Zobacz zdjęcia (5)
Fotograf, kamerzysta, fotobudka, fotoksiażka i album z grawerem, Częstochowa - zdjęcie 1
Fotograf, kamerzysta, fotobudka, fotoksiażka i album z grawerem, Częstochowa - zdjęcie 2 Fotograf, kamerzysta, fotobudka, fotoksiażka i album z grawerem, Częstochowa - zdjęcie 3 Fotograf, kamerzysta, fotobudka, fotoksiażka i album z grawerem, Częstochowa - zdjęcie 4 Fotograf, kamerzysta, fotobudka, fotoksiażka i album z grawerem, Częstochowa - zdjęcie 5
1 / 5

Fotograf, kamerzysta, fotobudka, fotoksiażka i album z grawerem id:4943

Częstochowa, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

OFERTA SPECJALNA DLA PAR KTÓRE ZAREZERWUJĄ OSTATNIE WOLNE TERMINY W SEZONIE 2019 I 2020 w PROMOCYJNYCH CENACH
PAKIET FOTO-VIDEO + PLENER GRATIS , ALBUM PERSONALIZOWANY GRAWEREM IMION I ZDJĘCIEM PARY MŁODEJ NA OKŁADCE Z REPORTAŻU ORAZ FOTOKSIĄŻKA Z PLENERU, ZACHĘCAMY DO WYNAJĘCIE FOTOBUDKI.

CENA ZA PAKIET FOTO-VIDEO Z FOTOKSIĄŻKĄ I ALBUMEM PERSONALIZOWANYM 3700ZŁ !!!
3b-artstudio

Jesteśmy firmą która świadczy usługi fotografii oraz oprawy audio-wizualnej podczas uroczystości okolicznościowych. Film i fotografia to dwie wielkie pasje, które sprawiają, że nasze życie jest dokładnie takie, o jakim zawsze marzyliśmy- szybkie, kolorowe, nieprzewidywalne, szalone, a jednocześnie dające poczucie spełnienia i szczęścia. Starając się zachować równowagę między sekundami filmu, a pięknymi kadrami aparatu wiemy, że robimy to co kochamy. Nie ma tu miejsca na nudę i rutynę - każda sekunda i każde zdjęcie są niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, bo przecież już nigdy nic nie będzie takie samo jak właśnie teraz! Zapraszamy

FOTOBUDKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ :-)

foto-budkasmiechu
ZAPRASZA DO ZABAWY

My stworzymy zgodny z Waszymi upodobaniami spersonalizowany szablon -> Wy przebierzcie się korzystając z całej masy dostarczonych przez nas gadżetów, wybierzcie tło i format wydruku -> zróbcie zdjęcia korzystając z pomocy naszych asystentów -> podpiszcie się pod zdjęciem dzięki najnowszemu oprogramowaniu i dużemu dotykowemu ekranowi -> odbierzcie i cieszcie się niepowtarzalną pamiątką z Waszej imrprezki

WESELA
Nietuzinkowa atrakcja dla Gości weselnych oraz pamiątkowa księga dla Młodej Pary powodują, że fotobudka to niezbędna pozycja na weselu :-)
Nowoczesny automat do zdjęć, śmieszne rekwizyty oraz przyjazna obsługa, to elementy, które gwarantują świetną zabawę. Nasza Fotobudka składa się z profesjonalnych wysokiej klasy komponentów co przekłada się na najwyższą jakość zdjęć i wydruków. Dzięki Budce Wasi Goście będą mieli nie lada atrakcyjną i urozmaiconą zabawę oraz pamiątkowe wydruki z wesela, a Wy zapełnioną Księgę Gości oraz wszystkie zdjęcia w pełnej jakości w galerii internetowej i na pendrive.

NA IMPREZKI
Integracje, pikniki, festyny, urodziny, jubileusze, dzień kobiet, dzień dziecka, andrzejki, sylwester, bal karnawałowy i wiele wiele innychokoliczności. Odwiedzimy z radością każde wydarzenie gdzie liczy się świetna zabawa.

Dokładamy 100% zaangażowania i serca by cały proces od zapytania o dostępność terminu, poprzesz personalizację wydruku po sam dzień realizacji był kompleksowo wykonany i cechowała go najwyższa jakość i profesjonalizm.

REZERWUJĄC PAKIET NA MINIMUM 2H DO KOŃCA MAJA ODBIERZCIE JEDNĄ GODZINĘ GRATIS LUB KSIĘGĘ GOŚCI DO
WYBORU :-)

liczba odwiedzin: 3748

Popularne miasta w okolicy