Tomaszkowy Zakątek id:32486

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Tomaszkowy Zakątek

Ostatnio widziany 06-06-2018
Umów spotkanie
510-002...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Nadarzyn, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 28-11-2017
Liczba odwiedzin: 440

Oferta

Serdecznie witamy w Tomaszkowym Zakatku!
… gdzie każdy ślub ma swój niepowtarzalny urok, który jest odzwierciedleniem osobowości Młodej Pary i uczuć, jakimi się darzą. W tym szczególnym dniu, specjalnie dla Państwa, z przyjemnością dokładamy starań, aby każda chwila spędzona w naszym Zakątku była taka, jak ją sobie wymarzycie.

Zapewniamy, że wiemy jak wiele radości i wyzwań niesie ten dzień, dlatego, abyście mogli Państwo się radować wraz z Gośćmi, my zapewniamy, że zajmiemy się każdym wyzwaniem.

Ponieważ każdy z nas poszukuje miejsca, na spędzenie najpiękniejszych chwil w życiu, o którym nigdy nie zapomni, proponujemy Państwu właśnie Tomaszkowy Zakątek, a nasze 15-letnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć weselnych, w połączeniu z eleganckim wnętrzem sali zapewnią niepowtarzalną atmosferę uroczystości i profesjonalną obsługę.

Oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie – nasz zespół, który jest do Państwa dyspozycji, będzie spełniać życzenia i dbać o wyjątkowość chwil.

Tomaszkowy Zakątek zlokalizowany jest niedaleko Warszawy. Sala Weselna jaką dysponujemy, to przestronne pomieszczenie, w którym możemy gościć do 180 osób. Zgodnie z Państwa życzeniem zorganizujemy przyjęcie eleganckie, pełne finezji, kameralne, lub huczne, tradycyjne, polskie wesele.

Typ obiektu

 • dom weselny

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród

Liczba gości

 • max. liczba osób: 180

Atrakcje

 • Dekoracje światłem
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.