Ślubne Q&A
Karolina & Michał, data ślubu: 28-06-2025, Raszyn

Karolina, 28-06-2025, Raszyn

K

Karolina Wymarzona narzeczona
2
& Michał

28-06-2025Raszyn
Osiągnięcia:
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów

Wybrane firmy

Opinie

5.00
 / 5

Wszystko sprawnie, zgodnie z ustaleniami, nie wiem co więcej można napisać o fotobudce :)

Pan zgodził sie na naszą własną personalizację.

Na plus - otrzymaliśmy ładnie zapakowanego pendrive od razu po zakończeniu usługi, co słyszeliśmy, że nie zdarza się tak często :)

Polecamy :)

5.00
 / 5

Pan Janek- przesympatyczny i przecudowny człowiek!

Od początku bardzo dobry kontakt. Oprawa muzyczna - przepiękna. Nie tylko nam się podobało, również dużo gości po weselu przekazywało nam, że było przepięknie.

Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Przepiękna gra na skrzypcach przy życzeniach. Nic dodac, nic ująć :)

5.00
 / 5

Bardzo dziękujemy za wspaniałe wesele! Robiliśmy wesele dosc specyficzne - w stylu Harrego Pottera i mimo, że Pan Robert nie do końca znał uniwersum, to zespół stanął na wysokości zadania i zupełnie nie dało sie tego odczuć. Wyszedł również z fajna inicjatywa od siebie, której nie było w ustaleniach, ale mega nam zrobiło dzień (wąż Nagini pod sceną). Mielismy tez kilka niespecyficznych wymagan/pomysłów i wszystko dalo sie bez problemu dogadac, duza otwartość na pomysły Młodych. Mimo drobnej pomyłki muzyki do tortu, nie dało się tego odczuć, bardzo profesjonalna reakcja i zupełnie nic się nie stało :) Również na plus dobranie muzyki do gości - zespół obserwował przy czym goście lepiej sie bawią, przy czym mniej i dostosowywał muzykę na bieżąco. Bardzo dużo gości po weselu chwaliło zróżnicowanie muzyki - było coś zarówno dla starszego pokolenia, jak i dla młodego pokolenia. W trakcie wesela padło też kilka próśb od gości, na konkretne utwory/typy muzyki/ dedykacje - orkiestra brała pod uwagę plan wesela i pomagała gościom (oczywiście po konsultacji z nami) dobrać odpowiedni moment, tak aby nie opóźnić ważniejszych wydarzeń.

Z całego serca możemy polecić zespół Piękni i Młoda (w zasadzie dwie młode :) ) - współpraca, kontakt, zabawa - wszystko ona najwyższym poziomie!

4.80
 / 5

Nasze wesele odbyło się w klimacie Harry’ego Pottera – i dzięki Pani Agnieszce, menadżerce sali, wyszło magicznie! Świetna komunikacja telefoniczna, pełne zaangażowanie i kreatywność – cenne rady zarówno logistyczne, jak i estetyczne. Mailowo zdarzały się niejasności, ale wszystko było dopinane na ostatniej prostej. Dzień przed weselem mogliśmy na spokojnie zawieźć rzeczy na salę – z pomocą obsługi i niezastąpionej koordynatorki Pauliny. Pani Agnieszka i dekoratorka współpracowały bezpośrednio, co bardzo nas odciążyło.
W dniu ślubu niestety autobus dla gości odjechał za wcześnie – zabrakło kontaktu ze świadkami. Sama uroczystość – perfekcyjna. Obsługa, dania, klimat – wszystko przerosło nasze oczekiwania. Fontanna z kremem pistacjowym zamiast czekolady to hit! Zaskoczyły nas też piękne dodatki dekoracyjne od zaangażowanej obsługi. Posiłki na czas, świetna opieka Pauliny i przemiły list w pokoju.
Poprawiny w formie grilla – relaksujące i rodzinne. Elastyczność obsługi (np. dodanie ciast) na medal.
Podsumowując – sala godna polecenia, jedzenie wyborne, a atmosfera magiczna. Drobne potknięcia komunikacyjne nie wpłynęły na całościowy odbiór tego wyjątkowego dnia.

4.80
 / 5

Samochód- Londyńska Taksówka.

Co do samego samochodu, wiele nie powiem - był po prostu ekstra!

Kierowca przyjechał punktualnie chwilkę, przed czasem, ładnie ubrany. Był również bardzo sympatyczny :)

Mimo, ze był przed czasem zupełnie nienachalnie zadzwonił. Musiał chwilkę na nas zaczekać i pozostawał w tym czasie zupełnie niezauważony :)

Dawał nam również wskazówki jak się zachowywać aby wszystko wyglądało ładnie i z klasą!

Mimo, że trafiła nam sie brama nie niecierpliwił się, a z chęcią otworzył nam bagażnik i czekał aż się wykupimy.

W samochodzie była woda, co przy naszej pogodzie uratowało mi życie :)

Polecam, bardzo fajna sprawa!

Najbardziej pomocni

Blog ślubny

Promocje

Sprawdź promocje firm weselnych

Szukaj promocji

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
  • Lista zadań

    Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

  • Lista gości

    Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

  • Budżet

    Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

  • Plan stołów

    Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

  • Strona ślubna

    Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

  • Wybierz usługi, których szukasz
  • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
  • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie