Zobacz zdjęcia (8)
Taniec w chmurach Dym niski na pierwszy taniec, Chełm - zdjęcie 1
Taniec w chmurach Dym niski na pierwszy taniec, Chełm - zdjęcie 2 Taniec w chmurach Dym niski na pierwszy taniec, Chełm - zdjęcie 3 Taniec w chmurach Dym niski na pierwszy taniec, Chełm - zdjęcie 4 Taniec w chmurach Dym niski na pierwszy taniec, Chełm - zdjęcie 5
Taniec w chmurach Dym niski na pierwszy taniec, Chełm - zdjęcie 6
1 / 8

Taniec w chmurach Dym niski na pierwszy taniec id:18981

450 zł
Chełm, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
883-161...
517-824...

O nas

Taniec w chmurach…

Oferuję Państwu wynajęcie profesjonalnej maszyny do dymu niskiego/(ciężkiego). Gęste kłęby dymu snują się tuż nad ziemią dając efekt, jakby Para Młoda tańczyła w chmurach. Doskonały efekt zarówno na zdjęciach jak i na żywo gwarantowany.

Dodatkową zaletą ciężkiego dymu jest to, że zasłania on ewentualne pomyłki w tańcu Państwa Młodych, a całą uwagę skupia ich szczęściu. Jest to doskonała alternatywa, dla Par, które nie czują się pewnie na parkiecie lub zbrakło im czasu na perfekcyjne doszlifowanie pierwszego tańca ;))

Dym ma zapach neutralny, niealergiczny, jest bezpieczny w użyciu, znika bez śladu po pierwszym tańcu.

Cena za wynajęcie wytwornicy ciężkiego dymu wraz z obsługą na terenie Chełma : 450-500zł w zależności od daty.
Przyjmujemy zapisy na rok 2020 i 2021.Przy powiększeniu pakietu usług o np. dekoracje światłem,auto do ślubu, fotobudkę ,fontannę czekoladową lub alkoholową, maszynę do baniek,dekorację kościoła lub sali - cena na dym ciężki będzie obniżona.Większy pakiet =jeden wykonawca =oszczędność Państwa Młodych czasu i pieniędzy.Zadzwoń zapytaj o rabat.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Taniec w chmurach Dym niski na pierwszy taniec - film 1 Taniec w chmurach Dym niski na pierwszy taniec - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Just Married-Ślub od A do Z

Oferta nr 1

450 zł

450zł to cena na Chełm.Obsługuję wesela w całej lubelszczyźnie oraz w woj. sąsiadujących tj podlaskie, mazowieckie,świętokrzyskie i podkarpackie. Dysponuje jednymi z najlepszych maszyn w Polsce. Gwarantuję rewelacyjny Taniec w Chmurach w salach na 100 jak i tych nawiększych na 400-500 osób. Zapraszam do współpracy największe sale,które chcą podnieść prestiż i standard odbywających się tam wesel oferując Młodym Parom za darmo np efektowny wjazd tortu weselnego w ciężkim dymie.Film z użycia naszej maszyny poniżej.

Opinie Just Married-Ślub od A do Z (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Just Married-Ślub od A do Z

Nazwa firmy: Just Married-Ślub od A do Z
Imię: Konrad 
Adres: Chełm, ul. Ogrodowa 102a, 22-100, woj. lubelskie
883-161...
517-824...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2455
Telefon
883-161...
517-824...
Wiadomość