Videofilmowanie STUDIO.V.-wideo,foto,napis LOVE,reklama wizerunku id:18677

Jelenia Góra, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
792-546...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

!UWAGA!OFERTA SPECJALNA-W ŚLUBNYCH PAKIETACH VIDEO PŁACISZ TYLKO ZA WESELE, BO MSZĘ ŚW.FILMUJĘ GRATIS:)

Miła pamiątka w postaci filmu zawsze wzbudza uśmiech i sprawia, że często lubimy oglądać zarejestrowane przez operatora ważne momenty naszego życia. Utrwalone wspomnienia będą wyjątkową pozycją w domowej filmotece. Zajmuję się videofilmowaniem uroczystości oraz imprez okolicznościowych: śluby, wesela, chrzciny, komunie, studniówki, bale gimnazjalne, bankiety, jubileusze, urodziny, imieniny, teledyski, zamówienia indywidualne, jak również na zamówienie - montaż powierzonych materiałów. Jestem polecanym kamerzystą filmującym w województwach: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, opolskie oraz śląskie. Swoje usługi wykonuję solidnie z pasją i zaangażowaniem, a ponadto w rozsądnych cenach.

Kompletny film jest dostarczony w na Pendrive w wersji HD. Zapewniam możliwość realizacji zlecenia nawet z trzech kamer, co daje filmowanym scenom znacznie lepszy efekt wizualny. Gwarantuję profesjonalizm, atrakcyjną oprawę filmu, jak również interesujący montaż. Zamów film i oglądaj go z satysfakcją.
Z każdym pakietem weselnym wideofilmowania otrzymujesz za 150zł napis LOVE. W dziennym świetle napis ładnie się mieni, ponieważ jest pokryty brokatem, natomiast w nocnej aurze prezentuje się różnobarwnie - od barw statycznych: biały, czerwony, niebieski, żółty, fioletowy, zielony, przez dynamicznie łagodną zmianę kolorystyki (widoczną na filmiku), aż po efekt kolorowego i migającego stroboskopu. Podstawowy wymiar napisu: 200cm x 90cm (oczywiście litery można rozstawić)
Filmik prezentujący napis na stronie internetowej - Zapraszam, warto!

Filmowy pakiet zawiera: Błogosławieństwo rodziców, Ślub, Wesele, Oczepiny oraz Teledysk. Całość jest przeplatana mini-klipami, a w prezencie na koniec otrzymasz animowany pokaz zdjęć utworzony z nadesłanych zdjęć.
Zamów swój zestaw wyjątkowych wspomnień w pakiecie wideofilmowania wraz ze zdjęciami. W cenie 1750PLN otrzymasz reportaż video+foto, który zawiera:
-Błogosławieństwo
-Uroczysto ść zaślubin
-Wesele wraz z oczepinami
-Wywiad weselny
-klip
Zmontowany film przeplatany mini klipami trwa ok. 1,5h i jest dostarczony wraz ze zdjęciami na nośniku - Pendrive (1 kopia). Na fotografiach są uwiecznione dodatkowo wspólne chwile z pleneru w dniu ślubu, w tym zdjęcia portretowe na sali weselnej wśród rodziny i znajomych. Pakiet nie ma limitu wykonanych zdjęć, a na koniec filmu obejrzysz muzyczną prezentację utworzoną z fotografii wykonanych w dniu uroczystości.
2-gi pakiet foto-video (MINIMAL-1350PLN). Filmuję i fotografuję do 21-ej bez limitu zdjęć. Na Pendrive ok.1h filmu+fotografie (ŚLUB I WESELE).

Pozostałe:
-Pakiet mini :-) idealny na małe przyjęcie weselne `950zł. Otrzymujesz ok.60min. materiału, który obejmuje filmowanie ślubu oraz przyjęcia weselnego. Gotowy film zawiera animowane czołówki z napisami. Dodatkowo w pakiecie bezpłatnie animowany pokaz zdjęć utworzony z wykonanych zdjęć. Zmontowany film w wersji HD jest dostarczony w formie elektronicznej. (Pakiet nie zawiera filowania oczepin)
-Pakiet Plus za 1150zł :-) w cenie: Błogosławieństwo, Ślub, Wesele oraz Oczepiny. Otrzymujesz ok. 1,5h filmu przeplatanego mini-klipami na PENDRIVE (1 kopia) W prezencie animowany pokaz zdjęć utworzony z wykonanych zdjęć.
Poniższe pakiety filmowe zawierają: INTRO PREZENTUJĄCE NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY UROCZYSTOŚCI LUB WSTĘP DO FILMU UTWORZONY Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ Z CZASÓW DZIECIŃSTWA/NARZECZEŃSTWA, PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE (W TYM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WYWIADU Z GOŚĆMI WESELNYMI) ORAZ TELEDYSK PODSUMOWUJĄCY NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE. DODATKOWO OTRZYMASZ ANIMOWANY POKAZ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI UTWORZONY Z WYKONANYCH FOTOGRAFII.
-Pakiet podstawowy' ok.120 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -1450zł
-Pakiet rozszerzony z większą ilością nagranego materiału' ok. 180 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -1550zł
-Pakiet extra z jeszcze większą ilością nagranego materiału. Gwarancja jak najdłuższej pamiątki z tego wyjątkowego dnia' ok. 240 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -1650zł

!NOWE PAKIETY W OFERCIE! PAKIET BIAŁY RANEK ORAZ PAKIET POPRAWINY. SPRAWDŹ PONIŻSZĄ OFERTĘ ;-)
Realizacja filmu obejmuje: INTRO UTWORZONE Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ Z CZASÓW DZIECIŃSTWA/NARZECZEŃSTWA, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZICÓW, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE (W TYM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WYWIADU Z GOŚĆMI WESELNYMI) ORAZ TELEDYSK. DODATKOWO OTRZYMASZ ANIMOWANY POKAZ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚĆ' UTWORZONY Z WYKONANYCH FOTOGRAFII. W ZALEŻNOŚCI OD WYBRANEGO WARIANTU FILMUJĘ PO OCZEPINACH DO BIAŁEGO RANA W PAKIECIE BIAŁY RANEK' 1850zł LUB DO OCZEPIN, A NASTĘPNIE POPRAWINY W PAKIECIE POPRAWINY' 1950zł. W tych pakietach otrzymasz od 3 do 4h zmontowanego materiału.

Usługi dodatkowe:
I Komunia św.40zł/os.video+foto(DVD i mini-album w kompl)
OKAZYJNA OFERTA VIDEOREKLAMY TWOJEGO WIZERUNKU
UTRWALENIE PRZEJAZDU PARY MŁODEJ OD DOMU DO KOŚCIOŁA/U.S.C.PO SALĘ WESELNĄ(KLIP Z 4 KAMER)
Chrzest św. 150zł-DVD
Studniówka 10zł/os

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS

Kontakt

Imię i nazwisko:Jordan Byszkowski
Adres:Jelenia Góraul. 1-GO MAJA
58-500woj. dolnośląskie
792-546...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 27-01-2016, liczba odwiedzin: 1872
Telefon
792-546...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie