Oświadczyny na TAK. Poradnik zaręczynowy

Oświadczyny na TAK. Poradnik zaręczynowy

Oświadczyny to jedna z najpiękniejszych i najważniejszych chwil w życiu. Dla mężczyzny dodatkowo jedna z najbardziej stresujących. Jak sprawić, by ukochana z zachwytem powiedziała TAK i uniknąć niepotrzebnych nerwów? Przygotowaliśmy krótki poradnik zaręczynowy dla mężczyzn.

Poradnik zaręczynowy

  • Jeśli nie wiesz, jak wybrać pierścionek zaręczynowy, możesz poradzić się przyjaciółki lub mamy swojej wybranki. Być może rozmawiały kiedyś o jej wymarzonym pierścionku lub oglądały go podczas zakupów? Pamiętaj też, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody i delikatna biżuteria będzie nie tylko piękna, ale też praktyczna do noszenia na co dzień.
  • Czekasz na idealny moment i nie wiesz, kiedy się oświadczyć? Jest w roku kilka dat, które stanowią najpopularniejsze dni na oświadczyny. Może któryś z tych terminów cię przekona? A jeśli chcesz stworzyć Wam w roku dodatkowy powód do świętowania, postaw na datę, która do tej pory nie miała dla Was większego znaczenia.
  • By uniknąć słowotoku i dodatkowego stresu wynikającego z braku pomysłu na to, co powiedzieć podczas oświadczyn, przygotuj mowę zaręczynową. Nie musisz uczyć się jej na pamięć. Po prostu zastanów się, co chcesz powiedzieć, zanim z Twoich ust padnie „wyjdziesz za mnie?„.
  • Zastanów się, jak chcesz upamiętnić tę chwilę. Jeśli lubicie tworzyć pamiątki na przyszłość, może oprócz zdjęcia z pierścionkiem warto pokusić się o nagranie momentu zaręczyn? Możesz skorzystać z usług profesjonalisty lub poprosić o pomoc znajomego. A jeśli planujesz zaręczyny w domowym zaciszu, możesz sam ukryć gdzieś kamerę.
  • Przemyśl, co będziecie robić tego dnia. Twoja narzeczona na pewno będzie chciała uczcić takie wydarzenie. Romantyczna kolacja we dwoje, a może świętowanie w gronie najbliższych? Zorganizuj wspólny czas, żebyście mogli nacieszyć się pierwszymi chwilami narzeczeństwa.

Wiemy, że zaręczyny będą dla Ciebie wyjątkowo ważnym wydarzeniem i mamy nadzieję, że dzięki naszym radom unikniesz wielu niepotrzebnych powodów do stresu.

fot. Pexels

4.6/5 - (28)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore