Zobacz zdjęcia (35)
Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy, Poznań - zdjęcie 1
Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy, Poznań - zdjęcie 2 Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy, Poznań - zdjęcie 3 Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy, Poznań - zdjęcie 4 Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy, Poznań - zdjęcie 5
Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy, Poznań - zdjęcie 6
1 / 35

Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy id:49652

Poznań, wielkopolskie
(21)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
609-545...
793-365...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku
  • mówię po francusku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Cześć!
Z tej strony Rustykalni Artyści. Miło nam, że odwiedziliście nasz profil. Na początek może się przedstawimy. Tutaj Łukasz, Bartek, Mateusz i Adam wraz z załogą profesjonalnych muzyków. Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyły wspólne pasje. Muzyka, przebywanie wśród ludzi w otoczeniu natury i oczywiście prowadzenie imprez wraz z ich organizacją od przysłowiowego A do Z. Przyjęcia przygotowujemy tak, aby wszystko to na czym Wam zależy się pojawiło i było zrealizowane tak, jak sobie tego życzycie. Nie znajdziecie u nas ani odrobiny sztampy, ale w zamian uroczystości prowadzimy zarówno z powagą jeśli wymaga tego chwila oraz z masą wyszukanego pozytywnego humoru i żartu, oczywiście z wyczuciem :)

Zawsze wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Każdy z gości podczas uczestnictwa w Waszym Święcie powinien się dobrze i swobodnie czuć, czerpać radość z tego dnia oraz spędzić na tanecznych harcach tyle czasu, ile tylko to możliwe. Nad tym wszystkim czuwamy My, nad tym, aby Wasze święto było tak wyjątkowe, jak sobie je wyobrażaliście i planowaliście od lat, a niekiedy od dzieciństwa. Nie ograniczamy się do stania za konsoletą i odtwarzania utworów. Wychodzimy zza niej aby skracać dystans i budować miłą atmosferę. Nasza charyzma w duecie z mikrofonem robi z nas konferansjerów z krwi i kości. Zarówno organizacyjnie jak i muzycznie wszystko mamy dopracowane i dopasowane do Waszych oraz Waszych gości preferencji, potrzeb jak i życzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dopasować repertuar do najbardziej wymagającej publiczności. Uwielbiamy mieszać różne gatunki muzyki, a tym samym łączymy na parkiecie każde pokolenia. Jak przystało na didżejów z krwi i kości, muzykę miksujemy, nie odtwarzamy. To oznacza, że także i pod kątem muzycznym wesele prowadzone jest płynnie i każdy usłyszy utwory, które nie pozwolą na siedzenie w jednym miejscu dłużej, niżeli przysłowiowa chwila :)


Zawsze jesteśmy uśmiechnięci i z empatią patrzymy na świat. Mimo “wyluzowanej”, ale i pozytywnej postawy, zawsze mamy na względzie ważne elementy przyjęć, w których należy zachować powagę. Często mawiamy “Nasz luz ma plan!” :) Plan na solidne przygotowanie do Waszej imprezy. Razem przygotujemy świetny scenariusz, który będzie idealnym planem na to, jak ma być przeprowadzony Wasz dzień. To pozwoli wszystkim obecnym dać się porwać zabawie, wspólnie z najbliższymi spędzić niezapomniane chwile. Każde przyjęcie jest także i dla nas wyjątkowe i do każdego podchodzimy indywidualnie. To wy jesteście najważniejsi, a ten wspólny czas macie spędzić na tym co istotne, po prostu, uczcić z bliskimi Wasze święto. Nietypowe pomysły to miód na nasze uszy czy woda na młyn, jak kto woli ;) Może Wam się wydawać, że to wszystko trudne? Otóż nie! Dzięki naszemu doświadczeniu i wskazówkom zmienicie zdanie. Z radością i satysfakcją podpowiadamy, udzielamy wskazówek i staramy się pomóc jak to tylko możliwe, bo nam także, tak samo jak i Wam, zależy na tym, aby Wasz dzień był po prostu IDEALNY!! Dużo mówimy, ale jeszcze więcej słuchamy i to jest kolejny element całości.

Z pewnością tak jak i Wy cenimy sobie luz, ten ze smakiem nie zapominając o tym co najważniejsze. Dodajmy jeszcze coś bardzo istotnego, że to nie my jesteśmy gwiazdami na weselu, to jest Wasza rola. Mało kto Wam powie, że tak naprawdę wybierając “oprawcę” Waszego wesela nie płacicie za odtworzenie wielu utworów, tylko za charyzmę, pomysłowość, zaangażowanie, a to wszystko jest gwarantem udanego przyjęcia. Lubimy podróżować i nie pobieramy za to dodatkowych opłat za prowadzenie imprez w całym kraju. Co więcej, nie mamy limitu godzin, a na pytanie, “ile czasu gracie?” odpowiadamy “od początku do końca”. Mimo wielu słów na pewno pojawiają się pytania, więc porozmawiajmy o Waszej imprezie, zróbmy coś szalonego, coś niebanalnego, ale co najważniejsze (powtórzymy) PO WASZEMU. Poznajmy się podczas rozmów, ustalmy każdy szczegół, spotkajmy się na Waszym Święcie i spełnijmy Wasze marzenia!

Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy - film 1 Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakresy ? A po co to komu :) Jesteśmy dla Was tak długo jak macie siłę się bawić, bez limitu godzin.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście. Jesteśmy nie tylko dj'ami z vinylami ale i konferansjerami z mikrofonem.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Jest ich bardzo dużo i bardzo je lubimy dlatego, że połączenia różnych kultur na weselu to coś niesamowitego.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście! Nawet Was o to poprosimy i to nie dlatego, że nie wiemy co grać :) Ale dlatego, że Wasza lista jest dla nas drogowskazem. Co bardzo ważne na Waszym weselu będziecie dużo tańczyć i musicie czuć się komfortowo.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Tu odpowiedz będzie krótka. Najbardziej w swojej pracy lubimy LUDZI.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Jest ważne z dwóch powodów, po pierwsze nam dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa oraz pewność, że nic nieprzewidzianego się nie wydarzy. Po drugie, lubujemy się w ciepłym świetle żarowym, co sprawia że tworzymy niezwykły klimat.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Bardzo je lubimy w odpowiedniej ilości. Posiadamy blisko 30 zabaw autorskich, które w żaden sposób nie ośmieszają gości ani nie wywołują poczucia zażenowania, wprost przeciwnie, skracają dystans i wywołują uśmiech

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Staramy się robić tak aby każde były oryginalne, dlatego w naszej ofercie znajdziecie wiele alternatyw dla zabaw oczepinowych.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

W tym roku z pewnością nasza Polska utalentowana wokalistka SANAH króluje na parkietach.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

A to są takie ? Impreza wolno się rozkręca gdy nie ma na niej klimatu a u nas to niedopuszczalne bo w pewnym sensie jesteśmy odpowiedzialni za klimat, wiemy jak go stworzyć. Uśmiech, charyzma, dowcip, skracanie dystansu i nie ma wolno rozkręcających się imprez.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Z racji tego, że jesteśmy djami nie tylko na imprezach prywatnych ale i w topowych klubach w całej Polsce mamy bardzo dużo ulubionych gatunków. Muzyka jest czymś niezwykłym bo pozwala na łącznie gatunków i tworzy wtedy wybuchową mieszankę.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Z pewnością będzie to wesele w Jaskini w Czechach.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Nie ma takiego :) Każde wesele pamiętamy doskonale, bo każde jest niezwykłe. Zaprzyjaźniamy się z Parami Młodymi i rozmawiamy o ich weselu nawet kilka tygodni później.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Gdy na koniec siadamy razem z Parą Młodą i gośćmi zmęczeni i uśmiechnięci i słyszymy słowa "CHCEMY JESZCZE RAZ".

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Połączyć charyzmę, stworzyć niezwykły klimat, dodać dużo wyszukanego dowcipu i okrasić niebanalną muzyką i tak oto powstaje dobre wesele.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Jakikolwiek odtwarzacz muzyki, bo bez tego żyć nie możemy.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Rustykalni Artyści (21)

Rustykalni Artyści - Weselni Dj'e i Oprawcy id:49652
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Stanisławie
Data dodania: 29-01-2023

Możemy z całego serca polecić! Już od pierwszej rozmowy około rok przed naszym ślubem wiedzieliśmy, że DJ Łukasz to strzał w dziesiątke i się nie przeliczyliśmy. Doświadczenie czuć na każdym kroku. Wszystkie ustalenia, które przegadaliśmy podczas kilku spotkań miały miejsce. Muzyka nic dodać nic ująć - zgodnie z naszymi oczekiwaniami impreza udała się bez udziału disco-polo, a parkiet był pełen! Prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie, z humorem i co najważniejsze z dobrym smakiem. Zabawy weselne - to czego większość gości się obawia - poprowadzone z pomysłem i klasą.

Jednym słowem rewelacja!
PS. Mamy nadzieje, że jeszcze kiedyś będziemy na imprezie prowadzonej przez Łukasza i znowu będziemy tańczyć do rana ;)

F
Filip
5.00
 / 5
Data imprezy: 21-01-2023
Tuchola
Data dodania: 23-01-2023

Wspaniały kontakt, organizacja i realizacja imprezy. Goście zachwyceni. Różnorodna muzyka, świetne oświetlenie i prowadzenie imprezy przez DJ Łukasza :)
Pozdrawiam Filip :)

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2022
Szczecinek
Data dodania: 22-01-2023

Mieliśmy wielkie szczęście że naszym ślubnym DJ był Łukasz!:)) Łukasz jest mega komunikatywny i pomocny i nic nie wydawało się dla niego problemem:) Nasi goście byli na maxa zadowoleni a parkiet nigdy nie był pusty. Nawet zagorzali przeciwnicy tańca kręcili się na parkiecie:) Organizowaliśmy wesele z zagranicy, w zasadzie tylko przez skypa i emaile dlatego zależało nam bardzo na tym, żeby pracować z kimś kto ma dużo doświadczenie i stawia na jakość a nie na ilość, i to był strzał w 10!:) To było bardzo miłe, kiedy Łukasz w trakcie imprezy podchodził i pytał nas jak się czujemy, czy czegoś nie potrzebujemy i czy wszystko jest ok:) Łukasz przed weselem wysłał nam kilka opcji gier weselnych które mogliśmy spokojnie omówić tak jak i cały repertuar. Nie było długich przerw, kończenia bloku muzycznego kiedy wszyscy bawią się znakomicie. Było kulturalnie i z dużą dawka pozytywnej energii:) gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, to bez wachania wybralibyśmy Rustykalnych i Łukasza, których nota bene znaleźliśmy dzięki tej stronce:)
Pozdrawiamy Was serdecznie, Magda i Dima :)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2022
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Ostrowite
Data dodania: 13-01-2023

Z największą przyjemnością pragnę polecić usługi Rustykalnych artystów, a przede wszystkim DJ Bartka, z którym mieliśmy okazję współpracować podczas organizacji naszego wesela. Tak zaangażowanej osoby, słuchającej potrzeb klienta dawno nie spotkałam. Każdemu życzę żeby podczas jednego z ważniejszych dni w życiu miał w swoim otoczeniu osoby, takie jak Bartek. Dzięki Bartkowi i Asi ten dzień był dla nas wyjątkowy, o nic nie musieliśmy się martwić. Pomijam fakt, że repertuar który uzgodniliśmy spełnił nasze oczekiwania a goście bawili się prześwietnie, szczególnie dzieciaczki to jeszcze czuliśmy, że Bartek jest z nami nie tylko po to by zaliczyć kolejne wesela ale żeby sprawić żebyśmy pamiętali ten dzień na długie lata, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Oprawa muzyczna przeszła nasze oczekiwania, a motyw przewodni towarzyszył nam nie tylko podczas wesela ale też był pięknym dodatkiem do ceremonii w plenerze, która dzięki pomocy Barta stała się naprawdę wyjątkowa. Ponadto warto nadmienić, że Bartek sprawdził się nie tylko jako DJ oraz koordynator imprezy ale też jako rewelacyjny animator dla dzieci. Nigdy nie byłam na weselu, podczas którego dzieci w wieku 5-lat podchodzą do DJ i zamawiają piosenki które rozkręcają imprezę. Do tej pory nasi znajomi i rodzina wspominają tańce naszych milusińskich które porwały wszystkich do dalszej zabawy. Za taką atmosferę wielkie podziękowania należą się Bartkowi.

O
Oliwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Krosinko
Data dodania: 30-12-2022

Jeszcze raz dziękuję razem z mężem Rustykalnym Artystom, a w szczególności Łukaszowi, za najlepszą imprezę na jakiej byłam 😅 Wszystko mogliśmy ustalić i omówić, w razie wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić po poradę. Wszyscy dobrze się bawili mimo braku disco polo. Oczepiny jakie wymyśliliśmy wspominane były jeszcze długo później jako świetny pomysł i

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Poznań
Data dodania: 29-12-2022

Rustykalni Artyści rozkręcili nam niezapomnianą zabawę na weselu. Bawili się wszyscy przez całą imprezę. Polecamy Dj'a Bartka, który do tego naszą imprezę prowadził z klasą. Omówił z nami plan imprezy i dostosował się do naszych preferencji. Reagował też na bieżąco na potrzeby gości. Wszystko przy wysokiej jakości dźwięku.
Polecamy serdecznie!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Poznań
Data dodania: 13-12-2022

Petarda!
Najlepsza impreza mojego życia.
Parkiet ani razu nie był pusty ♥️
Chłopaki dają radę, polecam szczególnie z opcją muzyki na żywo 👏👏👏

Już
Żona😜

P
Patricia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2022
Wąsowo
Data dodania: 27-11-2022

NAJLEPSIIII !!!

Wesele nasze odbyło się w lipcu 2022 w Spichlerzu (Wasowo). Od pierwszej rozmowy do dnia wesela - Bartek (DJ) był bardzo cierpliwy ze mną i przede wszystkim wiedział nad czym nam zależy.

Przez to ze żyjemy i mieszkamy w Berlinie to nie zawsze było mi łatwo z cala organizacja wesela w Polsce.

Dlatego tym bardziej doceniałam Bartka podejście: jak miał jakieś propozycje / pomysły to bez pośrednio umówił wszystko ze Spichlerzem - więc mi bardzo ułatwił sytuacje.

Bartek nie tylko przejrzal/przepracował moja listę piosenek, która chciałam mieć na naszym weselu. Wszystkie moje ekstra życzenia spełnił. lista piosenek była dluuga i miała polskie, niemieckie, włoskie no i angielskie hity które trzeba było wziasc pod uwagę.

Bartek nam stworzył nie samowita atmosfere. Czuliśmy się jak w „Clubie“ i właśnie nad tym nam zależało - nowoczesne no i klasyki wybrane z gustem.

Kilka razy już byłam na polskich weselach - i je uwielbiam!! Ale pierwszy raz na naszym własnym weselu widziałam ze 130 Osoby (nasi Goście) WSZYSCY znaleźli się na parkiecie ! NIKT nie siedział!

Naszym Highlight na Dodatek był Sławek, Saksofonista - który podkreślił piosenki saksofonem. Nie samowity Saksofonista!

Była to jedna z najlepszych decyzji w tej całej organizacji naszego wesela - wybrać właśnie WAS!

Dziękujemy wam i pozdrawiamy🥰

Patricia & Ermanno

Pokaż więcej opinii

Kontakt Rustykalni Artyści

Nazwa firmy: Rustykalni Artyści
NIP: 8792647996
Imię i nazwisko: Łukasz Kowalski
Adres: Poznań, ul. Budziszyńska 50, 60-179, woj. wielkopolskie
609-545...
793-365...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4541
Zadzwoń
609-545...
793-365...
Napisz

Popularne miasta w okolicy