Złota Linia - Biżuteria z duszą - Obrączki na zamówienie

Wrocław, dolnośląskie

Specjalizacja:

 • grawerowanie
 • obrączki ślubne
 • pierścionki zaręczynowe
 • sprzedaż przez Internet

Pozostałe:

 • bransoletki
 • broszki
 • kolczyki
 • kolie
 • łańcuszki

Pozostałe:

 • naszyjniki
 • spinki do krawata
 • spinki do mankietów
 • sygnety

O nas

Złota Linia to pracownia złotnicza która wykonuje Obrączki Ślubne na specjalne zamówienie klientów. Firma od prawie 30 lat zajmuje się tworzeniem ich ręcznie od stopionej kostki złota po finalny produkt. Wykonywane ręcznie, są oryginalne, solidne i trwałe. Zawierają odpowiednią ilość złota poprzez zachowanie sprawdzonej przez lata wysokości (minimum 1.3mm wys.). Zastosowane parametry powodują że nie ulegają one odkształceniom, można je zmniejszać i powiększać z czasem bez żadnego problemu. Zachęcamy, wykonaj obrączki taniej korzystając z własnego złota. Obrączki Ślubne mogą być wykonane z powierzonego surowca czyli istnieje możliwość przetopienia własnego złota. Klient ma możliwość zaprojektowania własnego, unikalnego wzoru obrączek w trzech kolorach, żółtym białym i różowym. Można oczywiście wykonać obrączki z łączonych kolorów złota. Wzornictwo jest bardzo bogate gdyż Pracownia Złotnicza Złota Linia, daje Ci możliwość zaprojektowanie własnego niepowtarzalnego wzoru. Bardzo ważny jest także wybór ich wykończenia, mogą być one polerowane czyli błyszczące lub matowane, szczotkowane oraz diamentowane.
Posiadamy również szeroki wybór obrączek z brylantami, szafirami, rubinami czy szmaragdami.
Jeśli szukacie bardziej wyszukanych wzorów, zapraszamy do zapoznania się z z naszą oferta obrączek z sercem, z falą, stylizowanych, z grawerowanymi imionami oraz o obrączek z liniami papilarnymi. Najwygodniejsze i najbardziej ponadczasowe to klasyczne półokrągłe lub półpłaskie wzory z soczewką w środku. Obrączki soczewkowe zapobiegają odparzeniu się palców, są bardzo wygodne w zakładaniu i zdejmowaniu oraz wypełniają przestrzeń gdy mamy szeroką kostkę. Jest to rozwiązanie polecane dla szerokości 5 mm i powyżej 5 mm. Przy węższych modelach wykonujemy soczewkę dla wygody. Złota Linia, rozwijając swoje możliwości, oferuje również obrączki grawerowane wewnątrz w dowolny sposób korzystając z nieograniczonej ilości czcionek, możliwością grawerunku znaków graficznych oraz odwzorowanie własnoręcznego pisma.

Złota Linia - Biżuteria z duszą - Obrączki na zamówienie
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Wrocław
Data dodania: 25-06-2018

Jeśli szukacie Prawdziwego Jubilera z doświadczeniem i wyczuciem piękna, to naprawdę warto odwiedzić Złotą Linię!
Nie jest to sieciowy sklep z pierścionkami, jakich dziś wiele, ale miejsce, gdzie można stworzyć niepowtarzalne obrączki, które sobie wymarzycie. Nasze są przepiękne, a podczas pierwszego spotkania wiedzieliśmy tylko, że mają być złote! Bardzo miła atmosfera i nieoceniona pomoc przy podejmowaniu decyzji, dotyczących między innymi kształtu i rodzaju polerowania czynią to miejsce wyjątkowym.
Cena o wiele bardziej atrakcyjna niż w tzw. sieciówkach. Można również wykorzystać własne złoto.

Bardzo polecam!

liczba odwiedzin: 5077

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Zobacz wszystkie kategorie