Videofilmowanie STUDIO.V.-Kompletny film weselny 850zł id:18677

Oferta
Dodaj do plannera

OFERTA~NIEZALEŻNIE OD ZAMÓWIENIA CENA WERSJI NA DVD JEST TAKA SAMA JAK W WERSJI HD. WYBIERAJĄC MOJE USŁUGI OTRZYMASZ CIEKAWY, ATRAKCYJNIE ZMONTOWANY FILM, KTÓRY BĘDZIESZ OGLĄDAĆ Z PRZYJEMNOŚCIĄ.
Zapraszam serdecznie do udziału w lutowo-marcowej promocji! Do każdego zamówionego pakietu w prezencie sfilmuję dla Was ślubny plener, który będzie realizowany w dniu uroczystości.
~Promocja ważna do 31.03.17r.~ Sprawdź ofertę i wybierz swój zestaw utrwalonych wspomnień.

Oferta dla Nowożeńców!(Bezpłatny SUPER BONUS oznaczony * przy pakietach ślubnych zamówionych do końca 2017r.)
Otrzymasz 2 kopie pakietu na DVD lub 1 kopię w HD na PENDRIVE.
Materiał filmowy zawiera:
INTRO PREZENTUJĄCE NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY UROCZYSTOŚCI LUB WSTĘP DO FILMU UTWORZONY Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ Z CZASÓW NARZECZEŃSTWA, PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU,BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE (W TYM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WYWIADU Z GOŚĆMI WESELNYMI) ORAZ TELEDYSK PODSUMOWUJĄCY NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE.DODATKOWO OTRZYMASZ ANIMOWANY POKAZ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚĆI UTWORZONY Z DOSTARCZONYCH DO MNIE FOTOGRAFII W POSTACI CYFROWEJ.

