Wizażystka, stylistka rzęs

od 40 do 150 zł
Glinianka, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Pozostałe

  • henna

O nas

Zapraszam serdecznie na makijaż ślubny, wieczorowy, biznesowy, fotograficzny oraz na każdy inny makijaż profesjonalny, którego w danym momencie potrzebujesz. Od wielu lat wizaż jest moją pasją - przez to wyrażam siebie. Ukończyłam szkołę Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej w Warszawie. Ze względu na niezaprzeczalny fakt, że uwaga w dużym stopniu koncentruje się na oczach uzupełniłam swoją wiedzę o profesjonalny kurs stylizacji rzęs i od 3 lat traktuję tą usługę jako niezależną, a niekiedy alternatywną do codziennego make-up dla eleganckich i zabieganych na co dzień kobiet.
Aktualnie mieszkam w okolicach Otwocka pod Warszawą. Jestem mobilna jeśli chodzi o makijaże, natomiast stylizację rzęs wykonuję wyłącznie w gabinecie.
Wydaje się, że makijaż to nic takiego, dopóki nie zobaczy się efektów pracy zdolnego wizażysty, który wręcz tworzy człowieka od nowa. Każda kobieta jest inna, indywidualna i cechuje się swoją urodą. Bardzo ważne jest, aby ocenić jakim jest typem kolorystycznym, jakie ma elementy asymetrii w twarzy, które należy skorygować kosmetykami kolorowymi. Inaczej maluje się oczy głęboko osadzone, inaczej te, które są położone bliżej i dalej od nosa. Zanim przystąpi się do pracy, należy spojrzeć, jaka jest wielkość powieki ruchomej i jej odległość od brwi. Trzeba przeanalizować kształt nosa, brwi, ust i wykonać odpowiedni modelarz twarzy tak, aby stworzyć twarz o prawidłowej symetrii.Wiedza teoretyczna o modelarzu, barwach, analizie kolorystycznej jest ogromnie ważna. Bez niej nie można zacząć malować, bo każdy jest inny i nie każdemu odpowiada taki sam makijaż. Kolory mają odpowiednią barwę, zimną i ciepłą oraz odpowiednią tonację, dlatego patrząc na klientkę i rozpoznając jej typ urody, wiem, jakie kolory wydobędą jej piękno. Jedne barwy podkreślają tęczówkę, a drugie ją gaszą i nadają oczom zmęczony wygląd. Dlatego nie można przypisać, że róż z brązem to kolory na makijaż ślubny. Ja podchodzę indywidualnie i proponuję swoje zestawienie. Jest bardzo dużo wiedzy teoretycznej, której nie jestem w stanie opisać, ale ogromnie się cieszę, że najpierw nauczono mnie podstaw, a dopiero później zaczynałam uczyć się malować. To temu zawdzięczam teraz swoje osiągnięcia i ogromne zadowolenie moich klientek.
Nie tylko panny młode chętnie korzystają z moich usług . Panowie też w dniu swojego ślubu chcą wyglądać powalająco i decydują się na makijaż.
- Panów młodych maluję tak, by ich twarz wyglądała ładnie na zdjęciach i w tym celu stosuje odpowiednie pudry transparentne odbijające światło i nie pozwalające się buzi zaświecić. Przykrywam niedoskonałości, a oni nie czują na sobie makijażu i o to chodzi.
Wszystkich którzy chcieliby skorzystać z moich usług zapraszam do kontaktu

Makijaż ślubny panny młodej - 150zł (koszt makijażu próbnego wraz z kępkami rzęs w tej samej cenie) - czas pracy ok 1,5h
Makijaż ślubny pana młodego - 40 zł - czas pracy 20-30 min
Makijaż dzienny - 80zł (bez kępek rzęs) - czas pracy 45 -60 min
Makijaż wieczorowy, smoky- eyes, fotograficzny, graficzny, biznesowy, makijaż kobiety dojrzałej - 130zł - czas pracy ok 1,5h
Przedłużanie rzęs (w tym przypadku nie dojeżdżam do klientek -a więc tylko na miejscu u mnie) Czas założenia to ok. 3h, uzupełnienie 2 - 2,5h
metoda 1:1 - 110zł założenie , uzupełnienie do 3 tyg - 80zł
metoda 2:1 - 130zł założenie, uzupełnienie do 3 tyg - 110zł
metoda 3:1 - 150zł założenie, uzupełnienie do 3 tyg - 130zł
Wykonuję również hennę i regulację brwi w cenie 20zł

Dodaj pierwszą opinię
Imię: Kasia 
Adres: Glinianka, 05-408, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1945

Wyjątkowe sale weselne w mieście Glinianka

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie