Zdjęcia | Oferta

STUDIO FOTOGRAFICZNE GUZIKI fotograf Daniel Guzik id:13261

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kamienna Góra, dolnośląskie
Data dodania: 28-09-2014
Liczba odwiedzin: 621

Oferta

Witam serdecznie! Nazywam się Daniel Guzik. Mieszkam w małej, pięknej wiosce nieopodal Wałbrzycha, gdzie posiadam swoje studio fotograficzne. Jako fotograf zawsze w pełni oddaje się moim obowiązkom, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania osób, które zechcą ze mną współpracować. Staram się nie ograniczać i ciągle się rozwijam. Nie uznaję kompromisów dotyczących jakości – stawiam na najlepsze dostępne rozwiązania. W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji. Zapraszam również do zapoznania się z moimi aktualnymi pracami na stronie

Zdjęcia ślubne to jedyna w swoim rodzaju pamiątka z najpiękniejszego dnia w twoim życiu. To właśnie wtedy wszyscy koncentrują wzrok na Młodej Parze. Jest ona w tym dniu najważniejsza. Pozwól, że ja również skieruję obiektyw na Ciebie i Twoich gości. Nie ingeruje w Wasz ślub, nie robię ustawek, to Wy jesteście reżyserami. Reportaż ślubny to dla mnie emocjonujące wyzwanie ponieważ nikt nie jest w stanie przewidzieć toku wydarzeń. W tym dniu nie ma możliwości powtórzyć spontanicznych oraz emocjonujących chwil. Nie posiadam magicznego aparatu który robi piękne zdjęcia od tak. Kadry, sceny, zdarzenia "łapie" fotograf przy użyciu aparatu a nie na odwrót.

Idąc za duchem czasu fotografie w wersji cyfrowej otrzymujecie na spersonalizowanym pen drive przypominającym kartę bankomatową.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • studio

Dane kontaktowe

STUDIO FOTOGRAFICZNE GUZIKI fotograf Daniel Guzik
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Kamienna Góra
Kod:58-405

Nowe ogłoszenia