Zobacz zdjęcia (38)
Studio Diamond Film i Fotografia --- Kompletny pakiet zniżka -1000 zł, Katowice - zdjęcie 1
Studio Diamond Film i Fotografia --- Kompletny pakiet zniżka -1000 zł, Katowice - zdjęcie 1 Studio Diamond Film i Fotografia --- Kompletny pakiet zniżka -1000 zł, Katowice - zdjęcie 2 Studio Diamond Film i Fotografia --- Kompletny pakiet zniżka -1000 zł, Katowice - zdjęcie 3 Studio Diamond Film i Fotografia --- Kompletny pakiet zniżka -1000 zł, Katowice - zdjęcie 4 Studio Diamond Film i Fotografia --- Kompletny pakiet zniżka -1000 zł, Katowice - zdjęcie 5 Studio Diamond Film i Fotografia --- Kompletny pakiet zniżka -1000 zł, Katowice - zdjęcie 6 Studio Diamond Film i Fotografia --- Kompletny pakiet zniżka -1000 zł, Katowice - zdjęcie 7
Studio Diamond Film i Fotografia --- Kompletny pakiet zniżka -1000 zł, Katowice - zdjęcie 8
1 / 38

Studio Diamond Film i Fotografia --- Kompletny pakiet zniżka -1000 zł id:32960

od 3900 do 8400 zł / komplet
Katowice, śląskie
(16)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
668-169...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

O miłości wiemy tyle, że chcemy być jej częścią. Chcemy subtelnie ją obserwować, w niczym się nie narzucać, pozwolić się jej rozwijać we wszystkich kierunkach. Niezauważeni, lecz uważni, wtapiamy się w tłum. Szybcy i skuteczni, nie umknie nam żaden szczegół. Wierzymy w istotę zatrzymanej chwili, jaką jest fotografia czy film, wiemy jak ważne jest kolekcjonowanie momentów i możliwość powrotu do nich. Ślub i wesele to jedne z najpiękniejszych wydarzeń w życiu, dobrze o tym wiemy i zrobimy wszystko by je dla Was uchwycić.

Agnieszka i Tomek. Od ponad 10 lat duet w życiu, a także w pracy. Niezmiennie zafascynowani sobą i światem. Otwarci na świeże pomysły. Żyjemy tak, by potem niczego nie żałować a przynajmniej się staramy. Stale poszukujemy, odkrywamy i obserwujemy, wciąż się uczymy.
Inspirują nas ludzie, których spotykamy na swojej drodze, ich historie i emocje.
Nic dziwnego zatem, że tworzenie filmów i zdjęć stało się naszą pasją.

Studio Diamond Film i Fotografia --- Kompletny pakiet zniżka -1000 zł - film 1 Studio Diamond Film i Fotografia --- Kompletny pakiet zniżka -1000 zł - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta StudioDiamond Film i Fotografia

Kompletny pakiet

od 3900 do 8400zł/ komplet

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Naszym głównym założeniem jest wykonanie ponadczasowej pamiątki, która nie będzie się starzeć wraz ze zmianą trendów w fotografii czy filmie ślubnym, lecz zawsze będzie przyjemna w odbiorze. Współpracujemy z parami, które oczekują od filmu ślubnego zupełnie czegoś innego. Opowieści, emocji, kreatywności i zaskakującego spojrzenia na ich samych i ten wyjątkowy, jedyny dzień.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Tworzymy produkcje na bardzo wysokim poziomie w konkurencyjnych cenach.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Reportaż fotograficzny i filmowy. plener w innym dniu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży pracujemy od 8 lat mimo tego nie popadamy w rutynę, szkolimy się, bierzemy udział w warsztatach, zwiedzamy świat w poszukiwaniu inspiracji :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Szczęście wymalowane na twarzach Par Młodych w dniu ślubu,

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie StudioDiamond Film i Fotografia (16)

Dodaj opinię
Studio Diamond Film i Fotografia --- Kompletny pakiet zniżka -1000 zł id:32960
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Wola
Data dodania: 20-04-2022

Jesteśmy zachwyceni filmem z naszego ślubu i wesela! Bardzo wysoki poziom usług, świetny kontakt zarówno przed jak i w trakcie ślubu i wesela. Bardzo profesjonalne ujęcia i montaż. Dziękujemy raz jeszcze za przepiękną pamiątkę :)

Tomek
20-04-2022

Bardzo dziękujemy Kasiu 🙂

K
Karolina i Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2021
Katowice
Data dodania: 06-03-2022

Chcemy z całego serca podziękować za otrzymany film i zdjęcia, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Piękniejszego nie mogliśmy sobie wymarzyć. Uśmiech i wzruszenie towarzyszyło nam przez cały czas oglądania. Ogromnie się cieszymy, że od teraz możemy wracać do tego dnia wciąż na nowo i że trafiliśmy na Agnieszkę i Tomka; to fachowcy w każdym calu. Przecudowni, zaangażowani na maksa, empatyczni ludzie z głowami pełnymi pomysłów, współpraca z nimi to czysta przyjemność. Polecamy każdemu! <3

Tomek
06-03-2022

Bardzo dziękujemy ;)

A
Anita
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Poręba
Data dodania: 01-12-2021

Długo szukałam osoby, która mogłaby uwiecznić najpiękniejszy dzień w naszym życiu, po obejrzeniu jednego filmu Tomka, wiedziałam, że musi to być on!

Tomek - osoba z niezwykłym zaangażowaniem, głową pełną inspiracji, niezliczonym zasobem pomysłów i talentu do stworzenia wspaniałego filmu. Podczas ślubu i wesela całkowicie niewidoczny, co było dla nas bardzo komfortowe. Gdy po obejrzeniu zwiastunu wspomnienia wróciły i łza zakręciła się w oku, to znak, że film przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Będziemy miło wspominać naszą współpracę. 🤍

Tomek
01-12-2021

Bardzo dziękuję za miłe słowa 😉

D
DENISA
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Będzin
Data dodania: 06-10-2021

Agnieszka i Tomek to niesamowity duet z olbrzymim talentem!
Profesjonalni, zaangażowani, uśmiechnięci, pozytywni, odpowiedzialni, wyrozumiali, pomocni te cechy najlepiej opisują ich podejście do współpracy z nami. Widząc w ich oczach pasję i miłość do tego co robią byliśmy pewni, że jesteśmy w najlepszych rękach.
Idealnie wstrzelili się w nasz gust, tak jakby czytali nam w myślach. Sposób i metody ich pracy budzą wielki podziw.
Całość materiału przekroczyła nasze oczekiwania! Montaż i dobór muzyki to bez wątpienia twórczość na najwyższym poziomie. Zarówno my jak i goście zgodnie uznaliśmy, że lepszego filmu nigdy nie widzieliśmy.
Codziennie wspominamy tę ekipę z uśmiechem na twarzy i wielkimi wyrazami wdzięczności za to co dla nas wyczarowali.
Dziękujemy Wam z całego serca za przepiękną i dzięki Wam wciąż żywą pamiątkę naszego dnia.
JESTEŚCIE ZDECYDOWANIE NAJLEPSI!

Tomek
06-10-2021

Dziękujemy z Wami współpraca to również sama przyjemność! :)

A
Aga i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Sulisław
Data dodania: 05-04-2021

Długo szukałam kogoś kto uwieczni nasz niezwykły dzień w sposób tak profesjonalny. Po obejrzeniu materiałów Studia Diamond od razu wiedziałam, że to właśnie oni! Otrzymany teledysk, film i zdjęcia to naprawdę świetna robota! Aga i Tomek kochają to co robią i podążają za duchem czasu co widać gołym okiem. Muzyka dobrana do materiałów jest genialna i przede wszystkim nieoklepana. Często wracamy do tych wspomnień zza aparatu, kamery i nadal wiemy, że nikt nie zrobiłby tego lepiej. Dziękujemy za Waszą obecność na Naszym weselu i polecamy z całego serca! ❤

Tomek
06-04-2021

Bardzo dziękujemy! 🙂

s
seweryn
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Dębowiec
Data dodania: 01-03-2021

Tomasz nagrywał materiał na naszym weselu. To najlepszy film jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Klasa pracy w trakcie przyjęcia, jak i montaż samego materiału przekroczą wasze najśmielsze oczekiwania . Zapraszam na funpage na facebook Tomasza jest tam zwiastun Marta i Seweryn, sami zobaczycie jakie małe arcydzieło stworzył dla nas Tomasz. Polecamy każdemu,lepiej nie traficie.

Tomek
01-03-2021

Bardzo Wam dziękuje że mogłem z Wami współpracować!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Rydułtowy
Data dodania: 25-11-2020

Z całego serca dziękujemy Agnieszce i Tomkowi! Studio Diamond to profesjonaliści w każdym calu.
Od pierwszego spotkania czuliśmy, że to najlepszy wybór.
Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania ❤
Wszystko dobrane i połączone tak jak sobie wymarzyliśmy. Możemy oglądać bez przerwy. Poczuliśmy sie jak gwiazdy nie odczuwajac przy tym stresu. Prace tworzone z ogromną pasją oraz emocjami.
Jeszcze raz dziękujemy, że uwieczniliście te jakże ważne dla nas chwile ❤ Cudowna pamiątka na całe życie ❤ Jesteście niesamowici w tym co tworzycie !

Trzymamy kciuki za Was i mamy nadzieję, że do zobaczenia 😊

Tomek
25-11-2020

Agnieszka i Adam bardzo dziękujęmy za wybranie naszej usługi i te miłe słowa. Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z naszej pracy. Serdecznie pozdrawiamy! 🙂

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Katowice
Data dodania: 14-10-2020

Bardzo polecamy Studio Diamond! Tomek jest profesjonalistą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego dyskretnej obecności na naszym ślubie i weselu. Efekt końcowy w postaci przepięknego filmu przerósł nasze oczekiwania. Polecamy, Ola i Paweł :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt StudioDiamond Film i Fotografia

Nazwa firmy: StudioDiamond Film i Fotografia
Imię i nazwisko: Tomasz Kozieł
Adres: Katowice, ul. Andrzeja, 40-061, woj. śląskie
668-169...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8011
Zadzwoń
668-169...
Napisz

Popularne miasta w okolicy