Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia Ślubna RWphoto-Robert Włodarczyk, Lublin - zdjęcie 1
Fotografia Ślubna RWphoto-Robert Włodarczyk, Lublin - zdjęcie 2 Fotografia Ślubna RWphoto-Robert Włodarczyk, Lublin - zdjęcie 3 Fotografia Ślubna RWphoto-Robert Włodarczyk, Lublin - zdjęcie 4 Fotografia Ślubna RWphoto-Robert Włodarczyk, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia Ślubna RWphoto-Robert Włodarczyk id:19639

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług fotograficznych. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, wcześniej ustalam wszelkie szczegóły, preferencje i upodobania "młodych".
Jestem otwarty na wasze sugestie jednocześnie służę radą w wielu kwestiach związanych z waszym świętem. Dla mnie nadrzędne jest zadowolenie klienta. Staram się zatrzymać czas w miejscu,tak żeby kadry które powstaną zawsze nawet po wielu latach wywoływały uśmiech na waszych twarzach.

W dniu ślubu jestem obecny z wami od przygotowań przez ceremonię ślubu,przyjęcie weselne do oczepin i tortu.
Sesję plenerową z zasady przeprowadzam w innym dniu po to żebyście mogli do niej podejść wypoczęci,uśmiechnięci i na luzie.
Efektem naszej współpracy będzie ustalona liczba zdjęć w wersji elektronicznej ( płyta DVD ) w dedykowanej i zaprojektowanej przeze mnie okładce z personalizowanym nadrukiem na płycie , prezentacja multimedialna z podkładem muzycznym ( płyta DVD z nadrukiem i zaprojektowaną okładką )- 3 komplety, fotoalbum,album tradycyjny, fotoksiążka bądź dowolna wcześniej ustalona liczba odbitek papierowych.
Moja działalność jest zarejestrowaną, legalnie działającą firmą co zamawiającym daje pewność sumiennie i na odpowiednim poziomie wykonanej usługi.

Posiadam zezwolenie na wykonywanie usług fotograficznych na terenie obiektów sakralnych.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lublin, , 21-025, woj. lubelskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 21:00 Wt: 10:00 - 21:00 Śr: 10:00 - 21:00 Cz: 10:00 - 21:00 Pt: 10:00 - 21:00 Sb: 10:00 - 21:00 Nd: 10:00 - 21:00
liczba odwiedzin: 830

Popularne miasta w okolicy