Zobacz zdjęcia (6)
Restauracja Domenico sala bankietowa , Tylawa - zdjęcie 1
Restauracja Domenico sala bankietowa , Tylawa - zdjęcie 2 Restauracja Domenico sala bankietowa , Tylawa - zdjęcie 3 Restauracja Domenico sala bankietowa , Tylawa - zdjęcie 4 Restauracja Domenico sala bankietowa , Tylawa - zdjęcie 5
Restauracja Domenico sala bankietowa , Tylawa - zdjęcie 6
1 / 6

Restauracja Domenico sala bankietowa id:53714

Tylawa, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
(13) 433...
665-989...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • obiad weselny

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

Restauracja Domenico Tylawa to wyjątkowe miejsce na mapie województwa podkarpackiego, zlokalizowane w przepięknym otoczeniu Beskidu Dukielskiego, oddalone niecałe 30 kilometrów od Krosna i 50 kilometrów od Sanoka, w którym zorganizujecie wyjątkowe uroczystości i wspólnie ze swoimi gośćmi przeżyjecie niezapomniane chwile.

Co oferuje swoim klientom Restauracja Domenico? Wesele w cudownym otoczeniu, z wyśmienitą kuchnią i profesjonalną obsługą, która dołoży wszelkich starań, aby każdy zaplanowany szczegół przyjęcia został dopięty na ostatni guzik, a pary młode mogły w spokoju celebrować ten szczególny dzień w swoim życiu. Do dyspozycji pozostają eleganckie i stylowo zaaranżowane sale weselne z prostokątnymi stołami, w których zaplanować możemy kameralną uroczystość, jak i większe przyjęcie weselne.

Restauracja Domenico to również wyjątkowa i wysmakowana kuchnia. Menu weselne przygotowujemy z troską o najdrobniejszy detal, wiedząc, że pyszne i odpowiednio podane jedzenie to klucz do sukcesu każdej uroczystości i zadowolenia gości. W naszym menu dominują dania kuchni polskiej i regionalnej, tworzone od pokoleń według unikalnej i sprawdzonej receptury.

Do dyspozycji gości pozostaje także bezpłatny parking oraz komfortowe pokoje gościnne. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważnym elementem dla wielu par młodych, poszukujących wymarzonej przestrzeni na organizację swojego wesela, jest sala z noclegiem. W naszym obiekcie możemy zagwarantować nocleg dla ponad 40 gości w nowoczesnych pokojach wyposażonych w łazienkę, TV, Internet i telefon.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i organizacji przyjęć w Restauracji Domenico!

Opinie Restauracja Domenico (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Restauracja Domenico

Nazwa firmy: Restauracja Domenico
Adres: Tylawa, ul. Tylawa 28a, , woj. podkarpackie
(13) 433...
665-989...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 89
Zadzwoń
(13) 433...
665-989...
Napisz

Popularne miasta w okolicy