The Dreamers Studio id:33301

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
537-275...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 18-01-2018
Liczba odwiedzin: 117

Oferta

Fotografia to nie tylko coś, co zajmuje nas w charakterze pracy. To pasja, która nas łączy i dzieli, pochłania bez reszty i wywołała już niejeden pełen emocji, konstruktywny spór. Tak, jest to zdecydowanie pole naszej niezawodnej współpracy ale i satysfakcjonującej rywalizacji, która z pewnością żadnego z Was nie pozostawi bez udanych zdjęć.

Oboje uwielbiamy zdjęcia, które są bliskie Waszemu życiu, które pokazują świat, Wasze przeżycia, Waszą relację takimi jakimi są – bez zbędnej i nadmiernej ingerencji. Jesteśmy tam, gdzie powinniśmy być i w odpowiedniej chwili naciskamy migawkę, stąd współpracując z nami nie musicie się obawiać, że w trakcie zdjęć każda część Waszego ciała będzie musiała ułożyć się tak jak nigdy przedtem i nigdy potem – nie!

Najpiękniejsze fotografie powstają, gdy czujecie się komfortowo i swobodnie. Gdy jesteście u siebie, ze sobą, blisko.

Gorąco zapraszamy do kontaktu z nami. Z przeogromną przyjemnością spotkamy się z Wami na sesji narzeczeńskiej, rodzinnej, a także będziemy towarzyszyć Wam w dniu ślubu, uwieczniając każdą ważną chwilę. A wszystko to zawsze z przewagą reportażowego pazura.

Specjalizacja:

 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.