RoyalDekor - wyjątkowe zaproszenia ślubne

Kłobuck, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Firma Royaldekor powstała w 2013r. W branży ślubnej czujemy się doskonale, znamy najnowsze trendy oraz rozumiemy potrzeby oraz emocje klientów. Naszym celem było stworzenie czytelnej strony internetowej z ściśle wyselekcjonowanymi zaproszeniami na ślub. Nigdy nie chcieliśmy tworzyć kolekcji "na kolanie" jednej za drugą. Naszym wyznacznikiem jest jakość zaproszeń.

Royaldekor mieści się w Kłobucku w budynku Banku Spółdzielczego na I piętrze. Jesteśmy zarejestrowaną firmą. Zapraszamy do naszej siedzimy. Odwiedzającym rozdajemy damarowe próbki zaproszeń, jest to takie nasze małe podziękowanie za wizytę w naszej firmie. Oczywiście nie każdy mieszka w rejonie powiatu częstochowskiego lub kłobuckiego dlatego szczególnie gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej. Składanie zamówienia jest bardzo proste. Dla ułatwienia zakupu przygotowaliśmy formularz zamówienia, link otrzymasz automatycznie po zakupie.

Teraz najważniejsze. Nasz grafik przygotuje dla Ciebie bezpłatny projekt zaproszenia. Nigdy nie drukujemy zaproszeń bez akceptacji projektu.
Zamów próbkę zaproszenia na stronie sklepu.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: RoyalDekor
NIP: 6252321362
Imię i nazwisko: Ewelina Stępień
Adres: Kłobuck, Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2, 42-100, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 15:00 Wt: 09:00 - 15:00 Śr: 09:00 - 15:00 Cz: 09:00 - 15:00 Pt: 09:00 - 15:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 8713

Zobacz nasze produkty

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kłobuck

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie