Zobacz zdjęcia (15)
van Bąbellini - idealny mobliny bar na Twoje wesele!, Śrem - zdjęcie 1
van Bąbellini - idealny mobliny bar na Twoje wesele!, Śrem - zdjęcie 2 van Bąbellini - idealny mobliny bar na Twoje wesele!, Śrem - zdjęcie 3 van Bąbellini - idealny mobliny bar na Twoje wesele!, Śrem - zdjęcie 4 van Bąbellini - idealny mobliny bar na Twoje wesele!, Śrem - zdjęcie 5
van Bąbellini - idealny mobliny bar na Twoje wesele!, Śrem - zdjęcie 6
1 / 15

van Bąbellini - idealny mobliny bar na Twoje wesele! id:45542

Śrem, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
517-677...

O nas

Najważniejsze uroczystości w życiu zostają w pamięci na zawsze. Celebrowanie pięknych chwil, radość ich głównych bohaterów, uśmiechnięci i dobrze bawiący się goście – to wszystko napędza nas do działania!
Przedstawiamy Wam Bąbellini Van – naszego trójkołowca Piaggio Ape, stworzonego z myślą o uatrakcyjnieniu Waszej uroczystości! Bąbellini Van to oryginalny mobilny bar w eleganckim wydaniu, odpowiedni zarówno na imprezy w plenerze, jak i w pomieszczeniach. Dzięki dwóm kranom pozwala na jednoczesne serwowanie różnych trunków. Dotychczas najchętniej wybierane FRIZZANTE BIANCO, można według uznania zastąpić oferowanymi przez nas winami: białym, różowym czy czerwonym oraz piwem i cydrem. Przygotowujemy drinki, takie jak Aperol Spritz, Hugo czy Mimozza, a wino musujące wzbogacamy o świeże sezonowe owoce. Znajdzie się również i coś dla dzieci, chętnie zaserwujemy im pyszną lemoniadą. Nasze propozycje pakietów chętnie modyfikujemy, z chęcią stworzymy pakiet idealny dla Was.
Bąbellini dzięki uniwersalnej kolorystyce wpasuje się w charakter każdej uroczystości. Podczas wesel dodatkowo zdobiony jest kompozycjami kwiatowymi, a dodatkowo stworzymy obok vana strefę chill z leżakami i stolikami. Zależy nam na tym, aby imprezy, na które nas zapraszacie były wyjątkowe i zapamiętane przez jej uczestników jako niepowtarzalne i udane. Zawsze staramy się dopasować do Państwa gustu i pomóc stworzyć klimat, na jakim najbardziej Wam zależy.
Cenimy sobie profesjonalizm, a zadowolony Klient to cel naszej pracy. Przyświeca nam motto: Zawsze znajdzie się okazja, by wypić doskonale schłodzone wino musujące, więc nie ma co się dłużej zastanawiać, napisz i zarezerwuj swój termin :)

Opinie Phu Mateusz Mańkowski (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Phu Mateusz Mańkowski

Nazwa firmy: Phu Mateusz Mańkowski
NIP: 7851807686
Imię i nazwisko: Mateusz Mańkowski
Adres: Śrem, , 63-100, woj. wielkopolskie
517-677...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1272
Zadzwoń
517-677...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie