Błędy w makijażu Panny Młodej

Błędy w makijażu Panny Młodej

Każda kobieta chce pięknie prezentować się w dniu swojego ślubu i wesela. Zobacz największe błędy w makijażu Panny Młodej i sprawdź, jak ich uniknąć!

Największe błędy w makijażu Panny Młodej

Wielkie eksperymentowanie

Każda Panna Młoda chce tego dnia wyglądać wyjątkowo. Pokusa zrobienia wielkiego wrażenia jest spora, jednak należy uważać, by nie przesadzić i zachować umiar. Zdecydowanie odradzamy drastyczną zmianę koloru włosów przed ślubem i użycie produktów, których wcześniej nie testowałaś na swojej skórze.

Brak makijażu próbnego

Podczas wyboru kamerzysty czy fotografa ślubnego, zapoznajecie się wcześniej z jego portfolio. Tak samo powinno być w przypadku makijażystki, która zrobi Ci make-up w dniu ślubu. Makijaż próbny pozwoli Ci uniknąć rozczarowania w dniu ślubu, gdy nie będzie już czasu na zmiany i poprawki.

Brak kosmetyków wodoodpornych w makijażu

Ślub i wesele to czas pełen emocji i wzruszeń, dlatego makijaż ślubny powinien być przygotowany na ewentualne łzy Panny Młodej. Make-up zrobiony nietrwałymi kosmetykami może nie przetrwać nocy spędzonej na parkiecie. Podsumowując, ślubny makijaż powinien być delikatny, ale jednocześnie trwały.

fot. Pexels

4.7/5 - (13)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore