Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Art - Pracownia Ślubna, Sopot - zdjęcie 1
Wedding Art - Pracownia Ślubna, Sopot - zdjęcie 2 Wedding Art - Pracownia Ślubna, Sopot - zdjęcie 3 Wedding Art - Pracownia Ślubna, Sopot - zdjęcie 4 Wedding Art - Pracownia Ślubna, Sopot - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Art - Pracownia Ślubna id:35610

Sopot, pomorskie

O nas

Lubisz celebrować osobiste zakupy? Szukasz nietuzinkowego prezentu ślubnego?

Moim pomysłem było stworzenie miejsca, gdzie będzie można właśnie tego doświadczyć. Bez pośpiechu, indywidualnie, z czasem na rozmowę i wypicie kawy – przecież o to chodzi w przygotowaniach ślubnych – mają być przyjemne. Przy personalizacji dodatków ślubnych ważną rzeczą jest bliższe poznanie się i zrozumienie, aby finalny produkt był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Kiedy już tu zawitasz, będziesz mogła w jednym miejscu kupić dodatki ślubne. Ręcznie wykonane ozdoby do włosów, unikatową biżuterię czy podwiązki - to wszystko będzie dla Ciebie dostępne od ręki lub na zamówienie wg. Twojego życzenia. Jeśli zechcesz - pojedyncze modele sukien ślubnych też na Ciebie czekają, a jeśli zażyczysz sobie uszycia – nic prostszego. W butiku znajduje się także pracownia stylizacji ślubnych, w której można wykonać makijaże, fryzury czy wypożyczyć biżuterię lub inne dodatki.

Swoją działalność oparłam na rękodziele, ponieważ uważam, iż w dobie sieciówek i tzw. „klonów” z witryn sklepowych, liczy się niepowtarzalność i jakość oraz wspieranie rodzimego rynku. Dlatego większość rzeczy znajdujących się w butiku jest tworzona przez polskich artystów. Zanim zdecydujesz się na wizytę, możesz także oglądnąć niektóre akcesoria w galeriach internetowych czy - jeśli mieszkasz daleko - zamówić je drogą pocztową.

I pamiętaj droga Panno Młoda, wizyty odbywają się w umówionych wcześniej godzinach - tak, żebym mogła poświęcić czas wyłącznie Tobie.

Poczuj się wyjątkowo i bądź oryginalna z Wedding Art.

Z myślą o Tobie

Magda Purchla

liczba odwiedzin: 1310

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie