Ślubne Q&A
Karolina & Adam, data ślubu: 06-08-2022, Ostrów Wielkopolski

Karolina, 06-08-2022, Ostrów Wielkopolski

K

Karolina Wymarzona narzeczona
0
& Adam

06-08-2022Ostrów Wielkopolski
Osiągnięcia:
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
2
Ślubne Q&A: 2 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów

Opinie

5.00
 / 5

Przyjęcie Marzeń. Ślub w plenerze, wesele w restauracji. Było wszystko tak jak zaplanowaliśmy. Każda nasza sugestia odnośnie przyjęcia została zrealizowana. Świetny kontakt z Panią Manager. Doradzała nam we wszystkim. Również prowadzą współpracę z cudowną dekoratorką. I jestem bardzo za to wdzięczna ponieważ wystrój sali i pleneru był idealny. Mąż zamarzył sobie fajerwerki. Piękny pokaz. Dzieci miały dmuchany zamek. Pozniej nawet i dorośli z niego skorzystali. Jedzenie przepyszne, każdy z gości zachwalał. A ilość tak duża, że spokojnie nikt do domu nie wróci głodny. Kelnerzy cudowni, chcialam odrazu podziękować Pani Wiktorii która dużo nam pomogła. Ponieważ była sytuacja która nam umknęła, a wyszliśmy z tego gładko. Pokoje o wysokim standardzie, czyste. A apartament pierwsza klasa!! Polecamy, nasz najlepszy wybór !

5.00
 / 5

Z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobrze dobrana muzyka pod gości, co było widoczne na parkiecie. Super pomysły na zabawę weselną. Wysoka kultura osobista. Dj rownież służył nam dobrą radą. Jeżeli zależy wam na dobrej zabawie, nie zastanawiajcie się. Człowiek godny uwagi, dlatego bardzo polecamy !! Karolina&Adam 06.08.22

Ślubne Q&A

Kto siedział z wami przy stole pary młodej?

Świadkowie z osobami towarzyszącymi. Uważam że to była najlepsza decyzja. Ponieważ Para Młoda zajmuję się gośćmi. A Rodzice kiedy nie mają ze sobą wspólnych tematów. Najczesciej pozniej wiszą na krześle ciotki czy wujka, a tak kiedy zostali usadzeni z rodziną, tego problemu nie było. Wiadomo jeżeli ktoś z was wybierze tak samo, wypadałoby zapytać rodziców czy odpowiada im to rozwiazanie. Ponieważ mogą sie pogniewać. A świadkowie młodzi to chodzili z nami po gościach.

0

W którym momencie wesela pojawił się tort? Opisz ten moment.

Tort był po obiedzie. Ponieważ w godzinach późniejszych nie każdy chętny jest na coś słodkiego. Słodki stół teraz jest na topie. Dlatego zamiast ciast wybraliśmy takie rozwiązanie.

0

Najbardziej pomocni

Promocje

Sprawdź promocje firm weselnych

Szukaj promocji

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
 • Lista zadań

  Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

 • Lista gości

  Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

 • Budżet

  Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

 • Plan stołów

  Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

 • Strona ślubna

  Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

 • Wybierz usługi, których szukasz
 • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
 • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie