Zobacz zdjęcia (5)
The Dreamers Studio, Warszawa - zdjęcie 1
The Dreamers Studio, Warszawa - zdjęcie 2 The Dreamers Studio, Warszawa - zdjęcie 3 The Dreamers Studio, Warszawa - zdjęcie 4 The Dreamers Studio, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

The Dreamers Studio id:33301

Warszawa, mazowieckie

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Fotografia to nie tylko coś, co zajmuje nas w charakterze pracy. To pasja, która nas łączy i dzieli, pochłania bez reszty i wywołała już niejeden pełen emocji, konstruktywny spór. Tak, jest to zdecydowanie pole naszej niezawodnej współpracy ale i satysfakcjonującej rywalizacji, która z pewnością żadnego z Was nie pozostawi bez udanych zdjęć.

Oboje uwielbiamy zdjęcia, które są bliskie Waszemu życiu, które pokazują świat, Wasze przeżycia, Waszą relację takimi jakimi są – bez zbędnej i nadmiernej ingerencji. Jesteśmy tam, gdzie powinniśmy być i w odpowiedniej chwili naciskamy migawkę, stąd współpracując z nami nie musicie się obawiać, że w trakcie zdjęć każda część Waszego ciała będzie musiała ułożyć się tak jak nigdy przedtem i nigdy potem – nie!

Najpiękniejsze fotografie powstają, gdy czujecie się komfortowo i swobodnie. Gdy jesteście u siebie, ze sobą, blisko.

Gorąco zapraszamy do kontaktu z nami. Z przeogromną przyjemnością spotkamy się z Wami na sesji narzeczeńskiej, rodzinnej, a także będziemy towarzyszyć Wam w dniu ślubu, uwieczniając każdą ważną chwilę. A wszystko to zawsze z przewagą reportażowego pazura.