Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Studio Fotoikony - fotografia ślubna id:18795

Kontakt

782-618...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 01-02-2016
Liczba odwiedzin: 1292

Oferta

Studio Fotoikony - kreatywne sesje fotograficzne, indywidualne podejście do klienta, bezkompromisowa jakość zdjęć a wszystko w atrakcyjnych cenach. Zajrzyj i przekonaj się na własne oczy. Zgłoś się już dziś i zyskaj atrakcyjny rabat za wcześniejszą rezerwację terminu. Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy!

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Cennik

Oferta nr 1
2600 / całość
Poniżej znajdą Państwo przykładowe warianty cenowe usługi reportażu ślubnego z udziałem jednego fotografa ślubnego. (Istnieje możliwość, aby oprawa fotograficzna ślubu składała się również z 2-3 fotoreporterów.) Działamy głównie na terenie Wielkopolski / Poznania, przyjmujemy również zlecenia z terenu całej Polski. Dojazd podlega wówczas indywidualnej wycenie. Istnieje możliwość indywidualnego sporządzenia wyceny dla klienta. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.


Pakiet "basic" 1700 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele. Otrzymują Państwo 300 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na płycie dvd. Dojazd w obrębie Poznania (50km) gratis.

Pakiet "standard" 2000 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele(do północy), sesja w dniu ślubu. Otrzymują Państwo 450 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć nośniku usb, fotoksiążkę 25 stron. Dojazd w obrębie Poznania, Koszalina, Wrocławia (50km) gratis.

Pakiet "popular" 2700 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele (do północy), sesja w innym terminie (bez ograniczeń czasowych). Otrzymują Państwo 600 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na nośniku usb, fotoksiążkę 25 stron , internetową galerię zdjęć. Dojazd w obrębie Poznania, Koszalina, Wrocławia (100km) gratis.

Pakiet "premium" 3900 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez dwóch fotografów lub jednego fotografa i kamerzystę z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele / USC oraz wesela (do północy), sesja w innym terminie (bez ograniczeń czasowych). Otrzymują Państwo ok 600 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na pendrive, teledysk (wariant z kamerzystą), album drukowany w oprawie twardej 50 stron, internetową galerię zdjęć. Dojazd w promieniu 100 km od Poznania, Wrocławia, Koszalina gratis.

Opcje dodatkowe

- animacja pokladkowa z uroczystości ślubnej: 300 zł
- Zdjęcia polaroid dla gości w czasie wesela: 8 zł/zdjęcie
- Zdjęcia cyfrowym aparatem 3d: 350 zł
- Zdjęcia analogowe aparatem średniego formatu (sesja): 500 zł + odbitki
- Fotografie z drona: 800 zł

Faktura VAT

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Studio Fotoikony
Imię:Piotr
Nazwisko:Grzybak
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:61-482
Adres:Tarczowa 23

Nowe ogłoszenia