Zobacz zdjęcia (5)
Wiązanki ślubne. Kwiaciarnia Mandragora, Warszawa - zdjęcie 1
Wiązanki ślubne. Kwiaciarnia Mandragora, Warszawa - zdjęcie 2 Wiązanki ślubne. Kwiaciarnia Mandragora, Warszawa - zdjęcie 3 Wiązanki ślubne. Kwiaciarnia Mandragora, Warszawa - zdjęcie 4 Wiązanki ślubne. Kwiaciarnia Mandragora, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Wiązanki ślubne. Kwiaciarnia Mandragora id:3024

Warszawa, mazowieckie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Dostarczamy kwiaty i upominki do dowolnego miejsca w Polsce i na Świecie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i z wielką starannością. Można u nas zamówić bukiety, kompozycje, kosze. Przygotowujemy oprawę ślubów, wiązanki ślubne, wianki komunijne oraz bukiety na specjalne okazje i dekoracje świąteczne. Aranżujemy kwiatowe dekoracje dla firm i domu.

Posiadamy również specjalną ofertę i warunki dostaw na terenie Warszawy! Państwa zamówienie zrealizujemy w 4 godziny. W przypadku zamówień na terenie Warszawy przesyłki są bezpłatne.

Ponadto jako pierwsi, wprowadziliśmy dla Państwa specjalną usługę!
KWIATY DO DOMU - Warszawa

Jeśli wybierają się Państwo na przyjęcie, ślub, pogrzeb lub po prostu chcą kupić kwiaty, wystarczy zamówić je u nas telefonicznie lub elektronicznie, podając numer telefonu kontaktowego, a my dostarczymy je w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia.


Zamówienia on-line przyjmujemy przez 24 godziny, odbieramy w dni robocze i realizujemy całą dobę.

liczba odwiedzin: 9292

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie