• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Jak zaskoczyć parę młodą? Sprawcie im niezwykłą niespodziankę na wesele!

Jak zaskoczyć parę młodą? Sprawcie im niezwykłą niespodziankę na wesele!

Ślub w rodzinie to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla pary młodej. Również rodzice i rodzeństwo, a nawet najbliżsi przyjaciele mocno przeżywają ten dzień i całe przygotowania. Aby pokazać swoją radość i zaangażowanie, niejednokrotnie zastanawiają się nad tym, jaka niespodzianka na wesele zachwyciłaby pannę młodą i pana młodego.

Pomysłów jest wiele, wszystko oczywiście zależy od wyobraźni “spiskowców”. Skoro para młoda może przygotować prezenty dla gości weselnych i różne atrakcje weselne, to również najbliżsi zakochanych mogą ich zaskoczyć czymś zupełnie nieprzewidzianym. Co to może być? Jaka niespodzianka na wesele siostry lub brata będzie najlepsza? Co rodzice mogą przygotować dla swoich pociech? Jeśli wciąż poszukujecie inspiracji, zerknijcie na kilka naszych pomysłów!

Niespodzianka na wesele siostry lub brata

Co na ślub i wesele można sprezentować rodzeństwu? Oczywiście w przypadku siostry można przygotować niezbędnik panny młodej, jednak warto również pomyśleć o czymś większym! Poniżej prezentujemy kilka podpowiedzi. Pamiętajcie jednak, że niespodzianka na wesele musi pasować do waszej siostry lub brata!

Pokaz ognia

To niezwykle spektakularne widowisko, które nie tylko zawiera elementy gimanstyki, ale także całą przemyślaną choreografię. Z pewnością siostra lub brat będą zachwyceni tego typu niespodzianką na wesele!

Prezentacja zdjęć z dzieciństwa

Tego może się obawiać każda panna młoda i każdy pan młody, choć tak naprawdę po cichu marzą, aby ktoś przygotował dla nich taką niespodziankę. Jeśli jesteście zżyci z bratem lub siostrą, będziecie wiedzieć, jakie zdjęcia wybrać i jaki zabawny opis do nich zredagować. Z pewnością nie zaszkodzi zdradzenie kilku śmiesznych historyjek z minionych czasów.

Niespodzianka na wesele - pokaz ogni
Unsplash

Zobacz także: Kombinezon na wesele? Znakomita alternatywa dla długich i krótkich sukienek!

Występy artystyczne

Jak rozkręcić wesele i sprawić, aby szaleństwa nie miały końca? Na pewno przyczyni się do tego jakiś pokaz artystyczny. Jeśli jesteście na tyle odważni, przygotujcie wraz ze znajomymi pokaz taneczny lub śmieszny kabaret. Oczywiście tego typu atrakcja będzie wymagała wcześniejszych przygotowań, jednak z pewnością się to opłaci.  

Filmik z życzeniami

Filmik z życzeniami to niespodzianka na wesele, która będzie również pamiątką na kolejne lata. Przed uroczystością poproście kilka najważniejszych osób o to, aby powiedziały coś do kamery. Możecie również po kryjomu nagrać parę młodą w trakcie przygotowań. Spojrzenie na siebie z tej perspektywy z pewnością będzie interesujące!

Bańki mydlane

Nie trzeba zamawiać wielkiej maszyny do wyprodukowania dużej ilości baniek mydlanych. Dogadajcie się ze znajomymi, kupcie kilka baniek mydlanych dla dzieci i ustawcie się przed kościołem. Kiedy para młoda wyjdzie na zewnątrz, zacznijcie dmuchać. Wystarczy kilka osób, a efekt z pewnością będzie zaskakujący.

Niespodzianka na wesele - bańki mydlane
Unsplash

Zobacz także:Jaki tort weselny wybrać? Sprawdź najpopularniejsze smaki i dekoracje!

Niespodzianka na wesele dla pary młodej od rodziców

Para młoda na wiele miesięcy przed ślubem przygotowuje podziękowania dla rodziców i prezent, który ma wyrazić ich wdzięczność za wszystkie lata troski i za miłość.

Rodzice nie mniej niż para młoda przeżywają ślub i wesele swoich pociech. Wypuszczają z “gniazda” dzieci, które stają się już dorosłe i właśnie zakładają własną rodzinę. To wzruszający czas dla wszystkich. Nie można jednak płakać, ponieważ ślub to niezwykle radosna okazja. Jeśli zatem chcecie w wyjątkowy sposób docenić swoje dziecko, zobaczcie, jaka niespodzianka na wesele od rodziców zachwyci każdą parę młodą.

Księga wspomnień

Kilka zdjęć i wspomnień, których wasza córka lub syn nie mogą pamiętać. W dniu ślubu wręczcie swoim dzieciom taką księgę wspomnień. Napiszcie całą historię. Zacznijcie od swojej relacji, od tego jak się poznaliście. Potem po kolei przejdźcie do kolejnych zdjęć i wspomnień. Fotografie z rodzeństwem, z wami, z przyjaciółmi i na końcu zdjęcie z ukochanym lub ukochaną. Córka lub syn z pewnością będą do takiej księgi powracać latami.

Pudło – niespodzianka

To kolejna niespodzianka, którą można parę młodą zaskoczyć tuż po wyjściu z kościoła. Wielkie pudło ustawione na placu przed kościołem zaskoczy i zaintryguje nowożeńców. Po otwarciu wylecieć mogą z niego na przykład balony nadmuchane helem. Oczywiście w środku możecie również umieścić jakiś prezent.  

Wierszyk

Kolejnym ciekawym pomysłem na niespodziankę na wesele jest ułożenie wierszyka o młodej parze i odczytanie go przy wszystkich gościach. Zawrzyjcie w treści jakieś śmieszne anegdoty o swoich dzieciach, o rodzeństwie państwa młodych i o sobie samych.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu