Szopa Cyklopa Fotobudka

500 zł
Szczucin, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
504-566...

O nas

Jesteśmy firmą która zrodziła się z pasji do dawania radości. To zdjęcia są najpiękniejszą pamiątką która zawsze nam towarzyszy.

Nasze profesjonalne podejście zapewnia wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Cena wynajmu fotobudki zależna jest od wybranego pakietu. Obecnie dostępne są cztery warianty: STANDARD, SILVER, GOLD oraz VIP

Jeśli bierzesz pod uwagę wynajem fotobudki, a MIELEC, DĘBICA, TARNOBRZEG to miejsce gdzie będziesz organizował swoją imprezę, dojedziemy za darmo! – skontaktuj się z nami!

Macie dość sztampowych zdjęć z imprez rodzinnych, na których rodzina sztywno ustawia się do zdjęcia? Fotografiom pozbawionym spontaniczności mówimy stanowcze nie! Prawdziwą historię wyjątkowej imprezy opowiadają zdjęcia, na których goście się bawią. Fotobudka na wesele to strzał w dziesiątkę! Ilość wykonywanych zdjęć jest nielimitowana, więc każdy z gości zdąży udokumentować swoją obecność na najważniejszej imprezie w życiu Młodej Pary. Ale to nie wszystko! Fotki drukowane są w dwóch egzemplarzach – jeden dla gości, drugi do albumu upamiętniającego cudowną chwilę z Wesela! Nie zastanawiaj się dłużej,Fotobudka na wesele to potwierdzony tysiącami uśmiechów sposób na zwariowane udokumentowanie szampańskiej zabawy! W zestawie z budką znajdują się liczne gadżety, takie, jak maski, kapelusze, szale, zabawki. Dostarczamy również albumy do zdjęć, które dodatkowo można nagrać na pendrive lub płytę DVD. Wy się bawicie, my czuwamy nad opieką techniczną. Nie zastanawiaj się dłużej!

Dodaj pierwszą opinię
Imię i nazwisko: Przemysław Pezdek
Adres: Szczucin, 33-230, woj. małopolskie
504-566...
liczba odwiedzin: 1998
Zadzwoń
504-566...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Szczucin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie