

Zespół Muzyczny Aplauz z Wodzirejem id:15792
O nas
Instrumenty:
- akordeon
- gitara basowa
- gitara elektryczna
- keyboard/organy
Oferta:
- obsługa konferansjerska
- prowadzimy zabawy
- efekty świetlne
- granie na błogosławieństwie
W składzie:
- wokalistka
- wokalista
- Liczba osób: 4
Wiemy, że szkoda czasu na siedzenie przy stole, a zespół to połowa sukcesu udanego wesela. Właśnie dlatego możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem scenicznym.
Potrafimy odnaleźć się w każdym klimacie muzycznym, a w naszych zasobach znajdziecie największe klasyki muzyki rozrywkowej – od disco polo, przez pop i polskiego rocka, aż po muzykę biesiadną. Stale poszerzamy nasz – i tak bogaty – repertuar, a na specjalne życzenie zagramy wybrane przez Was wcześniej utwory. No, może z wyjątkiem techno.. ;)
P.S. Mamy świetnego wodzireja, który wyciągnie wszystkich gości na parkiet podczas wspólnych zabaw tanecznych!
Wspólne śpiewanie z gośćmi weselnymi to nasza specjalność.Posiadamy śpiewniki z tekstami piosenek biesiadnych , które są udostępniane dla gości.Nic tak nie integruje gości jak wspólny śpiew piosenek biesiadnych przy akompaniamencie akordeonu,gitary i instrumentów perkusyjnych.
Z nami nogi same rwą się do tańca!






Opinie ZESPÓŁ MUZYCZNY APLAUZ (24)
Decyzja o wyborze zespołu Aplauz na oprawę muzyczną naszego wesela była strzałem w 10tkę. Bardzo dobry kontakt przed uroczystością w celu ustalenia szczegółów. Goście zachwyceni repertuarem - każdy znalazł coś dla siebie. Wszystkie zabawy prowadzone z wyczuciem i zachowaniem dobrego smaku. Różnorodność zabaw, pomysłowość nie pozwoliła gościom siedzieć za stołami i o to chodziło :-) Pięknie dziękujemy za oprawę naszego przyjęcia weselnego :-) Zespół jakich mało, piękne, i co najważniejsze czyste głosy!!! Wszyscy bawili się świetnie, i pytali nas o WAS :-) Z całego serca polecamy!!! :)
Super zespół! Najlepszy jaki mogliśmy wybrać, piękne głosy, bogaty repertuar, profesjonalne podejście, rodzinna atmosfera, dużo nowoczesnych zabaw, w trakcie których nikt nie siedział za stołem 💃💃💃, goście w niebo wzięci. Z całego serca polecamy. Tylko APLAUZ !!!!!!❤️
Polecam zespół Aplauz, rozkręcają imprezę, różnorodny repertuar. Śpiewają na żywo, dużo integrujących zabaw. Goście bawili się bardzo dobrze. Jeszcze raz dziękujemy.
Z całego serca polecam zespół Aplauz :)
Zespol wybralismy w ciemno ale sie dobrze bawilismy na wlasnym weselu . Duzo zabaw dzieki fajnemu wodzirejowi dlatego tez nawet Ci najmlodsi sie dobrze bawili. Fajna zroznicowana muzyka . Polecamy jak najbardziej
Pierwszy raz bawiłam się na Podlasiu. Dziękuję za wspaniała zabawę, za różnorodność repertuaru, za profesjonalizm i mega wspaniałą oprawę muzyczna wesela. Zadowoleni goście weselni to najlepsza rekomendacja dla WAS. Wciągacie do zabawy każdego bez względu na wiek: od swinga po rock&rolla;, od szalonych lat 70’tych do najnowszych przebojów. Tworzycie świetny klimat do zabawy i tańca dodając ze smaczkiem odrobinę pikanterii i humoru. Niebanalny repertuar i aranżacje czynią WAS mistrzami. Jesteście świetni i godni polecenia. Polecam w 100%.
Drodzy Nowożeńcy Zespół Aplauz to definicja dobrej i udanej zabawy na weselu 😃 Repertuar dostosowany i dopasowany do gości, każdy może odnaleźć się na parkiecie. Wodzirej tak poprowadzi zabawy i tańce ze nie pozwoli gościom nudzić się przy stolach, przy nim bawią się zarówno młodzi jak i starsi 😃 Przyśpiewki przy stolach porwą każdego i możecie być pewni że będą to piosenki które znacie. Kontak z zespołem bardzo dobry do ostatnich dni przed weselem a każde omówione i zaplanowane szczegóły zachowane 😃 Razem z mężem z czystym sercem polecamy Zespół Aplauz, a wasi goście będą co chwilę wyrażać swoje zadowolenie i zachwyt z oprawy muzycznej wesela!
Naprawdę super zespół! Polecam serdecznie! Repertuar różnorodny, potrafią się dostosować do gości, nie było żadnych problemów. Wodzirej ciekawie prowadził zabawy, bez przepychu, z klasą. Starali się zaangażować wszystkich gości do aktywności. Bardzo polecam też ze względu na korzystną ofertę cenową. Pełen profesjonalizm. Polecam Wszystkim Narzeczonym!