Zobacz zdjęcia (5)
Studio Krawieckie Mody Ślubnej i Wizytowej RENBUJ, Zabrze - zdjęcie 1
Studio Krawieckie Mody Ślubnej i Wizytowej RENBUJ, Zabrze - zdjęcie 2 Studio Krawieckie Mody Ślubnej i Wizytowej RENBUJ, Zabrze - zdjęcie 3 Studio Krawieckie Mody Ślubnej i Wizytowej RENBUJ, Zabrze - zdjęcie 4 Studio Krawieckie Mody Ślubnej i Wizytowej RENBUJ, Zabrze - zdjęcie 5
1 / 5

Studio Krawieckie Mody Ślubnej i Wizytowej RENBUJ id:34664

Zabrze, śląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Nasza pracownia śledzi na bieżąco modę która w danym sezonie obowiązuje. Staramy się dostosować cenę do oczekiwań Klienta. Prawie każdy model można wbrew pozorom uszyć, tylko przy dwóch dodatkowych wizytach w naszym studio (Przymiarki). Nie posiadamy salonu więc suknie są w cenach producenta.

Zajmujemy sie również szyciem ekspresowym dla klientów, którzy mają mało czasu lub przebywają za granicą, po wcześniejszym ustaleniu terminu (czas realizacji to 3-6dni). Po wcześniejszym umówieniu dostosujemy godziny otwarcia studio do potrzeb klienta. Dodatkowo doszywamy do sukien, bolerka, żakiety, szale, halki, welony - po prostu to co Pani Młoda powinna posiadać do kompletnego ubioru w dniu ślubu.

Suknią ślubnym towarzyszą sukienki Komunijne i alby. Komunia Święta to również bardzo ważny dzień w życiu dla młodziutkiej osoby i jej rodziców, więc świadczymy usługi i w tym zakresie.

Nasze studio posiada swój komis i wypożyczalnie. Sukienka u nas uszyta może zostać oddana w komis.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Zabrze, , 41-800, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 3295

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy