Zobacz zdjęcia (5)
Zolline Jewellery - obrączki i biżuteria, Gdańsk - zdjęcie 1
Zolline Jewellery - obrączki i biżuteria, Gdańsk - zdjęcie 2 Zolline Jewellery - obrączki i biżuteria, Gdańsk - zdjęcie 3 Zolline Jewellery - obrączki i biżuteria, Gdańsk - zdjęcie 4 Zolline Jewellery - obrączki i biżuteria, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Zolline Jewellery - obrączki i biżuteria id:50832

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Zolline to biżuteria projektowana z pasją. Łączymy szlachetne kruszce z kamieniami jubilerskimi i interesującymi, naturalnymi materiałami, takimi jak drewnem czy skórą. W naszych wzorach pozbawiamy je surowości i niedostępności, wydobywając jednocześnie ich nowe, nieznane dotąd, oblicze.

Z pasji do rzemiosła

Marka Zolline powstała w odpowiedzi na powszechne odejście od tradycyjnych metod rzemieślniczych na rzecz maszynowej, masowej produkcji opartej o gotowe, importowane elementy. W naszej pracy celebrujemy oryginalność, którą przekazujemy naszym klientom w każdym zaprojektowanym elemencie. Pragniemy, by biżuteria Zolline pozwalała wyrazić swoją wrażliwość i wyróżnić się w każdej sytuacji. Bo wierzymy, że każdy z nas jest wyjątkowy.

NASZA MISJA

Projekty jubilerskie tworzone w Polsce potrafią być eleganckie i wysmakowane, a zarazem uniwersalne i ponadczasowe. Pragniemy stworzyć w Polsce silną, globalną markę kultywującą prawdziwy kunszt jubilerski, która zastąpi niestarannie wykonaną biżuterię, masowo produkowaną na dalekim wschodzie.


Wyjątkowe i oryginalne – autorskie projekty Marcina Wesołowskiego zjednały mu rzesze klientów na całym świecie. Jego nowatorskie podejście do metod pracy oraz szczerość bijąca od stworzonych w jego atelier dzieł stanowią znaki rozpoznawcze tego utalentowanego Gdańskiego projektanta.

Sam o sobie mówi, że mniej znaczy więcej, lecz w jego stylu odzwierciedla się bogactwo inspiracji i motywów. Jako jeden z niewielu projektantów sam też wykonuje swoje dzieła, nadając każdemu elementowi indywidualny, wyrafinowany charakter.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdańsk, , 80-401, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 609

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie