Zobacz zdjęcia (5)
Rustykalny Bar, Warszawa - zdjęcie 1
Rustykalny Bar, Warszawa - zdjęcie 2 Rustykalny Bar, Warszawa - zdjęcie 3 Rustykalny Bar, Warszawa - zdjęcie 4 Rustykalny Bar, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Rustykalny Bar id:40905

od 1200 do 1800 zł / wesele
Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
506-873...

O nas

Natura daje to co najlepsze. Zainspirowani rustykalną estetyką i pełni sympatii dla dobrych trunków stworzyliśmy ten piękny bar. Chcąc nadać barowi niepowtarzalny charakter, wykonaliśmy go w pełni ręczne, korzystając przy tym z tradycyjnych metod obróbki drewna. Przy budowie wykorzystaliśmy naturalne materiały: drewno sosnowe i świerkowe.

Wierzymy, że Rustykalny Bar będzie świętną atrakcją dla Twoich gości i na pewno wzbudzi ich zainteresowanie. Zwłaszcza, jeśli będą mogli nalać samodzielnie regionalne, świeże i dobrze schłodzony napój prosto z kega. Rustykalny Bar to nie tylko atrakcja na Twoim weselu, przyjęciu albo imprezie firmowej, ale przede wszystkim świetne miejsce wokół, którego Twoi goście mogą zrelaksować się, porozmawiać i lepiej poznać.

Nasza oferta obejmuje wynajem mobilnego baru, który jest wyposażony w profesjonalną chłodziarkę oraz kompresor pozwalający na serwowanie trunków. Wydajność sprzętu pozwala na schłodzenie do 40 litrów napojów (około 100 szklanek ) na godzinę.

Rustykalny Bar zawsze pojawia się w towarzystwie uśmiechniętego i profesjonalnego barmana, który pokaże Twoim gościom jak obsługiwać nalewak, a jeśli zajdzie potrzeba, sam będzie serwować gościom napoje.

W ramach pakietu możemy zaoferować zapas jednorazowych szklanek, zestaw 4 leżaków oraz dekorację baru kwiatami.

Bar jest w pełni mobilny, a to oznacza, że możemy dojechać w niemal każde miejsce w Polsce. Naszą bazą wypadową jest Warszawa i w granicach 50km oferujemy bezpłatny dojazd. Powyżej tej odległości doliczamy koszty transportu.

Na imprezach rozlewamy głównie regionalne trunki ze sprawdzonych przez nas browarów. Oczywiście możemy podać dowolne wybrane także przez Ciebie.

Chcąc ułatwić Ci podjęcie wyboru przygotowaliśmy gotowe pakiety z których możesz skorzystać. Pamiętaj, że ostateczna cena jest uzależniona od wielu czynników: miejsca, liczby gości, czasu trwania oraz specjalnych wymagań gospodarzy. Ostateczną ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb naszych klientów.

Oferta Rustykalny Bar

Wynajem Baru

od 1200 do 1800zł/ wesele

Wyjątkowy Rustykalny Bar
Obsługa Barmańska
Zapas wybranego trunku (Włoskie wino, Cydr lub Piwo)
Dekoracja baru kwiatami i światłem
Strefa Chillout (leżaki)

Gratis:
Jednorazowe naczynia (kieliszki lub szklaneczki)
Dojazd 15km od Warszawy gratis

Opinie Rustykalny Bar (1)

Rustykalny Bar id:40905
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
M
Maria Lapinska
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-02-2022
Warszawa
Data dodania: 03-03-2022

wszystko super, gorąco polecam!

Kontakt Rustykalny Bar

Nazwa firmy: Rustykalny Bar
Imię i nazwisko: Tomasz Pyra
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
506-873...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2048
Zadzwoń
506-873...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie