Videofilmowanie STUDIO.V.-uzyskaj 30% rabatu! id:18677

Oferta
Dodaj do plannera

OFERTA ~ NIEZALEŻNIE OD ZAMÓWIENIA CENA WERSJI NA DVD JEST TAKA SAMA JAK W WERSJI HD

Miła pamiątka w postaci filmu zawsze wzbudza uśmiech i sprawia, że
często lubimy oglądać zarejestrowane przez operatora ważne momenty
naszego życia. Utrwalone wspomnienia będą wyjątkową pozycją w domowej
filmotece.
Filmuję z pasją i zaangażowaniem uroczystości oraz imprezy okolicznościowe w atrakcyjnych cenach: śluby, wesela, chrzty, komunie, studniówki, bale gimnazjalne, teledyski, zamówienia indywidualne, a także montaż powierzonych materiałów. Jestem polecanym kamerzystą w Jeleniej Górze,okolicach i na Dolnym Śląsku.
WYBIERAJĄC MOJE USŁUGI OTRZYMASZ CIEKAWY, ATRAKCYJNIE ZMONTOWANY FILM, KTÓRY BĘDZIESZ OGLĄDAĆ Z PRZYJEMNOŚCIĄ. Jeśli udostępnisz lub polecisz w dowolnej formie (facebook, email, telefon) komukolwiek moją ofertę otrzymasz obniżoną cenę z 30% rabatem bezterminowo na każdy pakiet lub usługę - podane przy cenie w nawiasie - niezależnie od ilości i rodzaju zamówień. Wystarczy tylko potwierdzić komu i jak oferta została przekazana, wtedy gwarantowany 30% rabat jest aktywowany. Promocja jest dla wszystkich bez żadnych ograniczeń. Rabat 30% dotyczy zamówień indywidualnych. Przy realizacjach grupowych rabat jest ustalany odrębnie. Informacja zwrotna potwierdzająca przyznanie rabatu zostanie przesłana w ciągu 24h.
ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z NOWOROCZNEJ PROMOCJI!!! (do 10.02.2017r). Sprawdź ofertę i wybierz swój zestaw utrwalonych wspomnień.
Pamiątka I KOMUNII ŚW. już od 200zł przy zamówieniu indywidualnym (z 30% rabatem od 140zł) (1 kopia na DVD lub w HD 1 kopia na PENDRIVE) Dodatkowo w pakiecie animowany pokaz zdjęć utworzony z dostarczonych fotografii w postaci cyfrowej.
Pamiątka CHRZTU ŚW. już od 150zł (1 kopia na DVD z 30% rabatem od 100zł)

Oferta dla Nowożeńców!
Otrzymasz 2 kopie pakietu na DVD lub 1 kopię w HD na PENDRIVE. Materiał filmowy zawiera: INTRO PREZENTUJĄCE NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY UROCZYSTOŚCI LUB WSTĘP DO FILMU UTWORZONY Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ Z CZASÓW NARZECZEŃSTWA, PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU,BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE (W TYM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WYWIADU Z GOŚĆMI WESELNYMI) ORAZ TELEDYSK PODSUMOWUJĄCY NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE.DODATKOWO OTRZYMASZ ANIMOWANY POKAZ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚĆI UTWORZONY Z DOSTARCZONYCH DO MNIE FOTOGRAFII W POSTACI CYFROWEJ.
ZAMÓW DOWOLNY PAKIET:
-Pakiet podstawowy` ok.120min. obejmuje: 2 płyty DVD lub w HD 1 x PENDRIVE ~1200zł (z 30% rabatem 840zł)
-Pakiet rozszerzony z większą ilością nagranego materiału` ok. 180min. obejmuje: 3 płyty DVD lub w HD 1 x PENDRIVE ~1300zł (z 30% rabatem 910zł)
-Pakiet extra z jeszcze większą ilością nagranego materiału. Gwarancja jak najdłuższej pamiątki z tego wyjątkowego dnia` ok. 240min. obejmuje: 4 płyty DVD lub w HD 1 x PENDRIVE ~1400zł (z 30% rabatem 980zł)

PROMOCJA! (Poniższy pakiet nie zawiera filowania oczepin)
-2 kopie pakietu mini` ok.60min. ,który obejmuje: 1 płytę DVD lub w HD 1 x PENDRIVE , gdzie obejrzą Państwo materiał filmowy zawierający intro oraz zakończenie wg Waszego pomysłu, błogosławieństwo, ślub oraz przyjęcie weselne ~1000 zł (z 30% rabatem 700zł) Dodatkowo w pakiecie GRATIS: animowany pokaz zdjęć utworzony z dostarczonych do mnie fotografii w postaci cyfrowej.

OFERTA SPECJALNA: (Poniższy pakiet nie zawiera filmowania oczepin) -2 kopie pakietu plus`ok.30-40min.,który obejmuje realizację ślubu oraz wesela, jak również teledysku podsumowującego najciekawsze chwile (1 płyta DVD lub w HD 1 x PENDRIVE) ~900zł (z 30% rabatem 630zł)Dodatkowo w pakiecie animowany pokaz zdjęć utworzony z dostarczonych fotografii w postaci cyfrowej.

SUPER PAKIET` od 1800zł (z 30% rabatem od 1260) Realizacja filmu obejmuje: Błogosławieństwo, ślub, wesele do białego rana, poprawiny, plener, podziękowania dla rodziców np. w formie teledysku, jak również animowany pokaz zdjęć utworzony z dostarczonych do mnie fotografii w postaci cyfrowej.

MEGA PAKIET` od 2100zł (z 30% rabatem od 1470zł). Materiał filmowy zawiera: Przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, ślub, wesele do białego rana, poprawiny, plener, podziękowania dla rodziców np. w formie teledysku, wersja bez montażu, utrwalenie zaręczyn oraz animowany pokaz zdjęć utworzony z dostarczonych fotografii w postaci cyfrowej.
KORZYSTNA OFERTA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB!

USŁUGI DODATKOWE:
* Projekty indywidualne
* Realizacja studniówki
* Filmowanie po oczepinach do białego rana
* Skanowanie zdjęć
* Ślubny plener
* Wersja bez montażu na PENDRIVE lub DVD
* Możliwość zamówienia filmu w wersji 3D wraz z okularami w komplecie
* Utrwalenie zaręczyn
* Sfilmowanie poprawin
* Upamiętnienie urodzin, imienin, jubileuszu oraz innych uroczystości
* Sfilmowanie podziękowań dla rodziców np. w formie teledysku
* Możliwość realizacji filmu nawet z trzech kamer
* Montaż powierzonych materiałów
* Filmowaniu bez montażu

KONFIGURACJA ORAZ CENY PAKIETÓW WRAZ Z USŁUGAMI DODATKOWYMI DO NEGOCJACJI.ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z OFERTY!

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 630 PLN / całość

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

792-546...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
726-299...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Videofilmowanie STUDIO.V.-uzyskaj 30% rabatu!
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Jelenia Góra
Kod:58-500
Adres:1-GO MAJA
Data dodania: 27-01-2016
Liczba odwiedzin: 464

Polecamy

Nowe ogłoszenia