Zdjęcia
od 2000 do 2500 zł / całość

Grzegorz Adamus Fotografia id:19632

od 2000 do 2500 zł / całość
Tychy, śląskie
(5)
Dodaj opinię
507-757...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • reportaż ślubny
 • sesja plenerowa

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Krótko:
Moje zdjęcia mają naturalne barwy, bez zbędnych filtrów graficznych itp. Takie zdjęcia są ponadczasowe i kiedykolwiek do nich wrócicie - zawsze będą się podobać.

Standardowy reportaż ślubny składa się z:
- przygotowań i błogosławieństwa
- ceremonia ślubu
- zdjęcia grupowe
- plener w dniu ślubu
- zabawa weselna do oczepin
- 600 obrobionych zdjęć
Koszt 2000zł

Plener w dodatkowym dniu to koszt 500zł

Na imię mam Grzegorz, mam 34 lata, mieszkam w Tychach. Jestem punktualny, dokładny i zawsze oddany swojej pracy. Mam duże poczucie humoru i na pewno będziecie się ze mną czuć na luzie. Jestem bardzo elastyczny i otwarty na wszelkie Wasze pomysły i sugestie.

Pozdrawiam
Grzegorz Adamus
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Fotograf ślubny Tychy

Oferta

Reportaż ślubny
od 2000 do 2500 / całość
Standardowy reportaż ślubny składa się z:
- przygotowań i błogosławieństwa
- ceremonia ślubu
- zdjęcia grupowe
- plener w dniu ślubu
- zabawa weselna do oczepin
- 600 obrobionych zdjęć
Koszt 2000zł

Plener w dodatkowym dniu: 500zł

Opinie (5)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Grzegorz Adamus Fotografia id:19632
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2017
Katowice
Data dodania: 29-04-2018
Bardzo polecam! Zdjęcia są profesjonalne, a współpraca z grzegorzem to sama przyjemność!
G
Gosia i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2017
Dąbrówka
Data dodania: 04-02-2018
100% profesjonalizmu! Zdjęcia wysokiej jakości z uchwyconymi momentami, a w trakcie wesela Fotograf był niezauważalny. Świetny kontakt, super atmosfera podczas sesji plenerowej . Nie możemy powiedzieć złego słowa :). Polecamy każdemu!
U
Ula
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2017
Koniakow
Data dodania: 25-09-2017
Serdecznie dziękujemy Sumada Fotografia za wspaniałe towarzystwo na naszym weselu!! Za cudowne zdjęcia i niesamowity reportaż ślubny! Fotograf Grzegorz jest niesamowity! Jest po prostu wszędzie tam, gdzie powinien być! W swojej pracy jest rewelacyjny, jakby przemieszczal się z szybkością światła, tworząc przy tym zdjęcia z wyjątkowymi ujeciami, w między czasie nagrywa reportaż. Sumada Fotografia to fachowa i rzetelna obsługa w dobrej cenie! Serdecznie polecamy!!!
M
Magdalena Vogt
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2016
Kraków
Data dodania: 26-09-2016
Profesjonalny fotograf, który uchwycił wszystkie najważniejsze momenty i jeszcze więcej.. :) Zdjęcia pełne ciepła, emocji, piękno miejsc, w których mieliśmy okazję świętować nasz ślub i wesele oraz być na plenerze. Luźna, przyjazna atmosfera. Czuwał nad wszystkim, nawet kiedy my nie mieliśmy do tego głowy... Goście chwalili go jeszcze w trakcie wydarzeń, a teraz chwalą zdjęcia. Niewidoczny, ale w centrum wydarzeń. Kreatywny, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, polecamy i pozdrawiamy!
L
Laura Szałkowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2016
Data dodania: 08-08-2016
Rewelacyjny fotograf!!!! Perfekcyjnie uchwycił wszystkie najważniejsze momenty Naszego ślubu !!! Zdjęcia robi powalające!!! Na sesji narzeczeńskiej wykazał się pełnym profesjonalizmem!
Podczas uroczystości wielu gości o niego pytało! Naprawdę godny polecenia fotograf, który potrafi przełamać nieśmiałość modeli !!! Jeszcze nie raz skorzystamy z jego usług (nawet przejeżdżając 500km) ! :-)
Grzegorz

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Grzegorz Adamus
Imię i nazwisko:Grzegorz Adamus Grzegorz Adamus
Adres:Tychyul. Jaśkowicka 47A/1
43-100woj. śląskie
507-757...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 25-02-2016, liczba odwiedzin: 1949
Telefon
507-757...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie