Zajazd Złota Rybka

Czekaj 42b, 28-340, Sędziszów, świętokrzyskie
880-566...
693-287...

Zajazd Złota Rybka - Sala weselna

O nas

Zajazd Złota Rybka Sędziszów - miejsce, do którego chce się wracać!

Zajazd Złota Rybka to dom weselny w województwie świętokrzyskim, oddalony niecałe 30 kilometrów od Jędrzejowa, w którym z dala od zgiełku miasta i w pięknym zielonym otoczeniu możecie zaplanować przyjęcie weselne Waszych marzeń.

Co oferuje swoim klientom Zajazd Złota Rybka? Wesele to dzień szczególny w życiu przyszłych nowożeńców, dlatego też wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom przygotowaliśmy ofertę, która sprawi, że czas spędzony w naszym obiekcie będzie naprawdę wyjątkowy. Do dyspozycji par młodych oddajemy przestronną i elegancko zaaranżowaną salę weselną, w której zaplanować możecie zarówno kameralne przyjęcie, jak i huczne wesele z zabawą do białego rana.

Klasycznie urządzone wnętrza umożliwiają organizację uroczystości w dowolnie wybranym stylu. Wszystko zależy od Was i Waszej wizji. Z naszej strony zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Wam zaplanować ten wielki dzień w trosce o najdrobniejszy detal. Do dyspozycji oddajemy zarówno okrągłe, jak i prostokątne stoły. Wybór ich ułożenia pozostawiamy Wam.

Żadne udane przyjęcie weselne nie może obyć się bez dobrego jedzenia. Zajazd Złota Rybka to miejsce, w którym przykładamy dużą wagę do jakości i smaku serwowanych potraw. Menu weselne tworzone przez doświadczonych kucharzy z pewnością zadowoli podniebienia nawet najbardziej wymagających gości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Zajazd Złota Rybka pomoże Wam w zaplanowaniu niezapomnianych chwil w gronie rodziny i przyjaciół!

Dodaj pierwszą opinię
Imię: Złota Rybka 
Adres: Sędziszów, Czekaj 42b, 28-340, woj. świętokrzyskie
880-566...
693-287...
liczba odwiedzin: 1048
Zadzwoń
880-566...
693-287...
Napisz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy