STUDIO FOTOGRAFICZNE GUZIKI fotograf Daniel Guzik id:13261

Oferta
Dodaj do plannera

Witam serdecznie! Nazywam się Daniel Guzik. Mieszkam w małej, pięknej wiosce nieopodal Wałbrzycha, gdzie posiadam swoje studio fotograficzne. Jako fotograf zawsze w pełni oddaje się moim obowiązkom, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania osób, które zechcą ze mną współpracować. Staram się nie ograniczać i ciągle się rozwijam. Nie uznaję kompromisów dotyczących jakości – stawiam na najlepsze dostępne rozwiązania. W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji. Zapraszam również do zapoznania się z moimi aktualnymi pracami na stronie

Zdjęcia ślubne to jedyna w swoim rodzaju pamiątka z najpiękniejszego dnia w twoim życiu. To właśnie wtedy wszyscy koncentrują wzrok na Młodej Parze. Jest ona w tym dniu najważniejsza. Pozwól, że ja również skieruję obiektyw na Ciebie i Twoich gości. Nie ingeruje w Wasz ślub, nie robię ustawek, to Wy jesteście reżyserami. Reportaż ślubny to dla mnie emocjonujące wyzwanie ponieważ nikt nie jest w stanie przewidzieć toku wydarzeń. W tym dniu nie ma możliwości powtórzyć spontanicznych oraz emocjonujących chwil. Nie posiadam magicznego aparatu który robi piękne zdjęcia od tak. Kadry, sceny, zdarzenia "łapie" fotograf przy użyciu aparatu a nie na odwrót.

Idąc za duchem czasu fotografie w wersji cyfrowej otrzymujecie na spersonalizowanym pen drive przypominającym kartę bankomatową.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener
  • studio

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN / całość

- fotoreportaż obejmujący przygotowania Pani Młodej, ślub, wesele do oczepin, oraz sesja zdjęciowa w innym dniu(bez ograniczenia czasowego),

- ok. 600 zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej na nośniku USB z Waszym zdjęciem, ekskluzywny fotoalbum 30x45cm oraz 10 odbitek formatu A4.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

STUDIO FOTOGRAFICZNE GUZIKI fotograf Daniel Guzik
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Kamienna Góra
Kod:58-405
Data dodania: 28-09-2014
Liczba odwiedzin: 513

Nowe ogłoszenia