Zobacz zdjęcia (5)
Samochód do ślubu - kabriolet w stylu retro, Tychy - zdjęcie 1
Samochód do ślubu - kabriolet w stylu retro, Tychy - zdjęcie 2 Samochód do ślubu - kabriolet w stylu retro, Tychy - zdjęcie 3 Samochód do ślubu - kabriolet w stylu retro, Tychy - zdjęcie 4 Samochód do ślubu - kabriolet w stylu retro, Tychy - zdjęcie 5
1 / 5

Samochód do ślubu - kabriolet w stylu retro id:10528

Tychy, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Alfa Romeo
  • Kolor: bordowy
  • cabrio
  • zabytkowy

Wypożyczalnia limuzyn MM LIMOS proponuje wynajem kabrioletu w stylu lat 30. minionego stulecia - Nestora Majestic. Jest to ręcznie składany samochód do ślubu w kolorach bordo-ecru, ze składanym dachem i linią nadwozia nawiązującą do ducha pojazdów z czasów początków motoryzacji. Szczególne wrażenie robią szprychowe felgi, duże nadkola oraz okrągłe reflektory. Całość, dzięki harmonijnym kształtom i elementom wykończenia z drewna i chromu wygląda niezwykle dostojnie, dzięki czemu doskonale nadaje się do wykorzystania podczas uroczystości ślubnej. Oprócz wesel i ślubów obsługujemy także inne imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, komunie, studniówki czy transport VIPów. Działamy przede wszystkim na terenie Śląska, jednak nasz kabriolet do ślubu można także wynająć w województwach ościennych.
Szczególnie zachęcamy do wynajmu samochodu na cały dzień - jeśli czas wynajmu przekroczy 4 godziny, dodamy gratis dekorację z żywych kwiatów.

liczba odwiedzin: 4707

Popularne miasta w okolicy