Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Videofilmowanie STUDIO.V.-pakiet filmowy z napisem LOVE - 1300zł!!! id:18677

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Videofilmowanie STUDIO.V.-pakiet filmowy z napisem LOVE - 1300zł!!!

Ostatnio widziany 16-01-2018
792-546...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Jelenia Góra, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 27-01-2016
Liczba odwiedzin: 1052

Oferta

Miła pamiątka w postaci filmu zawsze wzbudza uśmiech i sprawia, że często lubimy oglądać zarejestrowane przez operatora ważne momenty naszego życia. Utrwalone wspomnienia będą wyjątkową pozycją w domowej filmotece. Zajmuję się videofilmowaniem uroczystości oraz imprez okolicznościowych: śluby, wesela, chrzciny, komunie, studniówki, bale gimnazjalne, bankiety, jubileusze, urodziny, imieniny, teledyski, zamówienia indywidualne, jak również na zamówienie - montaż powierzonych materiałów. Jestem polecanym kamerzystą filmującym w województwach: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, opolskie oraz śląśkie. Swoje usługi wykonuję solidnie z pasją i zaangażowaniem, a ponadto w rozsądnych cenach.
Kompletny film jest dostarczony w na Pendrive w wersji HD. Zapewniam możliwość realizacji zlecenia nawet z trzech kamer, co daje filmowanym scenom znacznie lepszy efekt wizualny. Gwarantuję profesjonalizm, atrakcyjną oprawę filmu, jak również interesujący montaż. Zamów film i oglądaj go z satysfakcją.

W pakiecie LOVE (1300zł) otrzymujesz film weselny w wersji HD na Pendrive oraz możliwość wynajmu napisu LOVE. W dziennym świetle napis ładnie się mieni, ponieważ jest pokryty brokatem, natomiast w nocnej aurze prezentuje się różnobarwnie - od barw statycznych: biały, czerwony, niebieski, żółty, fioletowy, zielony, przez dynamicznie łagodną zmianę kolorystyki (widoczną na filmiku), aż po efekt kolorowego i migającego stroboskopu. Podstawowy wymiar napisu: 200cm x 90cm (oczywiście litery można rozstawić)
A oto filmik prezentujący napis "LOVE" - Zapraszam, warto!

Filmowy pakiet LOVE zawiera: Błogosławieństwo rodziców, Ślub, Wesele, Oczepiny oraz Teledysk. Całość jest przeplatana mini-klipami, a w prezencie na koniec otrzymasz animowany pokaz zdjęć utworzony z nadesłanych zdjęć.


Zamów swój zestaw wyjątkowych wspomnień w pakiecie wideofilmowania wraz ze zdjęciami. W cenie 1750PLN otrzymasz reportaż video+foto, który zawiera:
-Błogosławieństwo
-Uroczystość zaślubin
-Wesele wraz z oczepinami
Zmontowany film przeplatany mini klipami trwa ok. 1,5h i jest dostarczony wraz ze zdjęciami na nośniku - Pendrive (1 kopia). Na fotografiach są uwiecznione dodatkowo wspólne chwile z pleneru w dniu ślubu, w tym zdjęcia portretowe na sali weselnej wśród rodziny i znajomych. Pakiet nie ma limitu wykonanych zdjęć, a na koniec filmu obejrzysz muzyczną prezentację utworzoną z fotografii wykonanych w dniu uroczystości.

Pozostałe pakiety:
-Pakiet mini :-) idealny na małe przyjęcie weselne `900zł. Otrzymujesz ok.60min. materiału, który obejmuje filmowanie ślubu oraz przyjęcia weselnego. Gotowy film zawiera animowane czołówki z napisami. Dodatkowo w pakiecie bezpłatnie animowany pokaz zdjęć utworzony z wykonanych zdjęć. Zmontowany film w wersji HD jest dostarczony w formie elektronicznej. (Pakiet nie zawiera filowania oczepin)
-Pakiet Plus za 1100zł :-) w cenie: Błogosławieństwo, Ślub, Wesele oraz Oczepiny. Otrzymujesz ok. 1,5h filmu przeplatanego mini-klipami na PENDRIVE (1 kopia) W prezencie animowany pokaz zdjęć utworzony z wykonanych zdjęć.

Poniższe pakiety filmowe zawierają: INTRO PREZENTUJĄCE NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY UROCZYSTOŚCI LUB WSTĘP DO FILMU UTWORZONY Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ Z CZASÓW DZIECIŃSTWA/NARZECZEŃSTWA, PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE (W TYM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WYWIADU Z GOŚĆMI WESELNYMI) ORAZ TELEDYSK PODSUMOWUJĄCY NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE. DODATKOWO OTRZYMASZ ANIMOWANY POKAZ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI UTWORZONY Z WYKONANYCH FOTOGRAFII.
-Pakiet podstawowy' ok.120 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -1400zł
-Pakiet rozszerzony z większą ilością nagranego materiału' ok. 180 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -1500zł
-Pakiet extra z jeszcze większą ilością nagranego materiału. Gwarancja jak najdłuższej pamiątki z tego wyjątkowego dnia' ok. 240 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -1600zł

OFERTA SPECJALNA! PAKIET EXPRES - ODBIERZ SWÓJ FILM JUŻ W 48h PO PRZYJĘCIU WESELNYM. W PAKIECIE OK. 1h FILMU NA PENDRIVE, KTÓRY ZAWIERA: BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZICÓW, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE, OCZEPINY ORAZ TELEDYSK ŚLUBNY~1700zł

! NOWE PAKIETY W OFERCIE ! PAKIET BIAŁY RANEK ORAZ PAKIET POPRAWINY. SPRAWDŹ PONIŻSZĄ OFERTĘ ;-)
Realizacja filmu obejmuje: INTRO UTWORZONE Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ Z CZASÓW DZIECIŃSTWA/NARZECZEŃSTWA, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZICÓW, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE (W TYM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WYWIADU Z GOŚĆMI WESELNYMI) ORAZ TELEDYSK. DODATKOWO OTRZYMASZ ANIMOWANY POKAZ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚĆ' UTWORZONY Z WYKONANYCH FOTOGRAFII. W ZALEŻNOŚCI OD WYBRANEGO WARIANTU FILMUJĘ PO OCZEPINACH DO BIAŁEGO RANA W PAKIECIE BIAŁY RANEK' 1800zł LUB DO OCZEPIN, A NASTĘPNIE POPRAWINY W PAKIECIE POPRAWINY' 1900zł. W tych pakietach otrzymasz od 3 do 4h zmontowanego materiału.

Usługi dodatkowe:
Pamiątka I KOMUNII ŚW.-15zł za osobę (DVD w kpl). W cenie realizacja z trzech kamer!
Studniówka 20zł z DVD (realizacja-2 kamery)

Rodzaj:

  • full HD
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Oferta nr 1
900 / film

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Videofilmowanie STUDIO.V.-pakiet filmowy z napisem LOVE - 1300zł!!!
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Jelenia Góra
Kod:58-500
Adres:1-GO MAJA

Nowe ogłoszenia