Ślubne Q&A
Jakub & Julia, data ślubu: 02-08-2025, Przysiecz

Jakub, 02-08-2025, Przysiecz

J

Jakub Wymarzony narzeczony
0
& Julia

02-08-2025Przysiecz
Osiągnięcia:
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów

Opinie

5.00
 / 5

Roksana robi zdjęcia, które są nie tylko estetyczne, ale też doskonale oddają klimat i atmosferę uroczystości.
Udało jej się wykrzesać z nas - lekko drewnianej pary młodej - naprawdę piękne i artystyczne ujęcia. Fotografie z sesji narzeczeńskiej i z minisesji podczas wesela wyszły cudownie. Zdjęcia z ceremonii i zabawy też są super, potwierdzają to absolutnie wszyscy nasi goście, którzy już obejrzeli galerię 🥰
Sesja narzeczeńska kilka miesięcy przed dniem 0 - fantastyczna sprawa. Cały stres związany z byciem fotografowanym skupił się na tym wydarzeniu i dzięki temu na ślubie i weselu byliśmy już obeznani z aparatem i czuliśmy się bardziej komfortowo.
Roksana była też oazą spokoju w trakcie dosyć chaotycznych przygotowań przedślubnych 😅 Jest bardzo komunikatywna i otwarta na sugestie. Pracuje sprawnie, dotrzymuje terminów i jest usługodawczynią, na której można polegać i warto zaufać.

5.00
 / 5

Nawiązaliśmy współpracę z Tomkiem po poleceniu go przez znajomych i był to strzał w dziesiątkę. Poprowadził nasze wesele dokładnie tak jak to sobie wymarzyliśmy z idealnym dla nas stosunkiem elegancji i tradycyjności. Wykorzystał w swoim programie wszystkie nasze muzyczne pomysły (również te co bardziej kontrowersyjne), a w połączeniu z jego własną inicjatywą, dało to muzyczną mieszankę przy której bawili się wszyscy. Gry były poprowadzone z klasą i werwą, jednocześnie nie było ich za dużo. Był czas i na taniec, i na zabawy, jak i na moment wytchnienia przy talerzu czegoś ciepłego. Widać było lata doświadczenia a przede wszystkim to, że kocha tę robotę! Polecamy z całego serca.

5.00
 / 5

„U Lipińskich” zorganizowaliśmy nasz ślub humanistyczny i wesele.
Ceremonia odbyła się pod przepięknie ozdobionym dębem, w urokliwych okolicznościach przyrody i przy wspaniałej pogodzone(chociaż na wypadek deszczu był przygotowany plan B 😌).
Dzięki pani Ani i jej ekipie cały dzień był dla nas praktycznie bezstresowy. Nie musieliśmy się przejmować milionem szczegółów, bo po prostu zajmowano się nimi za nas 😀
Wszystkie nasze nietypowe pomysły i fanaberie były przyjmowane z otwartością, ale też filtrowane przez rozsądek i doświadczenie pani Ani. Dzięki temu mimo tego, że wesele było niemal całkowicie wegetariańskie, to i mięsożercy nie wyszli z niego głodni 😌 A my - wegetariańska od lat para młoda - mogliśmy zjeść na naszym weselu prawdziwe wege comfort foody.
Polecam zaufać ekipie, bo ewidentnie są to ludzie z powołaniem i to tacy, którzy wiedzą co robią 🥰
Do par, które zastanawiają się nad polonezem - zróbcie to!!! Wyszło niesamowicie, jakbyśmy ćwiczyli taniec przynajmniej przez miesiąc. Para, która prowadzi poloneza naprawdę powie wam co robić i zapewniam, że wyjdzie spektakularnie.

Najbardziej pomocni

Promocje

Sprawdź promocje firm weselnych

Szukaj promocji

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
  • Lista zadań

    Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

  • Lista gości

    Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

  • Budżet

    Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

  • Plan stołów

    Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

  • Strona ślubna

    Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

  • Wybierz usługi, których szukasz
  • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
  • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie