Usługi foto-video, jakość HD, FOTOKSIĄŻKA GRA id:4943

Oferta
Dodaj do plannera

Nasza firma działa między innymi w obszarze fotografii i videofilmowania. Poza wiedzą i rzetelnością podchodzimy do swojej pracy z pasją. Każdy z nas lubi to co robi, potrafi połączyć przyjemne z pożytecznym i jest specjalistą w swej dziedzinie. Jesteśmy obserwatorami, starającymi się uchwycić i uwiecznić najważniejsze, kluczowe dla całego wydarzenia, niepowtarzalne chwile. Nasze reportaże stają się opowieścią w której dominują Wasze wzruszenia, emocje i uczucia. Poprzez Nasze zdjęcia i filmy pragniemy pokazać Wasze szczęście i miłość, robimy wszystko by po latach ten obraz był tak samo żywy jak w dniu Waszego ślubu. Posiadamy szeroką wiedzę techniczną i praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Zawsze pracujemy tak, by jak najwierniej zarejestrować przebieg danej uroczystości, ale jednocześnie nie przeszkadzać jej uczestnikom. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie internetowej 3b-artstudio

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 3300 PLN / komplet

PAKIET FOTO-VIDEO (wesele jednodniowe + plener) 2 fotoksiążki - 2800 zł
W dniu uroczystości nagranie oraz fotografia od przygotowań i błogosławieństwa do oczepin ok. godziny 1.00 w nocy. Plener wykonywany jest w dniu wesela, bądź innym uzgodnionym terminie.
Otrzymujecie:
VIDEO
Materiał po montażu standardowo około 2h (wydłużenie bądź skrócenie filmu na życzenie), 4 komplety płyt DVD z nadrkiem i indywidualnie zaprojektowaną okładką.
FOTO
4 komplety płyt ze zdjęciami (około 900 ujęć) na DVD z nadrkiem i indywidualnie zaprojektowaną okładką
fotoksiążka na papierze fototograficznym o wymiarach 30x60cm zawierająca plener oraz fotoksiążka 30x60cm zawierająca reportaż z uroczystości opcjonalnie album tradycyjny z reportażu.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Usługi foto-video, jakość HD, FOTOKSIĄŻKA GRA
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Kod:42-200
Data dodania: 20-01-2011
Liczba odwiedzin: 2643

Polecamy

Nowe ogłoszenia