Błędy w makijażu Panny Młodej

Błędy w makijażu Panny Młodej

Każda kobieta chce pięknie prezentować się w dniu swojego ślubu i wesela. Zobacz największe błędy w makijażu Panny Młodej i sprawdź, jak ich uniknąć!

Błędy w makijażu Panny Młodej

Największe błędy w makijażu Panny Młodej

Wielkie eksperymentowanie

Każda Panna Młoda chce tego dnia wyglądać wyjątkowo. Pokusa zrobienia wielkiego wrażenia jest spora, jednak należy uważać, by nie przesadzić i zachować umiar. Zdecydowanie odradzamy drastyczną zmianę koloru włosów przed ślubem i użycie produktów, których wcześniej nie testowałaś na swojej skórze.

Brak makijażu próbnego

Podczas wyboru kamerzysty czy fotografa ślubnego, zapoznajecie się wcześniej z jego portfolio. Tak samo powinno być w przypadku makijażystki, która zrobi Ci make-up w dniu ślubu. Makijaż próbny pozwoli Ci uniknąć rozczarowania w dniu ślubu, gdy nie będzie już czasu na zmiany i poprawki.

Brak kosmetyków wodoodpornych w makijażu

Ślub i wesele to czas pełen emocji i wzruszeń, dlatego makijaż ślubny powinien być przygotowany na ewentualne łzy Panny Młodej. Make-up zrobiony nietrwałymi kosmetykami może nie przetrwać nocy spędzonej na parkiecie. Podsumowując, ślubny makijaż powinien być delikatny, ale jednocześnie trwały.

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

 

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).