Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Słodki stół/candy bar, tort ślubny, torty okolicznościowe, Starachowice - zdjęcie 1
Słodki stół/candy bar, tort ślubny, torty okolicznościowe, Starachowice - zdjęcie 2 Słodki stół/candy bar, tort ślubny, torty okolicznościowe, Starachowice - zdjęcie 3 Słodki stół/candy bar, tort ślubny, torty okolicznościowe, Starachowice - zdjęcie 4 Słodki stół/candy bar, tort ślubny, torty okolicznościowe, Starachowice - zdjęcie 5
1 / 5

Słodki stół/candy bar, tort ślubny, torty okolicznościowe id:44936

Starachowice, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Witam serdecznie!

Jestem właścicielką pracowni tortów i wypieków artystycznych 'Słodka Finezja' i zajmuję się kompletną aranżacją słodkich stołów na wszelkie okoliczności na terenie Starachowic i okolic. Samodzielnie dobieram wszystkie elementy - obrusy, szkło i naczynia, kwiaty oraz dekoracje i dopasowuję je do koloru przewodniego przyjęcia. Wszystkie słodkości na stół przygotowuję z najlepszych składników, wykonując wszystko od podstaw, bez użycia produktów gotowych. Przykładam ogromną wagę do jakości! W każdą realizację wkładam dużo serca i zaangażowania, żeby uczynić Wasz wyjątkowy dzień jeszcze lepszym! :)

Wykonuję również torty ślubne, które są dopracowane w każdym najdrobniejszym szczególe, co widać po zdjęciach moich realizacji.

Przed podpisaniem umowy zachęcam do degustacji, aby przekonać się o jakości i przepysznym smaku moich wypieków! Ruszyły zapisy na rok 2020, zapraszam!

Masz pytania? A może jesteś już zdecydowany?
Napisz do mnie!Szczegółowa oferta słodkiego stołu jest ustalana indywidualnie, cena uzależniona jest od ilości gości, dekoracji, odległości oraz ilości sztuk słodkości na osobę. Orientacyjnie są to 4 sztuki i koszt 20-30zł na osobę.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 6642142785
Adres: Starachowice, , 27-200, woj. świętokrzyskie
liczba odwiedzin: 2535

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie