Salon Sukien Ślubnych Kiara id:30764

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kielce, świętokrzyskie
Data dodania: 15-09-2017
Liczba odwiedzin: 878

Oferta

SALON KIARA - Nasz salon istnieje już 12 lat.

Suknie które oferujemy to modele z najlepszych polskich i zagranicznych firm. Naszą ideą jest potraktowanie potrzeb każdej z Was w sposób indywidualny. Zapraszamy do salonu, aby wspólnie omówić wszystkie szczegóły i wybrać tę jedną, jedyną najważniejszą suknię - Twoją suknię Ślubną. Pamiętajcie, że suknie ślubne to nasza pasja.

Kupienie sukni w naszym salonie
Suknie na wieszakach służą jedynie jako wzory do przymierzania. Jeśli chcesz kupić suknię, musisz zamówić ją przynajmniej 3 - 4 miesiące przed datą ślubu. Ten termin ma swoje uzasadnienie. Przede wszystkim, większość sukien, które sprzedajemy, sprowadzamy z zagranicy. Suknia musi zostać tam uszyta, a następnie trafić do naszego salonu, a to zabiera mnóstwo czasu. Ponadto konieczne jest wykonanie przymiarek i naniesienie ewentualnych korekt, aby suknia dobrze leżała. Jeśli nie posiadasz wymaganego czasu do zamówienia sukni (3-4 miesięcy) skontaktuj się z nami, ponieważ w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość skrócenia wymaganego czasu i szybsza realizacja zamówienia. Istnieje także możliwość zakupienia sukni od ręki jeżeli nie masz wymaganego czasu do zamówienia sukni to możesz skorzystać z naszej oferty wyprzedażowej. Przy zamówieniu sukni należy wpłacić 50% wartości sukni tytułem zadatku.

Co zrobić, jeśli chcesz zamówić suknie, a brakuje gotówki koniecznej do podpisania umowy? Porozmawiaj ze sprzedawcą. Znajdziemy wyjście z tej sytuacji, np. rozkładając całą kwotę na mniejsze raty.

Wypożyczenie sukni na Twój ślub
Większość fasonów, które mamy w salonie, można wypożyczyć. W przypadku wypożyczenia, ważne jest jak najszybsze zarezerwowanie sukni, gdyż ich ilość jest ograniczona. Przy podpisaniu umowy wypożyczenia należy wpłacić 50% ceny. Cena wypożyczenia sukni zazwyczaj wynosi 50% ceny kupna. Do kosztów wypożyczenia należy doliczyć koszt czyszczenia sukni. Około 2 tygodni przed datą ślubu odbywają się przymiarki, podczas których dopasowujemy suknię. W dniu odbioru - najczęściej w czwartek przed ślubem - suknia jest dopasowana i czysta. Suknię należy zwrócić w poniedziałek, bądź najpóźniej we wtorek rano po ślubie, w takim stanie, w jakim jest.

Dodatki dla Pań
W salonie czeka na państwa bogata oferta dodatków. Stawiamy na PERFEKCYJNĄ PANNĘ MŁODĄ dlatego oprócz samej sukni oferujemy akcesoria, które są specjalnie dobrane do każdej sukni. Welony i bolerka mają te same hafty, motywy koronek, aplikacje. Według nas welon to nieodłączny atrybut Panny Młodej. Jest magiczny – jak miłość – na całe życie. Welon budzi wielkie emocje – wzruszenie, radość, zaskoczenie. Pięknie wygląda na zdjęciach i we wspomnieniach.

W Kiarze mamy w sprzedaży różnego typu dodatki:
-welony - z haftem, z koralikami i kryształkami, krótkie i długie
-rękawiczki
-biżuteria, diademy
-stroiki kwiatowe, szpilki do wlosów, woalki, toczki, itp.
-podwiązki
-buty
-specjalistyczną bieliznę
-okrycia wierzchnie: bolerka z róznych tkanin, szale, futerka, itp.

Realizujemy również indywidualne zamówienia na biżuterie, jeśli masz oryginalny pomysł przynieś projekt (zdjęcie) a nasza plastyczka go zrealizuje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek oferujemy indywidualne zamówienie obuwia. Sama możesz je zaprojektować wybierając ich kolor, fason, gatunek tkaniny oraz kształt i wysokość obcasa. Dla Pań które nie chcą wkładać welonu mamy inne propozycje - toczki, woalki, kwiaty.

Ponadto oferujemy
Jeśli Twoja suknia została uszkodzona podczas wesela, możesz ją u nas naprawić ponieważ dokonujemy drobnych poprawek krawieckich. Każdej Pani która chce przywrócić świeżość i biel swojej sukni, oferujemy jej czyszczenie.

To wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy i życzymy Wam młode Panny udanego wyboru.
Zespół "Kiara"

W sprzedaży:

 • marka: Afrodyta, Annais, Antra , Estera, Gelena, Lorange, Imperial, Kaprys, La Petra, Pilar, White Lady
 • buty

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie
 • wypożyczalnia

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Salon Sukien Ślubnych Kiara
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Kielce
Kod:25-414

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.