Zobacz zdjęcia (3)
Słoneczny Pałac, Dąbki - zdjęcie 1
Słoneczny Pałac, Dąbki - zdjęcie 2 Słoneczny Pałac, Dąbki - zdjęcie 3
1 / 3

Słoneczny Pałac id:28894

Dąbki, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 180

Okolica, miejsce

  • wesele nad morzem
  • wesele nad jeziorem

Słoneczny Pałac położony jest w centrum nadmorskiego uzdrowiska Dąbki, 400 metrów od plaży nad morzem i 300 od jeziora Bukowo. Do Koszalina jest 30, do Słupska 40 a do Darłowa 8 kilometrów. Do dyspozycji naszych gości oddajemy nowoczesną, klimatyzowaną salę balową o powierzchni 300 m2, która pomieści do 180 gości weselnych, podest dla orkiestry i przestronne miejsce do tańczenia.
Dla Pary Młodej posiadamy 3 pokojowy, 70 metrowy super apartament, a dla gości weselnych 70 pokoi różnej wielkości.
Nasz strzeżony parking może przyjąć 70 samochodów osobowych oraz duże autokary. Najważniejsze jest jednak samo przyjęcie. Zawsze staramy się aby było ono niepowtarzalne, jak najlepiej dopasowane do gustów i oczekiwań naszych weselnych gości. Nad tym czuwa wykwalifikowana 20 osobowa kadra kucharzy, cukierników, kelnerów, dekoratorów i pokojówek.
W oparciu o wieloletnie doświadczenie, pozwoliliśmy sobie przygotować dla Państwa weselną kartę dań. W karcie posiadamy 3 propozycje menu, zróżnicowane pod względem smakowym i cenowym. Możemy je wzbogacić o kolejne atrakcje kulinarne, takie jak stół wiejski , stół słodki, płonące prosiaki i wiele innych. Wszystkie potrawy, ciasta i torty są wytwarzane u nas na miejscu.
Kolejną istotną sprawą jest oprawa wesela. Począwszy od dekoracji stołów, sali balowej a skończywszy na dodatkowych atrakcjach dla gości takich jak: pokazy sztucznych ogni, mini recitale znanych artystów.
Tym również się zajmiemy, jeśli Państwo tylko będą mieli takie życzenie.
Ponadto, jeśli zajdzie taka potrzeba pomożemy zorganizować: przewóz Pary Młodej, przewóz gości weselnych, zespół muzyczny,fotografa i filmowanie.
Postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy aby chwile spędzone u nas były dla Państwa
szczęśliwe,radosne i niezapomniane.
Słoneczny Pałac, to wymarzone miejsce na przyjęcie weselne

liczba odwiedzin: 1312

Popularne miasta w okolicy