (B2).
Hiszpański, włoski, portugalski - podstawy.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Dowolnie. Rezerwacja terminu może nastąpić w dowolnym momencie, nawet z dużym wyprzedzeniem.
Tuż przed ślubem dogrywamy szczegóły, ustalamy repertuar. Informacje możemy przekazywać drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Do dnia ślubu jesteśmy w kontakcie, żeby upewnić się wzajemnie o tym, że wszystkie przygotowania idą zgodnie z planem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne, może nastąpić drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Na etapie podpisywania umowy oraz później, w celu ustalenia repertuaru.

Jaki jest styl naszej pracy?

Skrupulatny i konkretny. Jestem dobrze zorganizowana i lubię mieć wszystko pod kontrolą, dopięte na ostatni guzik.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, przygotowuję także utwory spoza mojego standardowego repertuaru.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Podsyłam spis piosenek / utworów wraz z nagraniami na Youtube, polecam utwory, które najlepiej się sprawdzą.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zdanie na temat repertuaru można zmienić do ostatniej chwili - lecz w przypadku ślubu kościelnego musi o tym wiedzieć organista. W przypadku ślubu cywilnego czy plenerowego, gdy konieczne jest przygotowanie podkładów utworów, muszę o tym wiedzieć co najmniej z 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Podczas ślubu kościelnego czasem zdarzy się oporny na współpracę organista - dlatego ważne jest, aby to Młoda Para jako klient skontaktowała się z nim odpowiednio wcześniej i ustaliła szczegóły: Wam nie odmówi :)

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Wybitnie oporny organista nie chciał zaakompaniować do danych piosenek, na które zgodę wyraził ksiądz. Skończyło się na grze na skrzypcach solo - ale i tak wyszło pięknie :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po imprezie bardzo chętnie skontaktujemy się w sprawie dobrej recenzji ;)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Udany ślub? Nie kwiaty, lampiony czy tabliczki są najważniejsze tylko uczucie widoczne w Waszych oczach. Nieważne są dekoracje, ważne są emocje, które zostaną na wieczność na zdjęciach.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każdy ślub jest wyjątkowy z innego powodu: otoczenia, kazania, repertuaru.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Stodoła na kieleckiej wsi, z widokiem na winnice i pola pełne dojrzałego zboża - coś pięknego!

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Glamour, boho, rustykalny, minimalistyczny - nastrojowe skrzypce sprawdzą się zawsze i wszędzie.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Sumienność.
W mojej pracy dbam o detale i wyznaję zasadę, że mniej znaczy więcej: pilnuję jakości wykonania, stawiam na dobrą muzykę, nastrojowe nagłośnienie dopasowane do rozmiarów pomieszczenia czy momentu, repertuar dobrany ze smakiem i dostosowany do życzeń klienta. Cenię sobie także wizualną oprawę ceremonii oraz odpowiedni ubiór.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Joshua Bell, Hilary Swan oraz inne wielkie osobistości świata muzyki skrzypcowej.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Najczęściej Pary Młode przynoszą mi nowe pomysły: Wy zawsze jesteście na bieżąco!

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Codzienne ćwiczenia, stały kontakt z kolegami z branży. Dzięki koleżance zajmującej się produkcją ręcznie robionych notesów, jestem stale zmuszana do poznawania nowych technologii i rejestrowania się na kolejnych portalach społecznościowych... a to też kopania wiedzy o najnowszych trendach.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Skrzypce, książkę i papier listowy, do pisania ręcznie listów

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Obecnie trwa moda na pieśni oazowe / kościelne / religijne na ślubach, zwłaszcza takie, które są polskim tłumaczeniem angielskich pieśni - choć piosenka "Hallelujah" jest w większości parafii zabroniona.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Muzyka skrzypcowa jest wieczna, "Ave Maria" czy "Kanon" Pachelbela będą na ślubach zawsze, tak jak "Marsz" Mendelssohna. Bez pewnych klasyków trudno o piękny ślub.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Przy produkcji naszych skrzypiec ucierpiało niestety jedno drzewo lecz myślę, że piękny dźwięk i muzyka jest warta pewnych poświęceń.

Nasze pasje.

Książki, ręczne pisanie listów, podróże, urbex....

Ciekawostki na nasz temat.

Zajmuję się także produkcją ręczną zaproszeń i dekoracji ślubnych i weselnych.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Powieści z czasów 1900 - 1920, książki o prawach kobiet.

Oprawa ślubów Re Violin
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 32 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Dominika
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 14-06-2024
Sobótka
Data dodania: 02-07-2024

Piękna oprawa naszego ślubu kościelnego, szybki kontakt, bogaty repertuar do wyboru, serdecznie polecamy. Skrzypce i śpiew dosłownie wycisnęły z nas łzy podczas ceremonii jak i u gości.

Re violin
02-07-2024

Bardzo się cieszę, że było tak jak miało być 🤍 wszystkiego dobrego!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-05-2024
Kępno
Data dodania: 09-06-2024

Wspaniała oprawa muzyczna, pełny profesjonalizm i cudowny klimat całej ceremonii ❤️

Re violin
09-06-2024

Bardzo dziękuję za miłe słowa, to był piękny ślub! 💕

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data imprezy: 26-05-2024
Września
Data dodania: 06-06-2024

Dziękujemy za piękną oprawę muzyczną I Komunii Świętej syna. Skrzypce dodały niesamowitego uroku tej ważnej dla dzieci uroczystości. Polecam z całego serca 🥰😍

Re violin
06-06-2024

Bardzo dziękuję :) To był piękny dzień! :)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2024
Ustroń
Data dodania: 05-06-2024

Dziękujemy za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Muzyka była piękna, goście wzruszeni. Każdy chwalił, bo nie było na ślubie w plenerze, na którym grano by muzykę na żywo. Dziękujemy serdecznie i polecamy!

Re violin
05-06-2024

Bardzo dziękuję za miłe słowa! Było zaiste przepięknie <3 miłości i wszystkiego dobrego dla Was! :)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2024
Piece
Data dodania: 05-06-2024

Chcemy jeszcze raz podziękować, za nadanie naszej ceremonii magicznego klimatu 😍 dzięki Pani nasz ślub był pełen uśmiechu, wzruszenia i łez szczęścia. Obraz i melodia w naszych sercach pozostanie już na zawsze. Nie mogliśmy wybrać lepiej. Ma Pani niesamowity talent 🥰🥰🥰

Re violin
05-06-2024

Bardzo dziękuję :) pozdrowienia i dużo miłości dla Was! :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-05-2024
Września
Data dodania: 05-06-2024

Brak słów, by opisać, jakie emocje wywołuje występ pani Iwony, gdy się idzie do ołtarza z Tatą u boku, zmierzając w kierunku miłości swojego życia. Wszyscy goście ze łzami w oczach, coś pięknego! Serdecznie polecam każdej i każdemu! <3

Re violin
11-06-2024

Serdecznie dziękuję, dużo miłości dla Was! :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-12-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gniezno
Data dodania: 05-12-2023

Bardzo dziękuję za oprawę ślubu i obiadu, oraz za tą część oficjalną ze Sto Lat i tłuczeniem kieliszków - nie spodziewaliśmy się tego, ale to było super dopełnienie imprezy :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zimowego ślubu

Re violin
05-12-2023

Dziękuję pięknie za miłą opinię, wszystkiego dobrego dla Was! :)

S
Szczepan Kowalcyk
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Gródek nad Dunajcem
Data dodania: 13-10-2023

Jestesmy pod olbrzymim wrazeniem telentu i jakosci oprawy muzycznej poprowadzonej przez Re Violin, nasi goscie jak my sami bylismy zachwyceni anielskim glosem Pani Iwony. Serdecznie polecamy Re Violin do oprawy imprezy, na pewno nikt nie bedzie zawiedziony. Pozdrawiamy, Szczepan i Renata.

Re violin
13-10-2023

Dziękuję pięknie za miłe słowa, cieszę się, że spełniłam Państwa oczekiwania, wszystkiego pięknego! :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Riza
NIP: 6391880645
Imię i nazwisko: Re Violin
Adres: Września, 62-300, woj. wielkopolskie
781-880...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7320
Zadzwoń
781-880...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Września

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie