Wedding Art - Pracownia Ślubna id:35610

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Sopot, pomorskie
Data dodania: 08-05-2018
Liczba odwiedzin: 82

Oferta Artykuły ślubne Sopot

Lubisz celebrować osobiste zakupy? Szukasz nietuzinkowego prezentu ślubnego?

Moim pomysłem było stworzenie miejsca, gdzie będzie można właśnie tego doświadczyć. Bez pośpiechu, indywidualnie, z czasem na rozmowę i wypicie kawy – przecież o to chodzi w przygotowaniach ślubnych – mają być przyjemne. Przy personalizacji dodatków ślubnych ważną rzeczą jest bliższe poznanie się i zrozumienie, aby finalny produkt był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Kiedy już tu zawitasz, będziesz mogła w jednym miejscu kupić dodatki ślubne. Ręcznie wykonane ozdoby do włosów, unikatową biżuterię czy podwiązki - to wszystko będzie dla Ciebie dostępne od ręki lub na zamówienie wg. Twojego życzenia. Jeśli zechcesz - pojedyncze modele sukien ślubnych też na Ciebie czekają, a jeśli zażyczysz sobie uszycia – nic prostszego. W butiku znajduje się także pracownia stylizacji ślubnych, w której można wykonać makijaże, fryzury czy wypożyczyć biżuterię lub inne dodatki.

Swoją działalność oparłam na rękodziele, ponieważ uważam, iż w dobie sieciówek i tzw. „klonów” z witryn sklepowych, liczy się niepowtarzalność i jakość oraz wspieranie rodzimego rynku. Dlatego większość rzeczy znajdujących się w butiku jest tworzona przez polskich artystów. Zanim zdecydujesz się na wizytę, możesz także oglądnąć niektóre akcesoria w galeriach internetowych czy - jeśli mieszkasz daleko - zamówić je drogą pocztową.

I pamiętaj droga Panno Młoda, wizyty odbywają się w umówionych wcześniej godzinach - tak, żebym mogła poświęcić czas wyłącznie Tobie.

Poczuj się wyjątkowo i bądź oryginalna z Wedding Art.

Z myślą o Tobie

Magda Purchla

W ofercie:

 • balony
 • sprzedaż przez Internet

Opinie o Wedding Art - Pracownia Ślubna Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Wedding Art - Pracownia Ślubna
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Sopot
Kod:81-706

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.