ZAMÓW DOWOLNY PAKIET:
-Pakiet podstawowy` ok.120min. obejmuje: 2 płyty DVD lub w HD 1 x PENDRIVE ~1200zł (GRATIS:FILMOWANIE PLENERU/FILMOWANIE UROCZYSTOŚCI Z DWÓCH KAMER*/WERSJA FILMU BEZ MONTAŻU* LUB DODATKOWO SKONWERTOWANY FILM NA DOWOLNY FORMAT DO ODTWORZENIA BEZPOŚREDNIO W TABLECIE LUB TELEFONIE*)
-Pakiet rozszerzony z większą ilością nagranego materiału` ok. 180min. obejmuje: 3 płyty DVD lub w HD 1 x PENDRIVE ~1300zł (GRATIS:FILMOWANIE PLENERU/FILMOWANIE UROCZYSTOŚCI Z DWÓCH KAMER*/WERSJA FILMU BEZ MONTAŻU* LUB DODATKOWO SKONWERTOWANY FILM NA DOWOLNY FORMAT DO ODTWORZENIA BEZPOŚREDNIO W TABLECIE LUB TELEFONIE*)
-Pakiet extra z jeszcze większą ilością nagranego materiału. Gwarancja jak najdłuższej pamiątki z tego wyjątkowego dnia` ok. 240min. obejmuje: 4 płyty DVD lub w HD 1 x PENDRIVE ~1400zł (GRATIS:FILMOWANIE PLENERU/FILMOWANIE UROCZYSTOŚCI Z DWÓCH KAMER*/WERSJA FILMU BEZ MONTAŻU* LUB DODATKOWO SKONWERTOWANY FILM NA DOWOLNY FORMAT DO ODTWORZENIA BEZPOŚREDNIO W TABLECIE LUB TELEFONIE*)
PROMOCJA! (Poniższy pakiet nie zawiera filowania oczepin)
-2 kopie pakietu mini` ok.60min. ,który obejmuje: 1 płytę DVD lub w HD 1 x PENDRIVE , gdzie obejrzą Państwo materiał filmowy zawierający intro oraz zakończenie wg Waszego pomysłu, błogosławieństwo, ślub oraz przyjęcie weselne ~1000 zł (GRATIS:FILMOWANIE PLENERU/FILMOWANIE UROCZYSTOŚCI Z DWÓCH KAMER*/WERSJA FILMU BEZ MONTAŻU* LUB DODATKOWO SKONWERTOWANY FILM NA DOWOLNY FORMAT DO ODTWORZENIA BEZPOŚREDNIO W TABLECIE LUB TELEFONIE*) Dodatkowo w pakiecie bezpłatnie: animowany pokaz zdjęć utworzony z dostarczonych do mnie fotografii w postaci cyfrowej.
OFERTA SPECJALNA: (Poniższy pakiet nie zawiera filmowania oczepin)
-2 kopie pakietu plus`ok.30-40min.,który obejmuje realizację ślubu oraz wesela, jak również teledysku podsumowującego najciekawsze chwile (1 płyta DVD lub w HD 1 x PENDRIVE) ~900zł (GRATIS:FILMOWANIE PLENERU*/FILMOWANIE UROCZYSTOŚCI Z DWÓCH KAMER*/WERSJA FILMU BEZ MONTAŻU* LUB DODATKOWO SKONWERTOWANY FILM NA DOWOLNY FORMAT DO ODTWORZENIA BEZPOŚREDNIO W TABLECIE LUB TELEFONIE*)
Dodatkowo w pakiecie animowany pokaz zdjęć utworzony z dostarczonych fotografii w postaci cyfrowej.
SUPER PAKIET` od 1800zł Realizacja filmu obejmuje:
Błogosławieństwo, ślub, wesele do białego rana, poprawiny, plener, podziękowania dla rodziców np. w formie teledysku, jak również animowany pokaz zdjęć utworzony z dostarczonych do mnie fotografii w postaci cyfrowej.(GRATIS:FILMOWANIE UROCZYSTOŚCI Z DWÓCH KAMER*/WERSJA FILMU BEZ MONTAŻU* LUB DODATKOWO SKONWERTOWANY FILM NA DOWOLNY FORMAT DO ODTWORZENIA BEZPOŚREDNIO W TABLECIE LUB TELEFONIE*)
MEGA PAKIET` od 2100zł Materiał filmowy zawiera:
Przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, ślub, wesele do białego rana, poprawiny, plener, podziękowania dla rodziców np. w formie teledysku, wersja bez montażu, utrwalenie zaręczyn oraz animowany pokaz zdjęć utworzony z dostarczonych fotografii w postaci cyfrowej.(GRATIS:FILMOWANIE UROCZYSTOŚCI Z DWÓCH KAMER*/WERSJA FILMU BEZ MONTAŻU* LUB DODATKOWO SKONWERTOWANY FILM NA DOWOLNY FORMAT DO ODTWORZENIA BEZPOŚREDNIO W TABLECIE LUB TELEFONIE*)
* Promocja nie łączy się z innymi gratisami i bonusami
!OFERTA PROMOCYJNA! Pakiet za 850zł:-) w cenie-Błogosławieństwo, Ślub, Wesele, Oczepiny. Otrzymujesz MAX 1,5h filmu na DVD lub PENDRIVE
* Promocja nie łączy się z innymi gratisami i bonusami
USŁUGI DODATKOWE:
*Filmowanie po oczepinach do białego rana
*Skanowanie zdjęć
*Możliwość zamówienia filmu w wersji 3D wraz z okularami w komplecie
*Realizacja studniówki lub balu gimnazjalnego 25zł/os - w kpl. DVD
*Utrwalenie zaręczyn
*Sfilmowanie poprawin
*Upamiętnienie urodzin, imienin, jubileuszu oraz innych uroczystości
*Sfilmowanie podziękowań dla rodziców np.klip
*Rejestracja filmu z trzech kamer
*Montaż powierzonych materiałów
*Filmowanie bez montażu
*Przegrywanie kaset audio na płytę CD, pendrive lub MP3-kę
ELASTYCZNA OFERTA. ZAPRASZAM!

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • full HD
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 850 PLN / całość

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

792-546...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Videofilmowanie STUDIO.V.-Kompletny film weselny 850zł
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Jelenia Góra
Kod:58-500
Adres:1-GO MAJA
Data dodania: 27-01-2016
Liczba odwiedzin: 664

Polecamy

Nowe ogłoszenia