Oświadczyny na TAK. Poradnik zaręczynowy

Oświadczyny na TAK. Poradnik zaręczynowy

1430

Oświadczyny to jedna z najpiękniejszych i najważniejszych chwil w życiu. Dla mężczyzny dodatkowo jedna z najbardziej stresujących. Jak sprawić, by ukochana z zachwytem powiedziała TAK i uniknąć niepotrzebnych nerwów? Przygotowaliśmy krótki poradnik zaręczynowy dla mężczyzn.

Poradnik zaręczynowy

Poradnik zaręczynowy

 • Jeśli nie wiesz, jak wybrać pierścionek zaręczynowy, możesz poradzić się przyjaciółki lub mamy swojej wybranki. Być może rozmawiały kiedyś o jej wymarzonym pierścionku lub oglądały go podczas zakupów? Pamiętaj też, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody i delikatna biżuteria będzie nie tylko piękna, ale też praktyczna do noszenia na co dzień.
 • Czekasz na idealny moment i nie wiesz, kiedy się oświadczyć? Jest w roku kilka dat, które stanowią najpopularniejsze dni na zaręczyny. Może któryś z tych terminów cię przekona? A jeśli chcesz stworzyć Wam w roku dodatkowy powód do świętowania, postaw na datę, która do tej pory nie miała dla Was większego znaczenia.
 • By uniknąć słowotoku i dodatkowego stresu wynikającego z braku pomysłu na to, co powiedzieć podczas oświadczyn, przygotuj mowę zaręczynową. Nie musisz uczyć się jej na pamięć. Po prostu zastanów się, co chcesz powiedzieć, zanim z Twoich ust padnie „wyjdziesz za mnie?„.
 • Zastanów się, jak chcesz upamiętnić tę chwilę. Jeśli lubicie tworzyć pamiątki na przyszłość, może oprócz zdjęcia z pierścionkiem warto pokusić się o nagranie momentu zaręczyn? Możesz skorzystać z usług profesjonalisty lub poprosić o pomoc znajomego. A jeśli planujesz zaręczyny w domowym zaciszu, możesz sam ukryć gdzieś kamerę.
 • Przemyśl, co będziecie robić tego dnia. Twoja narzeczona na pewno będzie chciała uczcić takie wydarzenie. Romantyczna kolacja we dwoje, a może świętowanie w gronie najbliższych? Zorganizuj wspólny czas, żebyście mogli nacieszyć się pierwszymi chwilami narzeczeństwa.

Wiemy, że zaręczyny będą dla Ciebie wyjątkowo ważnym wydarzeniem i mamy nadzieję, że dzięki naszym radom unikniesz wielu niepotrzebnych powodów do stresu.

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).