Filmik dla gości weselnych: pomysł na upominek

Filmik dla gości weselnych: pomysł na upominek

Szukacie oryginalnego pomysłu na upominek dla gości weselnych? Krótkie nagranie video to bardzo kreatywny, niestandardowy prezent, który pozwoli Wam podziękować za wspólne świętowanie Waszego ślubu i wesela!

filmik dla gości weselnych

3 pomysły na filmik dla gości weselnych

 • Tutaj ogranicza Was tylko wyobraźnia! Możecie przygotować dla najbliższych specjalny występ – jeśli macie tremę przed pokazem na żywo, video będzie doskonałą formą przekazu! Może nagracie teledysk do ulubionej piosenki, w której to Wy odegracie główne role? Możecie zaśpiewać lub udokumentować swój ostatni, narzeczeński taniec. Takie nagranie możecie wręczyć gościom na płytach CD lub wyświetlić podczas wesela!

 

 • Video to także świetna forma do tego, by podziękować gościom za wspólne świętowanie. Możecie powiedzieć kilka słów od serca, personalizując poszczególne nagrania lub wykorzystać kartki z napisami. To popularny pomysł, często wykorzystywany przy tworzeniu weselnych podziękowań dla rodziców.

 

 • Film stanowi pamiątkę na długie lata, więc warto opowiedzieć w nim swoją historię. Powiedzcie, kiedy się poznaliście, jak wyglądały Wasze zaręczyny, pokażcie swoje pasje! Dajcie się bliżej poznać! Nie wstydźcie się, w końcu to Wasze święto!

Co sądzicie o takim upominku dla gości?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).