Zobacz zdjęcia (5)
Salon Sukien Ślubnych Kiara, Kielce - zdjęcie 1
Salon Sukien Ślubnych Kiara, Kielce - zdjęcie 2 Salon Sukien Ślubnych Kiara, Kielce - zdjęcie 3 Salon Sukien Ślubnych Kiara, Kielce - zdjęcie 4 Salon Sukien Ślubnych Kiara, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Sukien Ślubnych Kiara id:30764

Kielce, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • marka: Afrodyta, Annais, Antra , Estera, Gelena, Lorange, Imperial, Kaprys, La Petra, Pilar, White Lady
  • buty

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

SALON KIARA - Nasz salon istnieje już 12 lat.

Suknie które oferujemy to modele z najlepszych polskich i zagranicznych firm. Naszą ideą jest potraktowanie potrzeb każdej z Was w sposób indywidualny. Zapraszamy do salonu, aby wspólnie omówić wszystkie szczegóły i wybrać tę jedną, jedyną najważniejszą suknię - Twoją suknię Ślubną. Pamiętajcie, że suknie ślubne to nasza pasja.

Kupienie sukni w naszym salonie
Suknie na wieszakach służą jedynie jako wzory do przymierzania. Jeśli chcesz kupić suknię, musisz zamówić ją przynajmniej 3 - 4 miesiące przed datą ślubu. Ten termin ma swoje uzasadnienie. Przede wszystkim, większość sukien, które sprzedajemy, sprowadzamy z zagranicy. Suknia musi zostać tam uszyta, a następnie trafić do naszego salonu, a to zabiera mnóstwo czasu. Ponadto konieczne jest wykonanie przymiarek i naniesienie ewentualnych korekt, aby suknia dobrze leżała. Jeśli nie posiadasz wymaganego czasu do zamówienia sukni (3-4 miesięcy) skontaktuj się z nami, ponieważ w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość skrócenia wymaganego czasu i szybsza realizacja zamówienia. Istnieje także możliwość zakupienia sukni od ręki jeżeli nie masz wymaganego czasu do zamówienia sukni to możesz skorzystać z naszej oferty wyprzedażowej. Przy zamówieniu sukni należy wpłacić 50% wartości sukni tytułem zadatku.

Co zrobić, jeśli chcesz zamówić suknie, a brakuje gotówki koniecznej do podpisania umowy? Porozmawiaj ze sprzedawcą. Znajdziemy wyjście z tej sytuacji, np. rozkładając całą kwotę na mniejsze raty.

Wypożyczenie sukni na Twój ślub
Większość fasonów, które mamy w salonie, można wypożyczyć. W przypadku wypożyczenia, ważne jest jak najszybsze zarezerwowanie sukni, gdyż ich ilość jest ograniczona. Przy podpisaniu umowy wypożyczenia należy wpłacić 50% ceny. Cena wypożyczenia sukni zazwyczaj wynosi 50% ceny kupna. Do kosztów wypożyczenia należy doliczyć koszt czyszczenia sukni. Około 2 tygodni przed datą ślubu odbywają się przymiarki, podczas których dopasowujemy suknię. W dniu odbioru - najczęściej w czwartek przed ślubem - suknia jest dopasowana i czysta. Suknię należy zwrócić w poniedziałek, bądź najpóźniej we wtorek rano po ślubie, w takim stanie, w jakim jest.

Dodatki dla Pań
W salonie czeka na państwa bogata oferta dodatków. Stawiamy na PERFEKCYJNĄ PANNĘ MŁODĄ dlatego oprócz samej sukni oferujemy akcesoria, które są specjalnie dobrane do każdej sukni. Welony i bolerka mają te same hafty, motywy koronek, aplikacje. Według nas welon to nieodłączny atrybut Panny Młodej. Jest magiczny – jak miłość – na całe życie. Welon budzi wielkie emocje – wzruszenie, radość, zaskoczenie. Pięknie wygląda na zdjęciach i we wspomnieniach.

W Kiarze mamy w sprzedaży różnego typu dodatki:
-welony - z haftem, z koralikami i kryształkami, krótkie i długie
-rękawiczki
-biżuteria, diademy
-stroiki kwiatowe, szpilki do wlosów, woalki, toczki, itp.
-podwiązki
-buty
-specjalistycz ną bieliznę
-okrycia wierzchnie: bolerka z róznych tkanin, szale, futerka, itp.

Realizujemy również indywidualne zamówienia na biżuterie, jeśli masz oryginalny pomysł przynieś projekt (zdjęcie) a nasza plastyczka go zrealizuje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek oferujemy indywidualne zamówienie obuwia. Sama możesz je zaprojektować wybierając ich kolor, fason, gatunek tkaniny oraz kształt i wysokość obcasa. Dla Pań które nie chcą wkładać welonu mamy inne propozycje - toczki, woalki, kwiaty.

Ponadto oferujemy
Jeśli Twoja suknia została uszkodzona podczas wesela, możesz ją u nas naprawić ponieważ dokonujemy drobnych poprawek krawieckich. Każdej Pani która chce przywrócić świeżość i biel swojej sukni, oferujemy jej czyszczenie.

To wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy i życzymy Wam młode Panny udanego wyboru.
Zespół "Kiara"

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kielce, , 25-414, woj. świętokrzyskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 3578

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kielce

Popularne miasta w okolicy