Restauracja Radiowa

Strzelców Bytomskich 8, 45-084, Opole, opolskie

Restauracja Radiowa - Sala weselna

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 80

Okolica, miejsce

  • wesele w plenerze

O nas

Restauracja Radiowa ma zaszczyt zaproponować Państwu możliwość organizacji wesela w Opolu w klimatyzowanej sali mogącej pomieścić do 80 osób. Klimatyczny wystrój, szeroki wybór wyśmienitych potraw oraz doświadczenie naszych pracowników, pozwolą Państwu i Waszym Gościom w pełni cieszyć się z uroczystości.

Niepowtarzalny klimat zapewni Państwu organizacja przyjęcia w naszym naturalnym ogrodzie, w którym możemy ugościć do 140 osób. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zarówno Menu jak i wszechobecna zieleń w naszym ogrodzie sprawią, że poczują się Państwo wyjątkowo. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel, komunii i przyjęć okolicznościowych, gwarantuje wysoki standard. Przyjęcia weselne i inne imprezy w naszym lokalu zapadną na długo w pamięci Państwa gości.

Jako firma świadcząca catering weselny mamy świadomość, że ten najbardziej wyjątkowy dzień w życiu musi być przygotowany z profesjonalną oprawą. Proponujemy Państwu elegancki catering dobrany odpowiednio do charakteru Wesela. Jeśli zamierzają Państwo zorganizować swoje wesele w plenerze, wybranym przez Państwa miejscu, dołożymy wszelkich starań, aby to przyjęcie było wyjątkowe.

liczba odwiedzin: 4938

Najczęściej zadawane pytania na temat Restauracja Radiowa

  • Na ile osób można zorganizować wesele w Restauracja Radiowa?

    Restauracja Radiowa organizuje wesela na 80 osób

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy