Studio Fotoikony - fotografia ślubna - promocja! id:18795

Oferta
Dodaj do plannera

Studio Fotoikony - kreatywne sesje fotograficzne, indywidualne podejście do klienta, bezkompromisowa jakość zdjęć a wszystko w atrakcyjnych cenach. Zajrzyj i przekonaj się na własne oczy. Zarezerwuj termin już dziś i zyskaj nawet do 15% upustu za wcześniejszą rezerwację terminu. Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy!

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • lustrzanka DSLR
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • studio
  • zdjęcia z powietrza

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 2100 PLN / całość

Poniżej znajdą Państwo przykładowe warianty cenowe usługi reportażu ślubnego z udziałem jednego fotografa ślubnego. (Istnieje możliwość, aby oprawa fotograficzna ślubu składała się również z 2-3 fotoreporterów.) Działamy głównie na terenie Wielkopolski / Poznania, przyjmujemy również zlecenia z terenu całej Polski. Dojazd podlega wówczas indywidualnej wycenie. Istnieje możliwość indywidualnego sporządzenia wyceny dla klienta. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

Pakiet "Podstawowy" 1500 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele. Otrzymują Państwo 250 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na płycie dvd. Dojazd w obrębie Poznania (50km) gratis.

Pakiet "Popularny" 2000 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele(do północy), sesja w dniu ślubu. Otrzymują Państwo 500 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na płycie dvd. 5 wybranych fotografii wywołanych w formacie 20x30. Dojazd w obrębie Poznania, Koszalina, Wrocławia (100km) gratis.

Pakiet "Swobodny" 2500 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele (do północy), sesja w innym terminie (bez ograniczeń czasowych). Otrzymują Państwo 800 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na płycie dvd, 20 wybranych fotografii wywołanych w formacie 20x30, internetową galerię zdjęć. Dojazd w obrębie Poznania, Koszalina, Wrocławia (150km) gratis.

Pakiet "Lux" 3000 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez dwóch fotografów z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele / USC oraz wesela (do północy), sesja w innym terminie (bez ograniczeń czasowych). Otrzymują Państwo ok 1000 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na pendrive, album drukowany w oprawie twardej 25 stron, internetową galerię zdjęć, animacja pokladkowa. Dojazd cały kraj gratis.

Opcje dodatkowe

- animacja pokladkowa z uroczystości ślubnej: 300 zł
- Zdjęcia polaroid dla gości w czasie wesela: 8 zł/zdjęcie
- Zdjęcia cyfrowym aparatem 3d: 350 zł
- Zdjęcia analogowe aparatem średniego formatu (sesja): 500 zł + odbitki
- Fotografie z drona: 800 zł

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

782-618...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Studio Fotoikony
Imię:Piotr
Nazwisko:Grzybak
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:61-482
Adres:Górecka
Data dodania: 01-02-2016
Liczba odwiedzin: 869

Nowe ogłoszenia