Zobacz zdjęcia (35)
Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy, Poznań - zdjęcie 1
Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy, Poznań - zdjęcie 2 Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy, Poznań - zdjęcie 3 Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy, Poznań - zdjęcie 4 Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy, Poznań - zdjęcie 5
Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy, Poznań - zdjęcie 6
1 / 35

Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy id:49652

od 3500 do 6500 zł / wesele
Poznań, wielkopolskie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
609-545...
793-365...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Cześć!
Z tej strony Rustykalni Artyści. Miło nam, że odwiedziliście nasz profil. Na początek może się przedstawimy. Tutaj Łukasz, Bartek, Mateusz i Adam wraz z załogą profesjonalnych muzyków. Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyły wspólne pasje. Muzyka, przebywanie wśród ludzi w otoczeniu natury i oczywiście prowadzenie imprez wraz z ich organizacją od przysłowiowego A do Z. Przyjęcia przygotowujemy tak, aby wszystko to na czym Wam zależy się pojawiło i było zrealizowane tak, jak sobie tego życzycie. Nie znajdziecie u nas ani odrobiny sztampy, ale w zamian uroczystości prowadzimy zarówno z powagą jeśli wymaga tego chwila oraz z masą wyszukanego pozytywnego humoru i żartu, oczywiście z wyczuciem :)

Zawsze wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Każdy z gości podczas uczestnictwa w Waszym Święcie powinien się dobrze i swobodnie czuć, czerpać radość z tego dnia oraz spędzić na tanecznych harcach tyle czasu, ile tylko to możliwe. Nad tym wszystkim czuwamy My, nad tym, aby Wasze święto było tak wyjątkowe, jak sobie je wyobrażaliście i planowaliście od lat, a niekiedy od dzieciństwa. Nie ograniczamy się do stania za konsoletą i odtwarzania utworów. Wychodzimy zza niej aby skracać dystans i budować miłą atmosferę. Nasza charyzma w duecie z mikrofonem robi z nas konferansjerów z krwi i kości. Zarówno organizacyjnie jak i muzycznie wszystko mamy dopracowane i dopasowane do Waszych oraz Waszych gości preferencji, potrzeb jak i życzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dopasować repertuar do najbardziej wymagającej publiczności. Uwielbiamy mieszać różne gatunki muzyki, a tym samym łączymy na parkiecie każde pokolenia. Jak przystało na didżejów z krwi i kości, muzykę miksujemy, nie odtwarzamy. To oznacza, że także i pod kątem muzycznym wesele prowadzone jest płynnie i każdy usłyszy utwory, które nie pozwolą na siedzenie w jednym miejscu dłużej, niżeli przysłowiowa chwila :)


Zawsze jesteśmy uśmiechnięci i z empatią patrzymy na świat. Mimo “wyluzowanej”, ale i pozytywnej postawy, zawsze mamy na względzie ważne elementy przyjęć, w których należy zachować powagę. Często mawiamy “Nasz luz ma plan!” :) Plan na solidne przygotowanie do Waszej imprezy. Razem przygotujemy świetny scenariusz, który będzie idealnym planem na to, jak ma być przeprowadzony Wasz dzień. To pozwoli wszystkim obecnym dać się porwać zabawie, wspólnie z najbliższymi spędzić niezapomniane chwile. Każde przyjęcie jest także i dla nas wyjątkowe i do każdego podchodzimy indywidualnie. To wy jesteście najważniejsi, a ten wspólny czas macie spędzić na tym co istotne, po prostu, uczcić z bliskimi Wasze święto. Nietypowe pomysły to miód na nasze uszy czy woda na młyn, jak kto woli ;) Może Wam się wydawać, że to wszystko trudne? Otóż nie! Dzięki naszemu doświadczeniu i wskazówkom zmienicie zdanie. Z radością i satysfakcją podpowiadamy, udzielamy wskazówek i staramy się pomóc jak to tylko możliwe, bo nam także, tak samo jak i Wam, zależy na tym, aby Wasz dzień był po prostu IDEALNY!! Dużo mówimy, ale jeszcze więcej słuchamy i to jest kolejny element całości.

Z pewnością tak jak i Wy cenimy sobie luz, ten ze smakiem nie zapominając o tym co najważniejsze. Dodajmy jeszcze coś bardzo istotnego, że to nie my jesteśmy gwiazdami na weselu, to jest Wasza rola. Mało kto Wam powie, że tak naprawdę wybierając “oprawcę” Waszego wesela nie płacicie za odtworzenie wielu utworów, tylko za charyzmę, pomysłowość, zaangażowanie, a to wszystko jest gwarantem udanego przyjęcia. Lubimy podróżować i nie pobieramy za to dodatkowych opłat za prowadzenie imprez w całym kraju. Co więcej, nie mamy limitu godzin, a na pytanie, “ile czasu gracie?” odpowiadamy “od początku do końca”. Mimo wielu słów na pewno pojawiają się pytania, więc porozmawiajmy o Waszej imprezie, zróbmy coś szalonego, coś niebanalnego, ale co najważniejsze (powtórzymy) PO WASZEMU. Poznajmy się podczas rozmów, ustalmy każdy szczegół, spotkajmy się na Waszym Święcie i spełnijmy Wasze marzenia!

Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy - film 1 Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Rustykalni Artyści

Wesele

od 3500 do 6500zł/ wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakresy ? A po co to komu :) Jesteśmy dla Was tak długo jak macie siłę się bawić, bez limitu godzin.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście. Jesteśmy nie tylko dj'ami z vinylami ale i konferansjerami z mikrofonem.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Jest ich bardzo dużo i bardzo je lubimy dlatego, że połączenia różnych kultur na weselu to coś niesamowitego.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście! Nawet Was o to poprosimy i to nie dlatego, że nie wiemy co grać :) Ale dlatego, że Wasza lista jest dla nas drogowskazem. Co bardzo ważne na Waszym weselu będziecie dużo tańczyć i musicie czuć się komfortowo.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Tu odpowiedz będzie krótka. Najbardziej w swojej pracy lubimy LUDZI.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Jest ważne z dwóch powodów, po pierwsze nam dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa oraz pewność, że nic nieprzewidzianego się nie wydarzy. Po drugie, lubujemy się w ciepłym świetle żarowym, co sprawia że tworzymy niezwykły klimat.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Bardzo je lubimy w odpowiedniej ilości. Posiadamy blisko 30 zabaw autorskich, które w żaden sposób nie ośmieszają gości ani nie wywołują poczucia zażenowania, wprost przeciwnie, skracają dystans i wywołują uśmiech

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Staramy się robić tak aby każde były oryginalne, dlatego w naszej ofercie znajdziecie wiele alternatyw dla zabaw oczepinowych.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

W tym roku z pewnością nasza Polska utalentowana wokalistka SANAH króluje na parkietach.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

A to są takie ? Impreza wolno się rozkręca gdy nie ma na niej klimatu a u nas to niedopuszczalne bo w pewnym sensie jesteśmy odpowiedzialni za klimat, wiemy jak go stworzyć. Uśmiech, charyzma, dowcip, skracanie dystansu i nie ma wolno rozkręcających się imprez.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Z racji tego, że jesteśmy djami nie tylko na imprezach prywatnych ale i w topowych klubach w całej Polsce mamy bardzo dużo ulubionych gatunków. Muzyka jest czymś niezwykłym bo pozwala na łącznie gatunków i tworzy wtedy wybuchową mieszankę.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Z pewnością będzie to wesele w Jaskini w Czechach.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Nie ma takiego :) Każde wesele pamiętamy doskonale, bo każde jest niezwykłe. Zaprzyjaźniamy się z Parami Młodymi i rozmawiamy o ich weselu nawet kilka tygodni później.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Gdy na koniec siadamy razem z Parą Młodą i gośćmi zmęczeni i uśmiechnięci i słyszymy słowa "CHCEMY JESZCZE RAZ".

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Połączyć charyzmę, stworzyć niezwykły klimat, dodać dużo wyszukanego dowcipu i okrasić niebanalną muzyką i tak oto powstaje dobre wesele.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Jakikolwiek odtwarzacz muzyki, bo bez tego żyć nie możemy.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Rustykalni Artyści (9)

Dodaj opinię
Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy id:49652
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2022
Gdańsk
Data dodania: 16-05-2022

Bardzo dobry kontakt z gośćmi i szybkie porwanie ich na parkiet, a o to w tym wszystkim chodzi :)

Ania
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Jędrzejewo
Data dodania: 19-01-2022

Ogromnie dziękujemy ekipie Urban Events za mega profesjonalną obsługę naszego wesela i niezapomnianą zabawę! Nasi goście bawili się doskonale, a my mieliśmy najlepszy dzień w życiu ❤ Dzięki Bartkowi, który pomógł nam wcześniej opracować cały plan imprezy, na weselu nie musieliśmy się martwić organizacją, mogliśmy spokojnie cieszyć się naszym dniem. Pomógł nam również z oprawą techniczno-muzyczną podczas naszej ceremonii ślubnej w plenerze, co do zwyczajnych nie należało, ponieważ trzeba było nagłośnić członków rodziny, grających na żywo, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni 🙏. Chłopaki mają bardzo przyjazne podejście, bez problemu dogadują się z innymi usługodawcami, a przez to wszystko pięknie gra. My jak i goście czuliśmy się przy nich bardzo komfortowo, a bawiliśmy się wyśmienicie do ostatniej piosenki, która witała już wschód słońca 😀

J
Jola
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Rokietnica
Data dodania: 14-01-2022

Świetna muzyka, wszyscy goście dobrze się bawili. Panowie prowadzili wesele z klasą bez zabaw wprowadzających w zażenowanie. Szczerze polecam

A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2021
Motycz
Data dodania: 12-12-2021

Bartek poprowadził nasze wesele dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Wiedział jak i kiedy zabawiać gości, świetnie dobierał muzykę. Super kontakt, bardzo kulturalny. Gorąco polecamy, wszyscy goście byli zachwyceni! Jeśli mielibyśmy powtarzać wesele to wybralibyśmy go drugi raz!

K
Karmen
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Zabrze
Data dodania: 03-11-2021

Pan Mateusz znakomicie poprowadził nasza uroczystość. Wszystko odbyło się zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Mieliśmy pełną swobodę wyboru zabaw, muzyki i dodatków, oczywiście w każdym aspekcie mogąc liczyć na wsparcie pana Mateusza. Wesele odbyło się w taki sposób, w jaki chcieliśmy. Zdecydowanie polecamy i życzymy samemu zespołowi dużo zajętych terminów :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Poznań
Data dodania: 25-10-2021

Serdecznie polecam Dj Mateusza! Bardzo podobała nam się duża otwartość na nasze pomysły, świetna organizacja i porządkowanie informacji, energia i luz tak pasujące do naszego młodego wesela, ale i również ogromna klasa i kultura osobista. Muzyka była tak wspaniała i dobrze dobrana do atmosfery wesela, że goście nie schodzili z parkietu. A nie było to łatwe zadanie z uwagi na dużą liczbę młodych ludzi, jak i spore grono seniorów. Polecamy serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękujemy😄

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Kąty Wrocławskie
Data dodania: 20-10-2021

Z całego serca polecamy DJ-a Bartka! Od samego początku super kontakt, wszystkie ustalenia konkretnie i później w pełni realizowane. Bardzo dobry dobór muzyki dla młodych, ale też starszych gości. Wysoka kultura osobista, żarty na miejscu i dobry kontakt z Młodymi i gośćmi. Dobra współpraca także z fotografką i obsługą sali, dzięki czemu całe wesele toczyło się niezakłóconym rytmem.
Polecamy, Monika i Jarek ;)

Monika
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2021
Poznań
Data dodania: 26-09-2021

Serdecznie polecamy! Od samego początku bardzo dobry kontakt z DJ - Bartkiem. Wszystkie elementy ustalone przed weselem. Płynne przechodzenie między punktami ustalonego wcześniej „harmonogram” dostosowane do tempa imprezy. Muzyka dla młodszych i starszych. Stare i nowe utwory, oraz weselne hity. Ponadto na przyjęciu pojawiły się wybrane przez DJ utwory, które przygotowaliśmy na naszej weselnej liście utworów. Oczepiny i zabawy przeprowadzone profesjonalnie, bez niesmacznych tekstów. Podczas zabawy dużo śmiechu. Żarty DJ na wysokim poziomie. Umiejętność prowadzenia przyjęcia, rozmowy z gośćmi, dostosowanie tekstów do sytuacji, prezencja DJ plus całe stanowisko DJ na 6+. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. 💃🏼🕺🏼

Pokaż więcej opinii

Kontakt Rustykalni Artyści

Nazwa firmy: Rustykalni Artyści
NIP: 8792647996
Imię i nazwisko: Łukasz Kowalski
Adres: Poznań, ul. Budziszyńska 50, 60-179, woj. wielkopolskie
609-545...
793-365...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2686
Zadzwoń
609-545...
793-365...
Napisz

Popularne miasta w okolicy