Studio Video Vertigo id:18303

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
535-433...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Mława, mazowieckie
Data dodania: 15-01-2016
Liczba odwiedzin: 265

Oferta

Studio Video „Vertigo” oferuje Państwu pakiet usług najwyższej jakości. Powierzając nam upamiętnienie najważniejszych uroczystości w swoim życiu możesz być pewny, że efekt końcowy przejdzie Twoje oczekiwania. Produkcje Studio Video "Vertigo" powstają w oparciu o sprzęt wysokiej klasy, profesjonalne oprogramowanie, a przede wszystkim indywidualne podejście do każdego projektu. Dysponujemy wyłącznie kamerami rejestrującymi obraz w najwyższej z możliwych jakości 4K. Ponadto jako jedni z nielicznych oferujemy nasze produkty w formacie 3D!


Nasza oferta skierowana jest głównie dla mieszkańców województwa mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego. Nie oznacza to jednak, że nie realizujemy zamówień z innych regionów Polski.


Pełny pakiet ślubny składa się z następujących elementów: reportaż o Parze Młodej, reportaż z przygotowań do Wesela, ceremonia Zaślubin (wizyta w domu Panny Młodej, droga do Kościoła/USC, ceremonia), Wesele oraz klip muzyczny z zabawy. Wszystkie elementy możemy wykonać w technologii 3D! Nie zamieszczamy na stronie cennika, ponieważ cena produktu końcowego jest zawsze efektem indywidualnych negocjacji.


Zapraszamy do kontaktu!

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Studio Video Vertigo
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Mława
Kod:06-500

Nowe ogłoszenia