Zaproszenia RoyalDekor id:18836

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kłobuck, śląskie
Data dodania: 01-02-2016
Liczba odwiedzin: 1688

Oferta

Firma Royaldekor powstała w 2013r. z miłości do pięknych zaproszeń, które uszczęśliwiają tysiące par w Polsce. W branży ślubnej czujemy się doskonale, znamy najnowsze trendy oraz rozumiemy potrzeby oraz emocje klientów. Naszym celem było stworzenie możliwie przejrzystej strony internetowej z ściśle wyselekcjonowanymi zaproszeniami na ślub. Nigdy nie chcieliśmy tworzyć kolekcji "na kolanie" jednej za drugą. Naszym wyznacznikiem jest jakość zaproszeń.
W naszym sklepie internetowym nie znajdziesz zatem dziesiątek zaproszeń. Nie znaczy to, że nasz wybór jest mały; jest on przemyślany i każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście stale pracujemy nad nowymi modelami zaproszeń, inwestujemy, szkolimy się aby wasze zaproszenia były jeszcze piękniejsze.
Royaldekor mieści się w Kłobucku w budynku Banku Spółdzielczego na I piętrze. Jesteśmy zarejestrowaną firmą. Zapraszamy do naszej siedzimy. Odwiedzającym rozdajemy damarowe próbki zaproszeń, jest to takie nasze małe podziękowanie za wizytę w naszej firmie. Oczywiście nie każdy mieszka w rejonie powiatu częstochowskiego lub kłobuckiego dlatego szczególnie gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej. Składanie zamówienia jest bardzo proste. Dla ułatwienia procesu przygotowaliśmy "formularz zamówienia", w którym wpisujemy imiona gości weselnych, datę ślubu, teksty, wierszyki oraz resztę informacji niezbędnych do przygotowania indywidualnej treści zaproszenia.
Teraz najważniejsze. Nasz grafik przygotuje dla Ciebie bezpłatny projekt zaproszenia. Nigdy nie drukujemy zaproszeń bez akceptacji projektu. Poprawki możesz wnosić tyle razy ile chcesz - dalej jest to opcja bezpłatna. Dla nas liczy się twoja satysfakcja. Zamówione zaproszenia ślubne maja być takie jakie sobie wymarzyliście.
Zamów próbkę zaproszenia na stronie sklepu.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zaproszenia RoyalDekor
Województwo:śląskie
Miejscowość:Kłobuck
Kod:42-100

Godziny pracy

Pn:08:30 - 15:30
Wt:08:30 - 15:30
Śr:08:30 - 15:30
Cz:08:30 - 15:30
Pt:08:30 - 15:30
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia