Zespół muzyczny Lopez band id:33551

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 29-01-2018
Liczba odwiedzin: 173

Oferta

Dobrze wybrany zespół muzyczny na wesele Lopez band, to gwarancja udanej zabawy i przeżycia niezapomnianych chwil we współtworzonej przez artystów atmosferze.
Muzyka grana na żywo przez zespół weselny Lopez band jest jedyną w swoim rodzaju formą, opartą na bezpośrednim kontakcie nadawcy z adresatem. To właśnie z tej bliskiej relacji wywodzi się jej niepowtarzalna nastrojowość, kreowana zarówno przez, czerpiących radość z aktu tworzenia, muzyków, jak i odbiorców. Ta interakcja sprawia, że każde wykonanie nawet najbardziej „ogranego” utworu jest zawsze pierwsze, wyjątkowe.

Zespół muzyczny Lopez band na wesele to grupa twórczych, sprawnie współdziałających muzyków, odznaczających się wysoką kulturą osobistą, taktem, wyczuciem chwili i dobrym smakiem. Wymienione walory warunkują niezbędną elastyczność zespołu Lopez band z Lublina, który z jednej strony umie dopasować się do danej sytuacji, a z drugiej – świadomie i twórczo ją kreować.

Zespół weselny z Lublina Lopez Band operuje bogatym repertuarem pozycji muzycznych i zabaw integrujących gości, a przy tym jest otwarty na propozycje wspólnego wykonywania ulubionych utworów. Zespół na wesele Lopez band stymuluje dyskretnie aurę i – w zależności od potrzeb – stanowi subtelne tło zabawy bądź zdecydowanie przejmuje rolę kreatora i inspiratora.

Podkreślić jeszcze należy, że zespół weselny Lopez Band priorytetowo traktuje przesłanie swego przekazu poprzez odpowiednie akcentowanie treści znamiennych dla uroczystości zaślubin. Od właściwego rozumienia celu i związanych z nim zadań, zależy bowiem to, czy Nowożeńcy i ich goście przeżyją zabawę weselną jako wydarzenie niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju.

W składzie:

 • Ilość osób: 4

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.