Oświadczyny na TAK. Poradnik zaręczynowy

Oświadczyny na TAK. Poradnik zaręczynowy

Oświadczyny to jedna z najpiękniejszych i najważniejszych chwil w życiu. Dla mężczyzny dodatkowo jedna z najbardziej stresujących. Jak sprawić, by ukochana z zachwytem powiedziała TAK i uniknąć niepotrzebnych nerwów? Przygotowaliśmy krótki poradnik zaręczynowy dla mężczyzn.

Aplikacja wesele z klasą

Poradnik zaręczynowy

  • Jeśli nie wiesz, jak wybrać pierścionek zaręczynowy, możesz poradzić się przyjaciółki lub mamy swojej wybranki. Być może rozmawiały kiedyś o jej wymarzonym pierścionku lub oglądały go podczas zakupów? Pamiętaj też, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody i delikatna biżuteria będzie nie tylko piękna, ale też praktyczna do noszenia na co dzień.
  • Czekasz na idealny moment i nie wiesz, kiedy się oświadczyć? Jest w roku kilka dat, które stanowią najpopularniejsze dni na oświadczyny. Może któryś z tych terminów cię przekona? A jeśli chcesz stworzyć Wam w roku dodatkowy powód do świętowania, postaw na datę, która do tej pory nie miała dla Was większego znaczenia.
  • By uniknąć słowotoku i dodatkowego stresu wynikającego z braku pomysłu na to, co powiedzieć podczas oświadczyn, przygotuj mowę zaręczynową. Nie musisz uczyć się jej na pamięć. Po prostu zastanów się, co chcesz powiedzieć, zanim z Twoich ust padnie „wyjdziesz za mnie?„.
  • Zastanów się, jak chcesz upamiętnić tę chwilę. Jeśli lubicie tworzyć pamiątki na przyszłość, może oprócz zdjęcia z pierścionkiem warto pokusić się o nagranie momentu zaręczyn? Możesz skorzystać z usług profesjonalisty lub poprosić o pomoc znajomego. A jeśli planujesz zaręczyny w domowym zaciszu, możesz sam ukryć gdzieś kamerę.
  • Przemyśl, co będziecie robić tego dnia. Twoja narzeczona na pewno będzie chciała uczcić takie wydarzenie. Romantyczna kolacja we dwoje, a może świętowanie w gronie najbliższych? Zorganizuj wspólny czas, żebyście mogli nacieszyć się pierwszymi chwilami narzeczeństwa.

Wiemy, że zaręczyny będą dla Ciebie wyjątkowo ważnym wydarzeniem i mamy nadzieję, że dzięki naszym radom unikniesz wielu niepotrzebnych powodów do stresu.

fot. Pexels

4.6/5 - (28)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore