Zobacz zdjęcia (3)
Oprawa muzyczna na Wasz Ślub/Ave Maria, Lublin - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna na Wasz Ślub/Ave Maria, Lublin - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna na Wasz Ślub/Ave Maria, Lublin - zdjęcie 3
1 / 3

Oprawa muzyczna na Wasz Ślub/Ave Maria id:36264

Lublin, lubelskie

O nas

Instrumenty:

  • gitara
  • organy

Śpiew:

  • śpiew damski

Profesjonalna oprawa muzyczna ślubu. Solistka lub zespół wokalny złożony z 2-10 osób (w zależności od Państwa życzenia).

Wykonujemy utwory na kilka głosów a'cappella, z organami lub gitarą. Możliwość śpiewu również przez solistkę. Posiadamy różnorodny, ciekawy repertuar - do ustalenia z klientami. Wykonujemy pieśni klasyczne na kilka głosów - "Ave Maria", "Panis Angelicus" czy "Hymn do miłości" oraz bardzo klimatyczne pieśni na ślub, które wzruszają do łez np. "Wśród tylu dróg", "Prawo miłości", "Ty tylko mnie poprowadź" czy "Panie proszę przyjdź".

Możliwość usłyszenia nas na żywo na próbie. Chętnie podzielimy się również naszymi nagraniami.

Zapraszamy do kontaktu.

Opinie (3)

Oprawa muzyczna na Wasz Ślub/Ave Maria id:36264
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2018
Lublin
Data dodania: 02-01-2019

Piękne głosy! Wspaniały śpiew na naszym ślubie przeniósł nas i naszych gości w inny świat. Wrażenia nie do opisania. Serdecznie polecamy i dziękujemy!

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2018
Lublin
Data dodania: 02-01-2019

Profesjonalistki w każdym calu!!! Śpiew dziewczyn oraz cała oprawa muzyczna wyniosła naszą ceremonię ślubną w zupełnie inne miejsce, dzięki temu wszystko było "bardziej" - jeżeli wiecie o czym mówię było magicznie i wyjątkowo, a chyba każda z nas marzy, aby ten moment w naszym życiu wyglądał właśnie w ten sposób Polecam w 100%, bo sama jakbym tylko mogła chętnie przeżyła bym to jeszcze raz - chociażby żeby móc usłyszeć Ave Maria w wykonaniu dziewczyn polecam!!!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Lublin
Data dodania: 30-12-2018

Dziękujemy serdecznie za przepiękną oprawę naszego ślubu. Dzięki Wam była to magiczna uroczystość, a goście jeszcze długo wspominali jak wzruszali się podczas Waszego śpiewania. Polecamy wszystkim, nie ma się co zastanawiać, dziewczyny dostarczą tyle emocji, że będzie to niezapomniana chwila nie tylko dla Was, ale też dla wszystkich obecnych gości :) Agata&Rafa;ł

liczba odwiedzin: 2103

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie