Zobacz zdjęcia (5)
Promocja: cudowne wesele - film & foto wykonane z pasją - zapraszamy!, Bolesław - zdjęcie 1
Promocja: cudowne wesele - film & foto wykonane z pasją - zapraszamy!, Bolesław - zdjęcie 2 Promocja: cudowne wesele - film & foto wykonane z pasją - zapraszamy!, Bolesław - zdjęcie 3 Promocja: cudowne wesele - film & foto wykonane z pasją - zapraszamy!, Bolesław - zdjęcie 4 Promocja: cudowne wesele - film & foto wykonane z pasją - zapraszamy!, Bolesław - zdjęcie 5
1 / 5

Promocja: cudowne wesele - film & foto wykonane z pasją - zapraszamy! id:39585

Bolesław, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Studio Cudowne Wesele fotografia & film zaprasza, elastyczne terminy rezerwacji! Jesteśmy pasjonatami filmu i fotografii, pracujemy dla przyjemności, stąd nasze motto: cudowne wesele utrwalone w szczególny sposób. Możemy obsłużyć wiele uroczystości weselnych w różnych miejscach Polski. Obsługujemy obszar Podkarpacia, Świętokrzyskie, Małopolski, Śląska. Owocnie łączymy nasze hobby z pasją filmową oraz fotograficzną. Kładziemy nacisk na jakość i oryginalność ujęć w tym szczególnym dla Was dniu - cudownym dniu. Pragniemy, aby film i zdjęcia z Waszego wesela tworzyły ponadczasową jakość, ładunek uczucia i emocje utrwalone w kadrze. Jest to naszym głównym celem działania. Umożliwiamy także bardzo przystępne ceny realizacji oraz uznaniowe i sezonowe promocje oraz ceny do negocjacji dla oszczędnych par.
Oferujemy Państwu cudowny film i niepowtarzalny fotoreportaż z przebiegu całego dnia : przygotowania, ceremonia w kościele, przyjęcie weselne, zabawa. Polecamy także fotografię reportażową , plenerową fotografię artystyczną według życzenia w jednym pakiecie. Również otwarci jesteśmy na wszelkie Państwa propozycje i życzenia, jeśli takowe się pojawią. Zawsze jesteśmy elastyczni we współpracy z Parą Młodą i możemy towarzyszyć Państwu od pierwszych chwil z makijażem, aż do końca wesela, jeśli będzie takie Państwa życzenie, gdyż pracujemy elastycznie. Oferujemy dopasowane pakiety na miarę i gust każdej Pary Młodej. Dla każdej pary coś znajdziemy w zależności od wymagań i zasobności portfela.
Nasze ślubne filmy składają się z teledysków, które łączą proporcjonalnie sceny z fragmentami na żywo oraz różnymi innymi gustownie dobranymi dodatkami. Uwypuklamy najciekawsze i najpiękniejsze momenty. Artystyczny i drobiazgowy montaż poszczególnych scen dodaje filmowi wyjątkowy nastrój, co sprawia że są ciekawe i miłe dla oka widza niemal przez cały czas trwania projekcji. Unikamy szablonowego reportażu na rzecz atrakcyjnego i ciekawego uchwycenia atmosfery. Staramy się ująć ją w sposób niebanalny. Udowodnij swojej partnerce, że stać cię na prawdziwy gest miłości, zamknięty w filmie i zdjęciach z tego cudownego dnia, zamówcie pakiet usług i cieszcie się cudowną pamiątką przez całe wasze wspólne życie. Zapraszamy do współpracy!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bolesław, , 32-329, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 20:00 Wt: 10:00 - 20:00 Śr: 10:00 - 20:00 Cz: 10:00 - 20:00 Pt: 10:00 - 20:00 Sb: 10:00 - 20:00 Nd: 15:00 - 20:00
liczba odwiedzin: 906

Popularne miasta w okolicy