Ślubne Q&A
Anna & Jeroen, data ślubu: 22-07-2023, Kraków

Anna, 22-07-2023, Kraków

A

Anna Wymarzona narzeczona
0
& Jeroen

22-07-2023Kraków
Osiągnięcia:
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów

Wybrane firmy

Opinie

5.00
 / 5

Nasze Polsko-Holenderskie wesele odbylo sie 22.07.2023 r. Panie Marcinie i cała załogo Witkowej Chatki !Od naszego wesela minelo raptem kilka tygodni a my dalej wspominamy ten dzień i to, ile ciepła i serdeczności od Was otrzymaliśmy.Gratulujemy wielkiej klasy i pasji z jaką tworzycie atmosferę tego niezwykłego miejsca.Dziękujemy za kreatywną współpracę, wiele cennych wskazówek, za bezproblemowe spełnianie wymagań:)za indywidualne podejście i dbałość o każdy szczegół. Wszystko czego się podejmujecie jest na najwyższym poziomie...Jedzenie pyszne,wspaniale podane, zaspokoi najbardziej wysublimowane podniebienia.:)Kelnerzy najwyższy poziom...pomocni, uśmiechnięci wszyscy goście obsłużeni w tym samym czasie. Goście oczarowani lokalem i oprawą wesela a byli z różnych zakątków Polski, i Europy mogłabym jeszcze dużo pisać ale podsumowując to miejsce które ma duszę bo prowadzi to ludzie którzy kochaja to co robia.... Dziękujemy kochani i życzymy Wam powodzenia!! Małgosia i Tomasz

5.00
 / 5

Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę, którą Dj Miko team zapewnił nam i naszym Polsko-Holenderskim gościom na weselu.
Muzyka wszystkim przypadła do gustu, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, dzięki czemu parkiet nigdy nie był pusty i połączył dwa narody. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, nie musieliśmy się o nic martwić.
Wspaniała aranżacja stanowiska i stylowe światła dodawały niesamowitego klimatu Witkowej chatki. I jeszcze przemiła niespodzianka od Was formie saksofonisty.
Goście byli zachwyceni, co niejednokrotnie podkreślali. My jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wybraliśmy właśnie Dj Miko Team. Nie mogliśmy trafić lepiej! Profesjonalizm połączony z cudowną atmosferą podczas całej współpracy.
Polecamy z całego serca! Jeszcze raz dziękujemy
Dzięki Wam nasz ślub/wesele było jak z bajki.

Anna&Jeroen
Wiki&Maja

5.00
 / 5

Pani Ula to " super women" choć nie miała łatwo to mega super poradziła sobie z dziećmi z Holandii. Widać ze wykonuje swoją prace z sercem. Dziękujemy bardzo

Najbardziej pomocni

Promocje

Sprawdź promocje firm weselnych

Szukaj promocji

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
  • Lista zadań

    Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

  • Lista gości

    Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

  • Budżet

    Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

  • Plan stołów

    Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

  • Strona ślubna

    Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

  • Wybierz usługi, których szukasz
  • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
  • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie